2009 Ekim Anneleri

kaç ayın isteği ne demek kız? siz de yokmu yoksa:)))))))))
he valla gizem ne zaman gittilerde doğurdular... şaşırdım yani hgadi amazonu 1 hafta öncesinde biliyoduk da... zeynep daha dün of ne zaman gelecek falan diyodu... dream zaten tam sessiz ve derinden olmuş yaniii

kıss 15. haftada bi kanama geirdim ondan sonra doktor yasak dedi o yasak işte üstüne amniosentez falan derken korktum hiç yanaştırmadım izin vermedimm lmaz: lmaz:

valla bu kıslarrsessiz sedasız çıkarıyolar melekleri darısı bizimkilerin başına inş.

zuzu kız sen hala doğurmadınmı sancın mancın yokmu???????

doğuramadımm :umursamaz: dün gece çok cnm acıdı aşşaya bastırıp durdu ağladım acıdan ama sancı mancı diiildi baskı yapıodu..bugün nst de güzel çıktı..yani az sancım wardı...bakalım çrş yine gitcemm..doğuruym demi artıkkk

amniosentezden sonra öyle bi yasakmı vardı??????
valla casnım sesssiz sedasız doğuruyolar darısı bizim başımıza da inşallah normal şekliyle olur...

yani bence de vakti yaklaşan doğursun mümkünse zaten kızım geç gelecek diye korkuyorum sizi gördükçe de heh diyom herkes en az haftasını bekliyo... siz doğursanız belki kendimde de bi umut görecem

arzucum hoşgeldin canım nasılsın? bi gelişme varmı... yada verdiğin bi karar?

zuzummm doğur artık kıss prensesini sevelim artık

bahair bize yasakladıı ne bileyimmm yaa

arzucum hoş geldin tatlımmm nasılsın canım bize güzel haberlerin varmı tatlımm

bahaircim kızz kızına ayıp olmadımı yawww bunca zaman içerde aaaaaaaa :roflol:

arzucum hoş geldin tatlımmm nasılsın canım bize güzel haberlerin varmı tatlımm

bahaircim kızz kızına ayıp olmadımı yawww bunca zaman içerde aaaaaaaa :roflol:

niye ayıp olsunki? o da öyle bir anın hediyesi bize..... :))))))))))))

slm deyip kaçıyorum kızlar herşey aynı dahada kötülüyo şuan yazmak hiç istemiyorum bekleyip duruyorum aglıyorum sızlıyorum bazende gülme krizine giriyorum eşim sagolsun heran yanımda güçlümüyüm hayır degilim ama güçlü olmaya çabalıyorum bol bol dua ediyorum böyle işte ii akşamlar hepinize

cicim ben dogurmuom haa kaydirigubbakcemile2
doktor daha bu 1 hafta 10 gune kadar gelmez dedi.hic bi gelisme yok akannehir
5 ekime kadar gelmezse sezercik olabilirim.zaten doktorum 11 ekimde yurtdisina cikiomus

cicim ben dogurmuom haa kaydirigubbakcemile2
doktor daha bu 1 hafta 10 gune kadar gelmez dedi.hic bi gelisme yok akannehir
5 ekime kadar gelmezse sezercik olabilirim.zaten doktorum 11 ekimde yurtdisina cikiomus

ohooo szi de tık yoksa benimki kesin kasısmı bulur:)))))))))))))
ben e haftaya salı yada çarşamba doğururum diye ümitr ediyosum... nedense:))))))

bukett bebiş bir yere toplanıyor gibi olmuyormu sendee

bu kasılma oluyormuş ya bende cok cokkk oluyor oturdugumda cok oluyor ayaktada bazen hissediyrmm

oyle toplanma oldugunda ben alt tarafta kutumda hissediyorum
tuhaf bir bişi :S

naloşumm o beni daha çok ayaktayken oluyo tatlımm ama uzun zamandır oluyo hala neden doğurmadım ben hala akannehir

ben meleğimi istiyomm koklamak çook :ecrin_bebek:

naloşumm o beni daha çok ayaktayken oluyo tatlımm ama uzun zamandır oluyo hala neden doğurmadım ben hala akannehir

ben de istiyom gizoş hele herkes patır patır doğurunca daha da çok istiyorum

özellikle oturdugumda cok oluyor gizoşumm bazen oyle bir toplanıyor kalıyorr alt tarafa vajinama sızı giriyor acaip
oglusunu asagıda mı hissediyorsun yoksa hala yukardamı canım
bende hala yukarda zaten haraketlerini yukarda hissediyorum basıda donmedi daha sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…