2009 Ekim Anneleri

ÇINAR YILDIRIM benım oğluşum....paşam benımmm...

allahım insan gormedgı bişeyı nasıl özler ?? nasıl burnunun ucunda tuter anlamıyorum sankı yıllardır gormedıgım cocugum gelecekmış gibi...hayırlısını ver yarebbım...

elalım benim öyle bir sorunum yok ama bu biberon markaları yada senin kullandığın göğüs kremi varya onun gögüs ucu çıkartıcı ürünleri var sanırsam onlardan kullanman gerekecek bir araştır istersen netten .

elalım benim öyle bir sorunum yok ama bu biberon markaları yada senin kullandığın göğüs kremi varya onun gögüs ucu çıkartıcı ürünleri var sanırsam onlardan kullanman gerekecek bir araştır istersen netten .

öfff çıksaydı yani bu zamana kadar çıkardı diyon:kedi:
bende züğürt tesellisi veriyodum kendime belki doğumdan sonra çıkar diye:kedi:
lansinohun öle bişeyini göğüs ucu kremini alırken görmüştüm olmassa ondan alayım bariakannehir

göğüs deme elalı benimki tam tersi ama çok rahatsız edici
yalancı emzik gibi bi şekil aldı çok çıkık bide kahverengi ki sorma ben soğudum kendimden

kıss aybikk bulmuşsunda bunamaa:mymeka: kızcazın ne güzel zorlanmadan cuk cuk emecek onlardan, benim kızımınsa azına alacak ucu olmucakmafoldumben onun ne gücü olcakki emerek çıkarcakmafoldumben

arkadaşlar bişey soracam benım dunden beri karnımın şeklı değişti sertleştı ve yurumem zorlaştı akıntı çoğaldı ama bırden oldu neden aceba doğumada erken değılmı?

kızlar hala isim bulamadım oğlusuma cocuk gelıcem dıyecek dur senın adın yok dıcem yanı o derece şimdi de çağan ve çınar isimleri var kafamızda ama hergun degısıyo... sizce hangisi soyadımız yıldırım

bencede çınar çok hoşş....hem soyismiylede daha uyumluuuu:asigim:

arkadaşlar bişey soracam benım dunden beri karnımın şeklı değişti sertleştı ve yurumem zorlaştı akıntı çoğaldı ama bırden oldu neden aceba doğumada erken değılmı?

cnmm nurefsan akıntının doğumaa yakın zamanlarda geldini okumuş biyerlerden ama diğerlerini bilemicemkaydirigubbakcemile2
ama yaklaşık 1 haftadır falan bendede akıntı var gelen giden yok annamadım bu işiakannehir

ya kızlar yürürken bacaklarımın araları zonkluooooo.........offf offfffffffffff...........şaka gibi inanınkiiiii..............

alla alla ne diycemi şaşırdım erken sayılmaz baksana doğuranların haftaalrına..
inşallah olur cnm:Saruboceq:

inş tatlıkuşum bol bol olur saklama poşetine bilem koyarız

canım dr.la görüşseydin keşkem...ama inanıyorumkiii normal diyecekk dr.un...yerimseniben

cnmm nurefsan akıntının doğumaa yakın zamanlarda geldini okumuş biyerlerden ama diğerlerini bilemicemkaydirigubbakcemile2
ama yaklaşık 1 haftadır falan bendede akıntı var gelen giden yok annamadım bu işiakannehir

evet canım bende de bır haftadan beri var ama dunden beri çoğaldı.korkuyorum erken daha bide hazır değılım.

X