2009 Ekim Anneleri

ahah aynen. onlarıda uyutmuyoruz sağa sola dönüp tuvalete gidip gelirken valla :KK43:(
bide benim midemden asitler fırlıyo yukarı doğru sanki öyle rahatsız ediyorki...
çiğdem senin doğumla ilgili ne dedi canım planladığınız bir tarih varmı
normalmi oalcaksınız

çıktın galiba..
bende gidip uyumayı deneyeyim biraz daha
cevabını kalkınca okuacağımm :))
öpüyorum tatlım iyi geceler
a.s.

çıkmasdımm burdayımm ayın 30unda gün vercek canım ama sen o zaman meleğini kucağına almış olacaksın değilmi az kaldı senin

keske ben kalkarken kociste uyansa ama nafile herifte oyle bi uyku var ki zemuszemus gerci o da hakli gece yarisina kadar ders calisio garibim :bbo:laelaelaelaelae

gunaydinn kizlarr benim nisanim geldiiiiii...... ama Ruyamdakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

tuvalete gidiyorum sanki adet olmusum gibi kan gelmis ben bi heyecan bi panik yapiyorum esime soyluyorum derken bi baktim uyandim:)
kalktim gercekten tuvalete gittim bi bakayim diye ama nafile ben anca ruyamda gorecegim sanirsam:lepi::hooray:

günaydınn topic halkıı...mirmirmirmir

günaydın zuzummopuyorumnanaktan uyuma uyumaa hadi kalk:hulya:

gunaydinn kizlarr benim nisanim geldiiiiii...... ama Ruyamdakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

tuvalete gidiyorum sanki adet olmusum gibi kan gelmis ben bi heyecan bi panik yapiyorum esime soyluyorum derken bi baktim uyandim:)
kalktim gercekten tuvalete gittim bi bakayim diye ama nafile ben anca ruyamda gorecegim sanirsam:lepi::hooray:

nurefsan kuşum aynı rüyayı görmüşüz, ben yazcakken bi baktım sende aynı şeyi görmüşünkaydirigubbakcemile3 amaa tek farkı rüyamızın biz hastaneye gittik muayene falan yaptılar ama gene doğuramadan uyandım:kedi:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile5
ayy insallah yakin zamanda gercegini gorur ve dogum yapariz...boyle bekleyiste zormus yaa..dun butun gun yalanci sancim vardi .belim kasiklarim agriyordu...
doktor 10 ekimden once dogum yapmazsin dedi ama ben yinede hevesleniyorum icime yakinda dogum yapacakmisim gibi doguyor yoksa kendimi mi kandiriyorum:sm_confused::bbo:

günaydın zuzummopuyorumnanaktan uyuma uyumaa hadi kalk:hulya:

nurefsan kuşum aynı rüyayı görmüşüz, ben yazcakken bi baktım sende aynı şeyi görmüşünkaydirigubbakcemile3 amaa tek farkı rüyamızın biz hastaneye gittik muayene falan yaptılar ama gene doğuramadan uyandım:kedi:

nazyaz :)) senin haftanda büyük ihtimalle bebeğim benimle olucak :))
bak bana daha çok var hiç geçmiyoo günlerr pff pfff
keşke bende 39 olsam :)

selam kızlarrr a.s. m
herkeze iyi pazarlarrrr
bugün doğran olacak mı bakalım zemuszemus

günaydın kızlar... gerçi kimsecikler yok topikde ama olsun. gelecek olanlara şimdiden günaydınnn:)))))

günaydın kızlar.sanırım benim doğum yakın artık.karnım 3 günden beri taş gibi ve sancılarım çok arttı.şeyime durmadan bıçak saplanıyo gibi oluyo.inşallah doğurmam yakındır.

X