2009 Ekim Anneleri

elalı ii geceler tatlım sessiz sedasız sende doğurup gelme tamam mı tatlım gel önce toipği ayaklandır sonra git doğuma anlaştıkmı şeker sositososito

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

okiş bebişş:lepi:vereliniortak

bizde iyiyiz nalancımm. bu aralar biraz duygusalım canım sıkıııyo sürekli hiiç bişeyden zevk alamıyoruummm
ŞenizŞenizaz kaldı canım sabırr melegin gelince nesende gelicek inşallah

ayy sorma benide gören doğurmadınmı hala diyo, buda yetmezmiş gibi arayıp soranlarda var:hulya:
jasminellada doğurmuş detay yok ama, bide xdreamflower doğurmuş
off bana bile soruyorlar daha 9. ayıma bile girmedim erkenden dogurtacak bu millet haa
:))))
biz yatıyoz kuzular, iyi geceleropuyorumnanaktan
benimde uykum geldi ama kociş daha yeni geldi işten
iyi geceler elamm Allah rahatlık versinn ŞenizŞeniz

relaxx kıslar az kaldı inşallah surda Allahın izniyleee
gizoşummmmmmmm bende kimseye vermicekkk heheh opuyorumnanaktan
gormemişin bir oglu olmus tutmuss :)))) o benim degerlimm ya verememmkaydirigubbakcemile3

maşallah ya ekim gelmeden bebişlerr kucaklara alındıı..
iyi geceler elammm
sorma gizemcim eskiden hiç düşünmezdim nasıl doğurucam diye şimdi heran aklımda hepimizin kuzulaarı sağlıcakla gelir inş..
evet nalancım b doğsunlar neşemiz yerine gelicekk...

nalancım sendede şekerden şüphelenmiştiya suyun için bişey dedi mi bana son muayenede suyun fazla dedi...eğer uygun görürse tekrardan şeker yüklemesi yapıckmışş....

kızlar mrb.... bısey sorcam kaşıntım var bnm oramda offf.. sizde de var mı bu tip bişey ?

nalancım sendede şekerden şüphelenmiştiya suyun için bişey dedi mi bana son muayenede suyun fazla dedi...eğer uygun görürse tekrardan şeker yüklemesi yapıckmışş....

canım seker testinde benim 80 cıkmıstı normaldi 75-115 arası olması gerekiyormuş
suyum içinde normal dedi 5 ekimde ben tekrar sorucam suyumuz nasılmıs
ayyy su cok olunca sekerle mi alakalıymışşş
canım yaa insallah sekerli ilgili bir probelemin yoktur senindee

ay ne bilimm şaşırdım kaldım artık suyun çok olması problem az olması problem.şekerden olabilir dedi.. bakalım artık açılmada yok aşağıda inmemiş bebiş.kilosuda iyi bu salı tekrar kontrol var herşey yolundadır inş..

gizoşummmmmmmmm napann opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan iyi geceler canımmmmmmmm
esmacım optuk canım cıkıyorum benn iyi gecelerr

sen yinede dikkat et canım sekerli syler yeme fazla ekmek az tuketmeye calıs
umarım yoktur gebelik sekeriniz ama varsada sıkma canını canım dikkat etmen yeterli olcaktırŞenizŞeniz

esmacım sende mi yatıyorsun desene gene topikte bi ben kaldım ii geceler dadlummm opuyorumnanaktan

napimm nurdancımm ya uykumuyku yok kocişide uyatıyom yatağa gittimmi dön sağa dön sola ıyyyyyy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…