2009 Ekim Anneleri

suni sanci cabuk diyosunuz ama bi okadarda daha agri verici zor oluyo

ben 9yil evvel suni sanciyla kizimi dünyaya getirdim ve hamile kaldigimdan beri dua ediyorum kendiliginden gelsin diye

allah yardimcimiz olsun ben cikiyorum yaticam yorgunum öptüm sizi

hayırlısı olsun canım
suni sancı kötü deniliyo ama doğumu ve açılmayı çabuklaştırıyo doğal sancıyla daha uzun çekiyosun suni sancıyla daha kısa

sunı sancı daha kısa ama daha can yakıcı dıye duydum bn :KK43: ne olcak sonumuz hayırlısı...

selam arkadaslar bi kac gündür yoktum bi degisiklik varmi
Persembe doktorum aradi acilen hastaneye gidip suni sanciyla dogum yapicaksin dedi. moralim okadar bozulduki anlatamam. sonucta herseyin kendiliginden olmasini dogal olmasini istedim.
kara ciger degerlerimde yükselme varmis ve zehirlenme olabilirmis.
cok kötü oldum küt diye söyledi resmen deli kadin. Annemlen kocam beni sakinlestirmeye ugrastilar.Aglayip biraz sakinlestikten dus alip moral topladiktan sonra hastaneye gittim.
Hastanede doktoruma güvenmedigimi, ve tahlillerin birde hastane tarafindan yapilmasini istedim. suni sancinin cok zor oldugunu biliyorum.

Sonuc itibariyle suni sanci almadim 3 gün gözetim altinda kontroller yaptilar. Ve bebisim hala karnimda. sancilarim gelsin bebisime kavusayim diye bekliyorum. Allahtanki degerlerim iyi suan.

çok geçmiş olsun, zaten artık günün gelmiş hayırlısıyla gelir bebişin inşallah, ama suni sancı da o kadar korkunç bişey değil, süreci biraz hızlandırıyo sadece gerek olursa alabilirsin bence.

hayırlısı olsun canım
suni sancı kötü deniliyo ama doğumu ve açılmayı çabuklaştırıyo doğal sancıyla daha uzun çekiyosun suni sancıyla daha kısa

bilemiyorum canım nasıl oluyor ilk duydugumda suni sancı cok kötü oluyor demişlerdi ama arastırmalarıma göre kişiye göre deişiyormus o da...basıları normalden daha rahat ettim falan yazmıs hayırlısı öle ya da böle dogacaklar napalım basa gelen cekilecek.....

sagolun arkadaslar simdi iyiyiz bekliyoruz bebisimizi geldi gelicek diye bakalim hayirlisi.

doguran varmi bu arada ben yokken

kızlar ben yarın doktora gıdıcem bebişim donmezse sezeryan tarıhı verıcek bakalım...

ama ben normalde özel hastahaneye ıdıyorum ama yarın devlet kadın dogum hastahanesındede bı doktora cıkıcam bakalım o ne dıcek bıde herkes devletı daha cook önerıyo özelde 3 kısı doguruyosa gunluk devlette 100 kısı doguruyo dıyolar bıde özel hastahaneler sokemedıklerı bışeyı devlete gonderıyolarmış eee ben ne anladım bu işten o zaman üstune bıde dunyanın parasını verıcem yarın bellı olacak hersey...sizler ne dusunuyosunuz kader arkadaslarımmmm........

canım bende özel hastaneye gidiyorum.sonuçta özel hastanede doktorun barınabilmesi için çok iyi olması gerekiyo.
geçenlerde rahatsızlanmıştım.akşam alelacele eve yakın olan ssk hastanesine gittik.gittiğime çok pişmanım.basit bi rahatsızlığı adam o kadar abarttıki bana bi reçete dolusu ilaç yazdı.doktora hiç güvenemedim.o kadar ilacı bebeğime nasıl içirirdim.
ordan çıkıp kendi doktoruma gittim.doktorum dedi bunlar hamilelikte olması normal şeyler.bu ilaçları kullanmana gerk yok dedi. hafif bitki çayları iç dedi.kendi doktoruma çok güvendiğim için ilaçları almadım ve zaten ilaç alacak rahatsızlığım yoktu.rahatsızlığımıda söyleyeyim.gün içinde yediğim bişey dokundu yada soğuk bişey içip midemi üşüttüm galiba.akşama kadar sürekli çıkardım ve akşamda halsiz düştüm.bu sorun yüzünden devletin doktoru bana bi sürü ilaç yazdı.ve adam zaten hastanede benimle hiç ilgilenmedi.düşün arık ilgilenmediği hastaya o kadar rahat o ilaçları yazabiliyo.

canımbenim karnım harita gibi çatlaklarla dolu bakınca çok korkunç görünüyo.hiç bir krem yağ fayda vermedi.benim için yapacak bişey yok artık.doğumdan sonra dahada iğrenç olacak ne yapacağımı bilmiyorum.
:gitme: cok kotu gorunuyor...yakın zamanda dogum yapan arkadasların hiçbirinde olmadı ne guzell :KK43:(
selam arkadaslar bi kac gündür yoktum bi degisiklik varmi
Persembe doktorum aradi acilen hastaneye gidip suni sanciyla dogum yapicaksin dedi. moralim okadar bozulduki anlatamam. sonucta herseyin kendiliginden olmasini dogal olmasini istedim.
kara ciger degerlerimde yükselme varmis ve zehirlenme olabilirmis.
cok kötü oldum küt diye söyledi resmen deli kadin. Annemlen kocam beni sakinlestirmeye ugrastilar.Aglayip biraz sakinlestikten dus alip moral topladiktan sonra hastaneye gittim.
Hastanede doktoruma güvenmedigimi, ve tahlillerin birde hastane tarafindan yapilmasini istedim. suni sancinin cok zor oldugunu biliyorum.

