2009 Ekim Anneleri

Selam hanımlar...benim de yarama bastınzmafoldumbengöbeğimde yok ama basenlerim ve popom örümcek ağına döndü...bekarken de vardı ama olanın üstüne kırmızı kırmızı yenileri eklendi...bir de kaşınıyo ki anlatamam,çıldırtır insanıÇok üzgünüm çoook

şu çatlakların çaresini bulan cennetlik olacak vallahi...kadınların ne çilesi varmış:1no2:hele bi bulunsun çaresi,kaç para isterlerse biriktirip verip yok edicem onları:eek:klava:

çaresi bulunursa tabi:çok üzgünüm:
benimde bekarkan kalcamda vardı ustune dedigin gibi bursuru kırmızılıklar eklendi gobişimdeki cok belli degil inş. cok olmaz barii offf

canim yaa insallah..
ama bende yok diye sevinemiyorum inan gecen kizkardesim bisey dedi acayip moralim bozuldu...
dediki bendede 2-3 tanecik vardi dogum yapinp karnim inince cikti hepsi ortaya karnim harita gibi oldu dedi...yani dogumdan once karin gergin oldugu icin gorunmezmis ama dogumdan sonra inince cikarmis ortaya..belkide benimkiler sonrami cikacak ne...sevinemiyorum henuzzz:çok üzgünüm:
nalosum kac kilosun su an???
cok su içmeye calıstım bende mehayım 53 du ilk kilom simdi 67 yiz canım

amaan hem de nasıl benim kide pek meraklı doguran varmı yeni diye sorar hergün aksam işten gelişte:)))) kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

benimki cok yorulmus bugün 11 saat dersi varmıs dersanede sızdı :))) bende telefon klübesini izliyom kaydirigubbakcemile3 kapattım ama bi uyanırsa kükrer kesin kafamçokkarıştı

canım ben de aynı durumdayım gecmedi bi türlü antibiyotik verdi doktor onu içiyorum
senin kociş cok mu sinirli ne seldusum korktum valla
Kizlar karinlariniz catlarken ne hissettiniz aci yanma falan kasinti zaten olurda baska??
yani benim birkac gundur acayip bir yanma var karnimda neden acaba yaa??
hiç bişi hissetmedim catlarken canım ne kasınma ne yanma :KK43:((
o kadar cokmu catladin canim yaa ne zaman basladiki catlamaya?????

kesinlikle suyun faydasi oluyor canim..insallah yoktur olmazda...

iyi geceler canim...a.s.
kalcamda cok varda karnımdakiler hafif belirginlerr inş. fazla cıkmazlarrrrrrrrr mafoldumben
iyi geceler canım Allah rahatlık versin bende cıkıyorm opyrmm sizleri kızlar iyi geceler opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ben sezaryen olacagım. catlamadan bıran önce olsam dıye dua edıyorum.sezaryenın en buyuk faydası bu sanırım son gece bıle catlayan varmıs

evet kuzeni.... bnm ailem uzakta baya :KK43: gelmezler hatta aramazlar belli gun ve saatlerde rahatsız etmıyelım dıye... ne bılıyım bana belkıde o yuzden cok tuhaf gelıyo böyle seyler... ama normal zaman olsa neyse hamılelıkte de olmaz kı cnm....bnm kocam da var suç..

şekerim diyorum ya ne söylesek boş, adamların umrunda bile değil, gelsin bikaç gün kalıp gitsinler ne var ki bunda?!? oysa ben evi temizlemişim düzenlemişim doğum için, onların arkasından heryer kirlenmiş, ev birbirine girmiş, bi yığın yatak çarşaf çamaşırı çıkmış ne var ki? yeniden yapıveriririz hepsini, karnımız burnumuzda değil nasılsa....

kızlar bn de cıkıyorum daha fazla su ahmet cakar ın sesıne dayanamıycam kulağımın dıbinde :) ii gecelr:asigim:

ben sezaryen olacagım. catlamadan bıran önce olsam dıye dua edıyorum.sezaryenın en buyuk faydası bu sanırım son gece bıle catlayan varmıs

canım aramızda 1 gün var...sezeyan tarihin belli mi:uhm:benim gıcık doktorum hala net bi tarih veremedi:eek:lmaz:

şekerim diyorum ya ne söylesek boş, adamların umrunda bile değil, gelsin bikaç gün kalıp gitsinler ne var ki bunda?!? oysa ben evi temizlemişim düzenlemişim doğum için, onların arkasından heryer kirlenmiş, ev birbirine girmiş, bi yığın yatak çarşaf çamaşırı çıkmış ne var ki? yeniden yapıveriririz hepsini, karnımız burnumuzda değil nasılsa....

ev işi dedğin nedir ki dimi ama aaa iki dk da motor u takar yaparız cnm sorun mu aaa sende? neyse cnm takmıyalım takmamaya calısalım başa gelen cekılıyo işte. .. can sıkmaktan baska bısey değil. Allah yardımcımız olsun .ii geceler

ev işi dedğin nedir ki dimi ama aaa iki dk da motor u takar yaparız cnm sorun mu aaa sende? neyse cnm takmıyalım takmamaya calısalım başa gelen cekılıyo işte. .. can sıkmaktan baska bısey değil. Allah yardımcımız olsun .ii geceler

iyi geceler cnm sana da

kızlar bn de cıkıyorum daha fazla su ahmet cakar ın sesıne dayanamıycam kulağımın dıbinde :) ii gecelr:asigim:

iyi geceler canım...takma kafana gelip gitmişler..bi daha gelmeye kalkarlarsa kocine yaptırırsın bütün işlerikaydirigubbakcemile3

herkese iyi geceler diliyorum. yarın akşama kadar giremeyebilirim.nst ye gidicez ordan sağlık ocağına.işimiz çok bide pazar alışverişimiz var .akşama anca kendime gelirim herhalde.kendinize ve bebişlerinize iyi bakın.haoşçakalın.

canım aramızda 1 gün var...sezeyan tarihin belli mi:uhm:benim gıcık doktorum hala net bi tarih veremedi:eek:lmaz:
canım benımkı de gıcık ilk basta dedıkı 1 ekim 5 ekim arası dedi.. şimdide salı gel tarıh verceegım dıyor salı günü belli olacak ınsaallah.. senınkı şugün gel falan demedımı

selam kızlar nasılsınızz??
sabah doğuma gidiyorum... az önce valizlerimi son kez kontrol ettim herşey hazır
fakat ben alev alev yanıyorum heyecandan...
birazda korkuyorummm akannehir akannehir akannehir

Green Allah yardımcın olsun. Kuzuna kavuşacaksın sabah ne güzel. Allah'ım hepimize hayırlısıyla nasip etsin ve tez zamanda kurtarsın inşallah. Hepimiz korkuyoruz ama sonucu güzel :) Yarın akşam doğum olayı bitmiş ve senin için apayrı bir yaşam başlamış olacak meleğinle ne güzel:)

selam kızlar nasılsınızz??
sabah doğuma gidiyorum... az önce valizlerimi son kez kontrol ettim herşey hazır
fakat ben alev alev yanıyorum heyecandan...
birazda korkuyorummm akannehir akannehir akannehir
canım benım allah yardımın olsun.. bebeişinde sende saglıkla cıkın dogumdan inşaalah.. sezaryen olacagı önceden bellımıydı. bu kadar gecmı oluyor sezaryan günü

X