2009 Ekim Anneleri

:eek:lmaz: kaydirigubbakcemile3 duymuyom bn tv yı kociş i ne yazıyon dıyıp duruyo ...buraya da merak saldı bnmkı :) var mı bı durum dıyo doktor u gecmısım bılgı konusunda bu sıteden dolayıkaydirigubbakcemile3

amaan hem de nasıl benim kide pek meraklı doguran varmı yeni diye sorar hergün aksam işten gelişte:)))) kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 bizimki cin gibi bakıyor arada bana anlatıyorr :))))))) fener macı ozeti izliyor
benimki cok yorulmus bugün 11 saat dersi varmıs dersanede sızdı :))) bende telefon klübesini izliyom kaydirigubbakcemile3 kapattım ama bi uyanırsa kükrer kesin kafamçokkarıştı
ya kızlar benim de yatılı misafirim vardı 4 gündür, bu akşam gittiler ama bu sefer de onlardan grip kaptım, şu an boğazım başım çok ağrıyor, acaba bir parol içsem mi? son günlere de geldim korkuyorum ilaç almaya.

canım ben de aynı durumdayım gecmedi bi türlü antibiyotik verdi doktor onu içiyorum

Kizlar karinlariniz catlarken ne hissettiniz aci yanma falan kasinti zaten olurda baska??
yani benim birkac gundur acayip bir yanma var karnimda neden acaba yaa??

ben gelmeden önce çok ağladım ama ne oldu? geldiler işte, olan yine bana oldu, üzüldüğümle kaldım. boşver hiç moralini bozma inan kimse umursamıyor bile, kocalara göre herşek çok kolay, önemsiz hep biz büyütüyoruz herşeyi. sana ve bebişine yazık, 1-2 gün sık dişini.

allah onları nasıl biliyosa öle yapsın... başka bısey demıyorum.bebeğime yansıtmamak ıcın kavga cıkarmıyom bı doğsun o zaman patlıcam valla.hatta heran patlıyabılırım....tutuyorum kendimi.takmıyım dıyom ama ... sabır ya sabır...

canim cilt yapisiyla alakali tabi esnek bir derin varsa catlamiyorsun...ben daha once bir rahatsizliktan dolayi bazi ilaclar kullanmistim ve bu ilaclar yuzunden 3 ayda 10 kilo almistim..ve bacaklarimin arkalari belim bile catlamisti..hamilelikte kesin karnim catlar diyordum cok kafama takiyordum bu konuyu (halada takiyorum bari orasi kalsin catlamayan)
...ama su anda gorunurde bisey yok yani hergun aynayla kontrol ediyorum ama yok gibi ne kirmizi ne mor cizgi var..damarlarim cok belirgin yalniz karnimda bazen catlak saniyorum onlari ama arkadasim damar onlar dedi gecen gun demekki yanilmamisim..zaten hic kasinmiyorda karnim cok sukur..bu iki gundur biraz kasinti var ama kasimiyorum..insallah karnim catlamaz bari orasi catlamasin cok uzulurum her tarafim catlak dolarsa..ama olursada cani saolsun bebisimin onemli degil...kurban olurum ona ben :asigim:varsin catlasin derim...:çok üzgünüm:

çok şükür bende de olmadı, üstelik cildim kurudur normalde ve krem falan da kullanmadım, yalnız su içtim bol bol, belki ondan olabilir

genetikmiş bn bı doktor u dınlemıstım tv de.... valla göğüsler catladı bnm karında yok henuz ama... kremlıyom yağlıyom bakalım....

ne olduysa şu son 1 ayda oldu canım:gitme:dah önce yoktu...bari karnım çatlamasın..şunun şurasında 3 haftamız kaldı:Saruboceq::Saruboceq:

vucut yapısı ile alakalı sanırım annem 3 cocuk dogurmuss ama catlagı yok ben resmen parcalandım :KK43:(( simdi kalcalarım igrenc gobişim gitmeye basladı oooo gogsum aynı kaldı diye orası normal duruyor

o kadar cokmu catladin canim yaa ne zaman basladiki catlamaya?????

çok şükür bende de olmadı, üstelik cildim kurudur normalde ve krem falan da kullanmadım, yalnız su içtim bol bol, belki ondan olabilir

benimde cildim cok kurudur..ellerim kisin kurur catlar kanar krem surmesem dudaklarim desen ayni..cok kuru cildim cokk...o yuzden korkuyorum ya bende...

Selam hanımlar...benim de yarama bastınzmafoldumbengöbeğimde yok ama basenlerim ve popom örümcek ağına döndü...bekarken de vardı ama olanın üstüne kırmızı kırmızı yenileri eklendi...bir de kaşınıyo ki anlatamam,çıldırtır insanıÇok üzgünüm çoook

şu çatlakların çaresini bulan cennetlik olacak vallahi...kadınların ne çilesi varmış:1no2:hele bi bulunsun çaresi,kaç para isterlerse biriktirip verip yok edicem onları:eek:klava:

çaresi bulunursa tabi:çok üzgünüm:

canim caresi bulundugunda bizim icin cok gec olur kesin.....gelecek nesilin isine yarayacak bence...

