2009 Ekim Anneleri

ilkaycım hoşbulduk..opuyorumnanaktan.doğum sinyalleri varda gelen yokkkk:1rolleyes:

benim bebegimde hep sag tarafimda sol bos :bbo: hele kasilma olunca sag tarafimi görseniz tepe gibi cikiyor bir yana acayip oluyor

ilkay benim sol bilegim sabahlari yerinden cikmis oluyo sag elimle sol bilegimi tutuyorum insallah hamilelikten olanbir durumdur yoksa cok kötü benim icin :KK43:( uyusmaya $i$meye can kurban benimki cok beter

benim bebegimde hep sag tarafimda sol bos :bbo: hele kasilma olunca sag tarafimi görseniz tepe gibi cikiyor bir yana acayip oluyor

canım benimkide öyle hep sağ taraf şişik durumda.tekmelerde hep sağdan geliyo.ben sol tarafıma yatamıyorum hep sağ tarafıma yatıyorum ondandır herhalde diye düşünüyordum.

ii geceler kızlar... maçlardan bunalan var sanırım bnm gibi:) hayatım maç oldu evlendığimden beri valla butun takımları hatta yurt dısını bıle tanır oldum:)

cok yoruldum bugün cok gezdım. doğuran var mı ?

canım bende erken doğum riski yok.hiç olmadıda.ama 6.aydan beri kullanıyorum bacak kramplarım için.gece uyurken bacaklarıma çok kramp giriyodu 6.ayda.o zmandan beri kullanıyorum.
aaa bende kullanıyorum magnezyum.hemde 4. aydan beri:KK43:((((( doktor krampın vars a iç dedi vardedim bende. bırgun iç bir gün içme dedi ama kalsıyum da içiyorum..
kalsiyum içen varmı

ii geceler kızlar... maçlardan bunalan var sanırım bnm gibi:) hayatım maç oldu evlendığimden beri valla butun takımları hatta yurt dısını bıle tanır oldum:)

cok yoruldum bugün cok gezdım. doğuran var mı ?

aynı kaderi paylaşıyoruz canım nedir bu bizim çektiğimiz kocalardan.bekarken babam vardı kurtuldum dedim kocam da aynı çıktı.

ilkaycım hoşbulduk..opuyorumnanaktan.doğum sinyalleri varda gelen yokkkk:1rolleyes:

hayirlisi olsun gec olsunda güc olmasin , bende öyleyim sanci gelip gidiyor ama düzensiz

ilkay benim sol bilegim sabahlari yerinden cikmis oluyo sag elimle sol bilegimi tutuyorum insallah hamilelikten olanbir durumdur yoksa cok kötü benim icin :KK43:( uyusmaya $i$meye can kurban benimki cok beter

sol kolunun üzerine yattigindan olabilirmi cünkü benimde sol elim sag elimden daha kötü oluyor ben yarin sorayim birde ayaklarimi görseniz artik terlik giyemeyecegim böyle devam ederse

herkese ii geceler ....kojaman öptüm sizleri ve bebişleriniziii.............

aaa bende kullanıyorum magnezyum.hemde 4. aydan beri:KK43:((((( doktor krampın vars a iç dedi vardedim bende. bırgun iç bir gün içme dedi ama kalsıyum da içiyorum..
kalsiyum içen varmı

yok canım ben sadece günde bir tane magnezyum.bide feramat demir hapı alıyorum o kadar.6. aydan beri bunları kullanıyorum.

aynı kaderi paylaşıyoruz canım nedir bu bizim çektiğimiz kocalardan.bekarken babam vardı kurtuldum dedim kocam da aynı çıktı.

valla bnm babam bu kadar değildi. oğlumda böyle olursa yandım ben ... Allah sabır versın canım sanada :asigim:

zaten bu akşam topik dolu kocişlerinn maç izlemesi hepimizi buraya getirmiş :)))

slm kızlar!!!!!

sibelcım aynı dertten muzdarıbız canım butun takımları izliyo 10 yıl oncekı macları bıle.....

internetten butun yorumları okuyo ....butun özetlerı izliyo şu anda da trt1 de macın özetını izliyo..ayrıca mac izlerken duyması için en az 10 kez soylemen gerekıyo.....doguruyom desem 10 defa tekrarlıcam yanı...onun için dogum sakası falan yapmıyorum benı macın basından kaldırmak için yapıyom sanarda inanmaz dıye.....:umursamaz:

kızlarr benim karnımdA catlaklar oluşmaya baslamıs yaaa mafoldumbenmafoldumben offfffff

slm kızlar!!!!!

sibelcım aynı dertten muzdarıbız canım butun takımları izliyo 10 yıl oncekı macları bıle.....

internetten butun yorumları okuyo ....butun özetlerı izliyo şu anda da trt1 de macın özetını izliyo..ayrıca mac izlerken duyması için en az 10 kez soylemen gerekıyo.....doguruyom desem 10 defa tekrarlıcam yanı...onun için dogum sakası falan yapmıyorum benı macın basından kaldırmak için yapıyom sanarda inanmaz dıye.....:umursamaz:

kaydirigubbakcemile3 aynı şekilde cnm.... :roflol: bn 7 aylıkken maca bıle gıttım alı samıyene sırnaşık şey

X