2009 Ekim Anneleri

dün geceden uykusuzumm... mirmirmirmir bugün de çok yoruldumm.. kaydirigubbakcemile2ben yatıyorum kızlar..hepinize ii gecelerr...

ben de istiyom gizoş hele herkes patır patır doğurunca daha da çok istiyorum

baharr :)) ben kendimi sezeryana alıstırdım farklı dusunemiyrm
doktor kesin sezeryan demedi ama sezeryana odaklandım nedense 2 hafta onceden alıyormuş operasyona doktor :))) erken gelicek yani bebişimm oyy cok ozledim yavrusumu

Allah rahatlık versin zzuzum

kızlar handan mesaj atmış, doğuramamış hala...
dr. çatısına bakmış çok iyi geniş demiş ama çarşambaya kadar süre vermiş doğuramassa sezercik olcekmiş büyük ihtimallezemuszemus

nenden sezeryana alıştırdın kendini. bi mecburiytetin var anladığım kadarıyla....
evet canım sezeryan olursa 2 hafta önce alıyolare. sen bebişini ne zaman kucağına alacağını az çok biliyosun. çok gecikirse ben de dayanamaz sezeryana girerim:))))))))

kızlar handan mesaj atmış, doğuramamış hala...
dr. çatısına bakmış çok iyi geniş demiş ama çarşambaya kadar süre vermiş doğuramassa sezercik olcekmiş büyük ihtimallezemuszemus

Kacıncı haftasında handan elamm
yaa inş. normal dogum yapar ne guzel catısıda musaitmiş
gene gerci herseyin hayırlısı

bugun tvde izledim kadın dogum hikayesini anlatıyordu normal yapmıs bebişinin cıkısı ilk aglamaları kucagına verilmesi neguzel ne mutlu normal dogum yapanaa:asigim:

nalancım handan benden 1 gün büyük, 38+6 bugün...
inşallah normal doğurur...

tüm dogum yapan arkadaslarımın gittigi guvenilir bir doktora gidiyordum daha once sezeryan oldugum için ama rahimde kesi yok riske atamam sezeryan dedi 1 sene once ameliyat yapan doktorum normal yaparsın demişti
basKa bir doktora gorundum en son simdi oda bebiş iri dedi sezeryan olabilirsin dedi tekrar randevu verdi işte gelicek sefere kesin bişi soylecekmiş gelişmesine baglı olarak yani ikiside oyle soyleyince ben kime guvenicem hep direk sezeryana yonlendiriyorlarr onlar bana guc vermezse zaten insan tereduttee ya ne bilim hakkımızda hayırlısı olsun canım

benim meleğim hala yukarda yaa ben onu yukarda hisssediyom hep needense ama zaten dönüüpte kanala girmeye niyeti yoktu doktorum öle dediii az kaldı sezeryanla alcak ama benim sabrım kalmadı kucağımda koklamak istiyom meleğimi özledimm mafoldumben

zuzummm ii geceşler dadlumm

aynen gizoşummmmmm bende cok ozledim melegimi elimi ayagımı bilmyrm ittiyorya boylee oyy nasıl opup sevesim geliyorr
hoşgeldin esmacım iyiyiz cok sukur sen nasılsın cnm

aynen gizoşummmmmm bende cok ozledim melegimi elimi ayagımı bilmyrm ittiyorya boylee oyy nasıl opup sevesim geliyorr
hoşgeldin esmacım iyiyiz cok sukur sen nasılsın cnm

bizde iyiyiz nalancımm. bu aralar biraz duygusalım canım sıkıııyo sürekli hiiç bişeyden zevk alamıyoruummm

aynen bende koca göbekle dolanıyorumm gören hala doğurmadın mı sen diyip duruyorr...zemuszemus geçmişe bakimmm amazon ve zeynepden başka varmı bugün doğuran...

ayy sorma benide gören doğurmadınmı hala diyo, buda yetmezmiş gibi arayıp soranlarda var:hulya:
jasminellada doğurmuş detay yok ama, bide xdreamflower doğurmuş

off naloşumm off al benden de o kadar öpüp koklayasım çok varr doğdumu kiömseciklere veremicem galiba minnoşumu en hiç :gitme:

esmacım galiba hamilelikten bu yaa albendende o kadar devamlı bunalımlı sinirli canı sıkılan bi tip oldum bende :sinifsinif:

elalı ii geceler tatlım sessiz sedasız sende doğurup gelme tamam mı tatlım gel önce toipği ayaklandır sonra git doğuma anlaştıkmı şeker sositososito

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…