2009 Ekim Anneleri

saol cnm benim becerebildigim kadar becerdim hehe amin alın bebeleride sohbetin belini kırak gazdı kaka yaptı di e miniklerrrrr hayırlısıylaaaaopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3

ya of inş sende özendire özendire bi hale soktun maşallah datlum bide nazarm fln değmesin
Rabbim sen bebikleri nzardan sakla koru sana emanetler..
çok şeker ya bende öle kara inci istiorum:asigim:

dimi yaa hepimiz kucağımıza allaımda hayırlısyla muhabbetlerimiz onlar olsunn resimlerini gösterelim
zemuszemus

ya kıslar keremime kısmayın suc benim :kedi: o bana saka yapmak istemişti ama dedim ya ben alvelendim yazdım buraya heyecandan....şimdi de kızıyor bana niye yazdın hemen diye..nesse gercekten dogurursa da inanmayız herhalde:)))))

yok ya şeymaya niye kızalım ki takılıyoruz dediğim gibi heycan oldu hehehe

kızmayız canım opuyorumnanaktan
atraksyon olduu daha iyi kaydirigubbakcemile3

ya of inş sende özendire özendire bi hale soktun maşallah datlum bide nazarm fln değmesin
Rabbim sen bebikleri nzardan sakla koru sana emanetler..
çok şeker ya bende öle kara inci istiorum:asigim:

amin bitanem amin az kaldı sabredin sonra doya doya koklıcaksınız sizde keyfine varcaksınız anneliginizinopuyorumnanaktan

amin bitanem amin az kaldı sabredin sonra doya doya koklıcaksınız sizde keyfine varcaksınız anneliginizinopuyorumnanaktan

keyf demi kızzzzopuyorumnanaktan
ben sabırsızlandıkça aman en güzel günlerin diyolar
uyu yan gel yat keyf yap özliceksin bugünlerini diolar
öle değil ama işte ölüorum bitiyorum eriyorum hasretlikten:gitme:

aybike bana da aynen öle diyorlar tadını cıkar son günlerinin diyorlar..ama ben biran önce kavusmak istiyorum acaba gercekten arayacaz mı bugünleri(((((

yaa son günlerin tadımı çıkıyo hiç birimiz uyyamıoz ağrıdan gerginilikten sanki normal hayat
bide bebişlerimizin özlemi varrr

öğrenciyken nişanlandım ben son senemdi
ahh bitsede evlensem düğün hevesi fln nası duramıyordum yerimde
evlendim ayy ne güzel günlerde ne aptalmışım geçmesini istediğim için diorum
hep böle değilmi ki boşuna laf ediolar insan elindekinin kıymetini bilmez,bilemezki..

ben öğrencilik bitti işe girdim öyle buldum eşimi baya bi hayatımı yaşadım
şimdi zamanında evlenmişim diye düşünüyorum çok şükürr çokda geç evlenmedim gerçi 25 yaşında evlendim ben daha geç evlenirim diye tahmin ediyodum ama işte aşkkkk :kedi:

bende okul yillarimi doya doya yasadim.arada hala cok ozlerim o gunlerimi :gitme:
esimle 23 yasinda basladik 25 te evlendik.28 de anne oluorum.zamani die dusunduk anca yerimseniben

bulcukuma bak hele aşkmış yesinler kız seniopuyorumnanaktan
ben evlenmezdim de adam peşimi bırakmadızemuszemus

hee kızz aşk yaa:kedi:
valla biz aynı anda birbimizin peşine düştük a:kedi:ynı iş yerindeydik zaten

bende okul yillarimi doya doya yasadim.arada hala cok ozlerim o gunlerimi :gitme:
esimle 23 yasinda basladik 25 te evlendik.28 de anne oluorum.zamani die dusunduk anca yerimseniben

aynen 23de başladık 25de evlendik 28 anne olucam kaydirigubbakcemile5
bulcukuma bak hele aşkmış yesinler kız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…