2009 Ekim Anneleri

canım benımkı de gıcık ilk basta dedıkı 1 ekim 5 ekim arası dedi.. şimdide salı gel tarıh verceegım dıyor salı günü belli olacak ınsaallah.. senınkı şugün gel falan demedımı

al benden de o kadar...önce 4-5-6 ekim gibi alırız demişti..şimdi de dur bakalım ayın 10 u geçsin diyo:umursamaz:beni strese sokuyo bu adam ya...en son gittiğimde de ultrasona bile sokmadı..korkuyom ya bebeğimin suyu azaldıysa:1shok:sadece nst ye girdim o kadar..cuma günü tekrar gidicez bakalım..inşallah her şey yolundadır:Saruboceq::Saruboceq:

selam kızlar nasılsınızz??
sabah doğuma gidiyorum... az önce valizlerimi son kez kontrol ettim herşey hazır
fakat ben alev alev yanıyorum heyecandan...
birazda korkuyorummm akannehir akannehir akannehir

hiç korkma canım bak 16 arkadaşımız sağ salim kavuştu kuzularınaopuyorumnanaktaninşallah sen de yarın mis kokulunu alıcaksın koynuna oh ne güzelopuyorumnanaktanopuyorumnanaktandualarımız seninle:Saruboceq:Allah yardımcın olsun:Saruboceq:

bu stres beni geriyor artık tarih belli olsun n eolur artık ..eşim doktor abırsey deme o ne zaman derse o olur dıyor onada sinir oluyom

sabah doğuma gidiyorum... az önce valizlerimi son kez kontrol ettim herşey hazır

canım Allah yardımcın olsun..Korku ve heyecan hepimizde var ama bu kuzular bi şekilde çıkacak napalım..Katlanılcak artık o kadarına Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder inş. hepimize..

bu stres beni geriyor artık tarih belli olsun n eolur artık ..eşim doktor abırsey deme o ne zaman derse o olur dıyor onada sinir oluyom

bu adamlar nasıl bu kadar rahat olabiliyolar ben de anlamıyorum..benimki de aynıklava:

ehhh ben de çıkayım...uykum yok ya...uyumaya çalışıyım acık...tatlı rüyalar...

ayyyy ne güzel yaaa, yarın atlatıyosun demek hayırlısıyla, haydi bakalım allah yardımcın olsun, güzel haberlerini alırız inşallah greencim. hiç korkma herşey yolunda gidecek Allahın izniyle.a.s.

canlarım çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için...
Sezeryan tarihi cuma günü belli oldu. Heyecanlı bir haftasonu geçirdik.
hepinizi öpüyorum geldiğimde resimlerimizi eklerim hayırlısıyla
Allaha emanet olun kızlar...
a.s.

Allah kurtarsin canim bebisin saglikla gelsin

canım benim sağlıcakla doğumunu yap insallah, güzel haberlerle gel allah yardımcın olsun :*

Allah ım hayırlı doğum nasip etsin..hemencecik kavuş inşallah yavruna..yarın ne kadar farklı bir gün başlayacak senin için..Allah ım tez zamanda yavrularımıza kavuşmayı nasip etsin inşallah...:Saruboceq::ecrin_bebek:opuyorumnanaktanalkisalkisalkis

selam ekim anneleri. beni hatirlarmisiniz bilmem. herkese hayirli dogumlar dileyeyim dedim. optum sizleri bebisleri :)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…