Sonuc itibariyle suni sanci almadim 3 gün gözetim altinda kontroller yaptilar. Ve bebisim hala karnimda. sancilarim gelsin bebisime kavusayim diye bekliyorum. Allahtanki degerlerim iyi suan.

canım gecmiş olsunn doktorun da yaptııgı iş yani patt diye soylemiş yaa
inş. hayırlısı ile kısa zamanda bebişini kollarına alırsın saglıkla cook sukur degerlerin guzelmiş

benimki özet izlerken uyudu benm de uyandırmıyorum bilerek kendi istediğim kanalı actım :jeyyar:

çok geçmiş olsun, zaten artık günün gelmiş hayırlısıyla gelir bebişin inşallah, ama suni sancı da o kadar korkunç bişey değil, süreci biraz hızlandırıyo sadece gerek olursa alabilirsin bence.

canim yaaa sagol. suni sanci öyle kisa sürüyoda daha yogun oluyo. o yüzden bende korktum zaten. ben ilk hamileligimde 10 haftalikken kürtaj olmam gerekiyordu ve acilsin diye suni sanci verdiler. dogurmus gibi oldum yani bidaha hamile olmicam diyodum

kızlarrr ben kaçıyorum yatalım artık dinlenelim
hepimizin bebişleri sağlıkla hayırlısıyla gelir inşallahh
iyi geceler mışıl mışıl uyyun inşallahh opuyorumnanaktan

benimki özet izlerken uyudu benm de uyandırmıyorum bilerek kendi istediğim kanalı actım :jeyyar:

:eek:lmaz: kaydirigubbakcemile3 duymuyom bn tv yı kociş i ne yazıyon dıyıp duruyo ...buraya da merak saldı bnmkı :) var mı bı durum dıyo doktor u gecmısım bılgı konusunda bu sıteden dolayıkaydirigubbakcemile3

ya kızlar benim de yatılı misafirim vardı 4 gündür, bu akşam gittiler ama bu sefer de onlardan grip kaptım, şu an boğazım başım çok ağrıyor, acaba bir parol içsem mi? son günlere de geldim korkuyorum ilaç almaya.

kızlarrr ben kaçıyorum yatalım artık dinlenelim
hepimizin bebişleri sağlıkla hayırlısıyla gelir inşallahh
iyi geceler mışıl mışıl uyyun inşallahh opuyorumnanaktan

ii geceler cnm .valla bnm de uykum var gıbı ama uyuyamıyom dönmekten :KK43: dönemıyom hatta..

canım bende özel hastaneye gidiyorum.sonuçta özel hastanede doktorun barınabilmesi için çok iyi olması gerekiyo.
geçenlerde rahatsızlanmıştım.akşam alelacele eve yakın olan ssk hastanesine gittik.gittiğime çok pişmanım.basit bi rahatsızlığı adam o kadar abarttıki bana bi reçete dolusu ilaç yazdı.doktora hiç güvenemedim.o kadar ilacı bebeğime nasıl içirirdim.
ordan çıkıp kendi doktoruma gittim.doktorum dedi bunlar hamilelikte olması normal şeyler.bu ilaçları kullanmana gerk yok dedi. hafif bitki çayları iç dedi.kendi doktoruma çok güvendiğim için ilaçları almadım ve zaten ilaç alacak rahatsızlığım yoktu.rahatsızlığımıda söyleyeyim.gün içinde yediğim bişey dokundu yada soğuk bişey içip midemi üşüttüm galiba.akşama kadar sürekli çıkardım ve akşamda halsiz düştüm.bu sorun yüzünden devletin doktoru bana bi sürü ilaç yazdı.ve adam zaten hastanede benimle hiç ilgilenmedi.düşün arık ilgilenmediği hastaya o kadar rahat o ilaçları yazabiliyo.

Allahım yarabbimm gereksz yere ilacmı içirecekti sana :eek:lmaz:

ya kızlar benim de yatılı misafirim vardı 4 gündür, bu akşam gittiler ama bu sefer de onlardan grip kaptım, şu an boğazım başım çok ağrıyor, acaba bir parol içsem mi? son günlere de geldim korkuyorum ilaç almaya.

ne mısafırı kız? doğurma evresın de... gecmıs olsun cnm...

selam kizlar nasilsiniz??
catlaklardan bahsetmissiniz...nalosum yakin zamanda dogum yapanlarin cogu erken dogum yaptigi icin catlaklari olmadi yada cok az oldu zaten catlaklar en cok 37. haftadan sonra cikmaya baslarmis...

X