2009 Ekim Anneleri

ncinar maaşallah canım sana ve bebişine.... sen böle kokulu mokulu anlattıkça ben in anılmaz çok özeniyorum yaaaaaa

:nazar:
göbeğim kimsenin hafızasından silinmicekksırnaşık şeysırnaşık şey
ŞenizŞeniz evettt cnmm masallah gobişini meleginee :nazar:
herkese koskoca selamlar,tek tek öpücükleerrr Şeniz Şeniz Şeniz.........

konuştuğum ,hatta hastanede görüştüğpüm kıymetli arkadaşlarımı ayrıca öpüyorummŞeniz..

herşey çok güzel kızlarr hamdolsun bugünleri gösterene,duygularım çok yoğun,herşeye ağlıyorum,şuan da tabiii :kedi: mafoldumben
kısaca yazıyım canlar,
herşeyim çok güzel geçti,spinl anestezi ile doğum yaptım,bebeklerimi karşıladım,çıplacıkken sarıldım ,yine ağlarım mafoldumben kaydirigubbakcemile3
herşey çok güzeldi,hiçbirşeyi sıkıntı yapıp kendinize zehir etmeyin,
ben harika bir hamilelik geçirdim hamdolsun Rabbime,her an çok zevkliydi,siz de keyfinize bakın ahanda yine ağlarım mafoldumben :kedi:

bu ağlamalar bitmez.....

bugün ise bebeklerim Hale ve Sare 4 günlük oldular,
ilk sütüm çok geldi,sonra kesildi,iki gün sonra artarak geri geldi hamdolsun,
Halem,büyük bebeğim deli gibi emiyorr,o emdikçe sütüm artıyor,çok feci bir bebek,çok güzellll,çok dikkat çekici,
Sarem ise daha küçük,tıpkı kaynanama inanılmaz benziyor :nazar: kaydirigubbakcemile3,mememi ağzına alıyor fakat 3-4 kez emip kaçırıyor,o daha küçük Haleme göre,bu yüzden sonra sonra alışıcak inşallah..
inşalllah güzel tesimlerini sizinle birgün pylaşmaya fırsatım olur,
Kızlarımzın nüfus cüzdanları da çıktı teyzeleri opuyorumnanaktan

anlatacak çok şey var fakat,şimdilik müsade...
duanızı eksik etmeyinn,keyfinize bakınn,eşinizi bol bol öpünn,çocuklarınızı hayal edin,çünkü böyle aile olmak bambaşkaa opuyorumnanaktan a.s.

meraba kızlar cok sık giremiyorum cennet kokulumla ilgileniyorum 2 kilo 250 gram oldu teyzeleri:nazar: emmeyede basladı ama 1 kilo daha alması lazım buyuyor mini mini kızım size tavsiyem karnınızdayken konusun oyle guzel duyuyorki kızım anne sesisini de oyle guzel dinliyorki melegim tekmelerinin keyfini cıkarın ben tam yasayamadım olsun simdi saglıklı ya 1 aylık oluyor yarın sizlere hayırlı dogumlar diliyorum hic korkmayın ruya gibi gelip geiyor

ayy cok duygulandım kızlar Allah analı babalı buyutsun guzel bir omur yasatsın :Saruboceq:. :Saruboceq: darısı bizim basımıza saglıkla inş.

meraba kızlar cok sık giremiyorum cennet kokulumla ilgileniyorum 2 kilo 250 gram oldu teyzeleri:nazar: emmeyede basladı ama 1 kilo daha alması lazım buyuyor mini mini kızım size tavsiyem karnınızdayken konusun oyle guzel duyuyorki kızım anne sesisini de oyle guzel dinliyorki melegim tekmelerinin keyfini cıkarın ben tam yasayamadım olsun simdi saglıklı ya 1 aylık oluyor yarın sizlere hayırlı dogumlar diliyorum hic korkmayın ruya gibi gelip geiyor

maşallah yawruya.. opuyorumnanaktan

yürüyorum ama..bi de merdiwen şeyediym bari..ay o da çok fena bişiy ya...

valla ben evin içinde habire bi bahaneyle üst kata çıkıp iniyorum belki faydası olur diye... havalar biraz serinlediği için havuza giremiyorum çünkü

merhaba kıslarr biz geldik oğluşumla günlerin acısını çıkartıpp bugün gezmeye gittik ve çok yrulduk :))

kızlar alakasız ama size bişey danısacam ben olusuma iki isim vermeye karar verdim yusuf eymen nasıl sizce..biliyorum bu senen eymenler cok ama anlamı cok hosuma gidiyor..sizce nasıl ya da baska ne olabilir yusuf yanına???

merhaba kıslarr biz geldik oğluşumla günlerin acısını çıkartıpp bugün gezmeye gittik ve çok yrulduk :))
ohh gözün aydın nihayett kaydirigubbakcemile2
kızlar alakasız ama size bişey danısacam ben olusuma iki isim vermeye karar verdim yusuf eymen nasıl sizce..biliyorum bu senen eymenler cok ama anlamı cok hosuma gidiyor..sizce nasıl ya da baska ne olabilir yusuf yanına???

eymen çok yaygın ewet ama bence güzel isim..2 isimde kararlıysan hoş olmuşş

kızlar kimse doğurmadı dimi
bende bugun gezdim kocişlee oğlumuza ana kucağıda aldırdık babannesine :)))

çok ağladım sabah zuzumm oda dayanamadı çıkardı ama ona pahallıya patladıı sıkı bi alışveriş yaptık hahahahhhhhhhhhhhhhh :jeyyar:

iyi aksamlar kizlar bende geldim :)

biraz gezmeye cikalim dedik esimle onuda annemlere gittik yürüme firsatim olmadi bugun annemlerde bol bol pizza yedim sistim simdi catlayacak gibi hissediyorum kendimi :KK43:((

seldus tatlim yerinde olsam iki isim düsünmezdim çünkü yusuf ismi çok güzel ve anlamli o ismin yanina yakisir bir isim daha düsünemiyorum tek olsa yusuf daha güzel olur tabi karar sen ve esinin kaydirigubbakcemile5

valla ben evin içinde habire bi bahaneyle üst kata çıkıp iniyorum belki faydası olur diye... havalar biraz serinlediği için havuza giremiyorum çünkü

dur bende inip cikayimmmmm >:))))))))))) iyi fikir sancim gelirse yazarim hemen girer iceri hehehe

X