ne olduysa şu son 1 ayda oldu canım:gitme:dah önce yoktu...bari karnım çatlamasın..şunun şurasında 3 haftamız kaldı:Saruboceq::Saruboceq:

aynen bnm de cnm. karnımda görünmüyo ama arkadasım.doğumdan sonra bellı olur göbek dedı o zaman büzülüyomus karın suan gergınlıkten belli olmuyomus :KK43: valla ne olcak bılmıyom.kese yapıyom bı de bn o da ii gelıyomus güya... derman olur belkı...

doğumdan sonra göbek sarkmasın dıye kaşkol gibi bısey sarın karnınıza arkadasım dedı bn öle yapcam ....

allah onları nasıl biliyosa öle yapsın... başka bısey demıyorum.bebeğime yansıtmamak ıcın kavga cıkarmıyom bı doğsun o zaman patlıcam valla.hatta heran patlıyabılırım....tutuyorum kendimi.takmıyım dıyom ama ... sabır ya sabır...

dur tahmin ediyim, gelenler kocanın tarafından di mii ?? :)

genetikmiş bn bı doktor u dınlemıstım tv de.... valla göğüsler catladı bnm karında yok henuz ama... kremlıyom yağlıyom bakalım....
insalalah olmaz canım benim en büyük korkum göğüslerımın catlaması

canim yaa insallah..
ama bende yok diye sevinemiyorum inan gecen kizkardesim bisey dedi acayip moralim bozuldu...
dediki bendede 2-3 tanecik vardi dogum yapinp karnim inince cikti hepsi ortaya karnim harita gibi oldu dedi...yani dogumdan once karin gergin oldugu icin gorunmezmis ama dogumdan sonra inince cikarmis ortaya..belkide benimkiler sonrami cikacak ne...sevinemiyorum henuzzz:çok üzgünüm:
nalosum kac kilosun su an???
umaırm olmaz canım..logusalıktada krem kullanmak gerekıyormus. ben genetik olduguna ınanmıyorum annemınkı harıta gibi bend e daha catlak yok tabı dogumdan sonra ne olur bilmem. ben bol su içtim cok düzenli kullanmadım krem.sanırım suyum faydası oluyor

Kizlar karinlariniz catlarken ne hissettiniz aci yanma falan kasinti zaten olurda baska??
yani benim birkac gundur acayip bir yanma var karnimda neden acaba yaa??

canım ben 6.ayda çatlamaya başladım.başladıktan sonra zaten gerisi çorap söküğü gibi geliyo.şimdi harita gibi.ben engel olamadım.bende normalde çok su içerim.özellikle hamileliğim boyunca suyum azalmasın diye günde en az 2 litre su içmişimdir.ama bende hiç bişey fayda etmesi.çatlarkende hiç bişey hisstmedim.

canim caresi bulundugunda bizim icin cok gec olur kesin.....gelecek nesilin isine yarayacak bence...

öyle deme mehayım ya..umutlarımı köreltme benimsenağlama
çaresi bulunduğunda 40 yaşında falan olursam gene de yaptırırımkaydirigubbakcemile340 ından sonrasını bilemem:uhm:

insalalah olmaz canım benim en büyük korkum göğüslerımın catlaması

umaırm olmaz canım..logusalıktada krem kullanmak gerekıyormus. ben genetik olduguna ınanmıyorum annemınkı harıta gibi bend e daha catlak yok tabı dogumdan sonra ne olur bilmem. ben bol su içtim cok düzenli kullanmadım krem.sanırım suyum faydası oluyor
kesinlikle suyun faydasi oluyor canim..insallah yoktur olmazda...
iyi geceler mehay

iyi geceler canim...a.s.

dur tahmin ediyim, gelenler kocanın tarafından di mii ?? :)

evet kuzeni.... bnm ailem uzakta baya :KK43: gelmezler hatta aramazlar belli gun ve saatlerde rahatsız etmıyelım dıye... ne bılıyım bana belkıde o yuzden cok tuhaf gelıyo böyle seyler... ama normal zaman olsa neyse hamılelıkte de olmaz kı cnm....bnm kocam da var suç..

canım ben 6.ayda çatlamaya başladım.başladıktan sonra zaten gerisi çorap söküğü gibi geliyo.şimdi harita gibi.ben engel olamadım.bende normalde çok su içerim.özellikle hamileliğim boyunca suyum azalmasın diye günde en az 2 litre su içmişimdir.ama bende hiç bişey fayda etmesi.çatlarkende hiç bişey hisstmedim.
cok uzucu yaaa:çok üzgünüm:
öyle deme mehayım ya..umutlarımı köreltme benimsenağlama
çaresi bulunduğunda 40 yaşında falan olursam gene de yaptırırımkaydirigubbakcemile340 ından sonrasını bilemem:uhm:

:roflol::roflol: 40 indan sonra nedecen dimi ama...sırnaşık şey

aynen bnm de cnm. karnımda görünmüyo ama arkadasım.doğumdan sonra bellı olur göbek dedı o zaman büzülüyomus karın suan gergınlıkten belli olmuyomus :KK43: valla ne olcak bılmıyom.kese yapıyom bı de bn o da ii gelıyomus güya... derman olur belkı...

doğumdan sonra göbek sarkmasın dıye kaşkol gibi bısey sarın karnınıza arkadasım dedı bn öle yapcam ....

karnımda yok gibi ya...doğumdan sonra olursaakannehirsarkma için ben de korse kullanmayı düşünüyorum..hele bi gelsin kuzular sağ salim de..

X