2009 Ekim Anneleri

esim cuma namazindan gelsin carsiya bebek alisverisine gidecegiz insaallah sonunda eksikleri tamalayacagiz..
ben hazirlanayim birazdan gelir esimde size iyi gunler...
gelince yorgun olmazsam veya yarin denerim belki tariflerinden..

yerimsenibenyerimseniben

merhaba kızlar nasılsınız bakalım bugün.doğuran yok demi.bizde temizlik yaptık geldik şimdi.birazdan daçarşıya gidicez.

Merhaba Sibel. ve diğer kızlar tabi.
sabahır geçmii okuyorum anam ne geveze bi topikiz masallah zemuszemus

sibel nasıl bi cesaret hala çıkıyosunuz dışarı?
ben istesemde çıkamıyorum kocik pek panikçi
Aaaa olur mu kardesim cikip dolasmamiz lazim artık vakit yok yuruyus egzersiz yapicaz ki kolay dogurabilelim...
ben de cikmak, yurumek, parka gidip egzersiz yapmak bacaklarimi calistirmek istiyorum ama agridan yuruyemiyorum bile. yine de bugun deniycem ins.
bahsetmistim. sol bacagimin kuyruk sokumunda muthis bi agri var uzerine basamiyorum.
dun doktora gittim bebekle gebelikle bi ilgisi olmadigini soyledi fizige git dedi. yanlis bi hareket yapmisim sanirim. ya da ustum acik uyudum yel girdi...
senağlama

canım eşimle beraber geziyoruz.yalnız gezmiyorum.yalnız olsam da farketmez bişey olursa atlarım taksiye doğru hastaneye.eşim evde onla beraber önce sağlık ocağına gidicez.sağlık ocağından aradılar çağırdılar.sonra çarşıya bi kaç alıncak şey var hemde yürüyüş yapıyoruz.zaten benim bir hafta kaldı.yürüyüş kolaylaştırıyo doğumu biliyosun.bol bol yürümek lazım.

aybike kiz dogumu yaklsanlara doktorlarin ilk tavsiye ettikleri sey hergun yuruyus yapilmasi..dogumu kolaylastiriyormus...
3/4 hafta eve kapanip poponuzun ustunde oturun diyen bi doktor duymadim oyle bi yazida okumadimkaydirigubbakcemile3
sen kocani ikna et beraber yuruyus yapin eve yakin yerlerde falan..hem bi degisiklik olur
kafan dagilir...

//

Merhaba Sibel. ve diğer kızlar tabi.
sabahır geçmii okuyorum anam ne geveze bi topikiz masallah zemuszemus

evet canım baksana sayfa numarasına.maşallah çok kaynaşmışız.bebekler doğduktan sonrada hep devam ederiz inşallah muhabbetimize.o zmanada bebiklerden konuşuruz.

opuyorumnanaktan
benim de çıkıp yürümem lazım yaaa belki bacağım da acılır...
ama evde de o kadar cok isim var ki... canım hiç ev işi yapmak istemiyo.. :umursamaz:

uffffff.....

evet biliorum akşamları yatmadan yarımm saat kadar yürüyoruz aşşağıda..
ben plates yapıyorum hareket olarak harekesiz sayılmam sadece evde bunaldım..
adamcağız sanıyorki ilk sancıda bebek çıkıcak dün gece sancı geldiğinde daha uf yaptığım an hadi hastaneye dedi çok panik yapıyo bugün işe zor yolladım napiym bizimkide böle iştemafoldumben

zeynocan doguma yakin enerjik olma durumu varmis..yerinde duramaz oluyormussun demekki senin doguma daha var kaydirigubbakcemile2 nasil tahmin ama:)kaydirigubbakcemile3

opuyorumnanaktan
benim de çıkıp yürümem lazım yaaa belki bacağım da acılır...
ama evde de o kadar cok isim var ki... canım hiç ev işi yapmak istemiyo.. :umursamaz:

uffffff.....

benim koccim de herseyi norml karsilayan bi yapiya sahip genelde.. hamilesin diyo :1rolleyes:

zeynocan doguma yakin enerjik olma durumu varmis..yerinde duramaz oluyormussun demekki senin doguma daha var kaydirigubbakcemile2 nasil tahmin ama:)kaydirigubbakcemile3
süpersin nurefsansırnaşık şey
ama tembellik bende yeni degil. mizacimda var biraz
gerci haklisin. dun doktor da daha vakit var dedi. nst de sanci cikmadi. ben de en az 2 hafta var gibi hissediyorum zaten.
aman ne aceemiz var iyi böyle. nasilsa doğacaklar allahin izniyle. sessiz sakin oturuyoruz iste mirmirmirmir

sabırsızlık hat safada..
ben sıkıldım hamilelik durumundan,sonracığıma merak ediorum kızımı napim..
dün eşim karnıma eğilip yalvardı prensese resmen gel diye duysanız ağlardınız sanki hasret kalmış hiç görmediğimiz halde en sevdiğimiz en düşündüğümüz o oldu rabbimin hikmeti işte
sen bana okadar çektir ben sana aşık olayım olucak işmi aslında..

bende bazen ne acele ediyorsun vaktinde dogacak elbet diyorum ama sonra bi bakiyorum kendime... bendeki en ufak durumda acaba doguracakmiyim diye dusunmeye baslamisim:) :kedi:
neyse esim geldi ben kacar gorusmek uzre...

:asigim: çok hakısın aslında.
tanımadiğimiz gormediğimiz bi varliga rabbim nasil bir sevgi yaratmissa neleri goze aliyor ne tasli yollara cikiyoruz dimi... senağlama

bu arada gelsinler diye yalvariyruz ama, en ufak bi sancida aman yavrum dur diye de yalvaarmadan edemiyoruz delikafadulden:smiley-cool:

kızlar ben uyuyayım dedim bir sürü kabus gördüm ağlayarak uyandım..bebişim uyandırdı resmen benim kalp atışım hızlanınca onunda hzlanmış tabi nasıl tepikliyor yavrum anne uyan der gibi..bende kalktım bi güzel ağladım kafayımı yiyorumm ne bileyim :sinifsinif:

evet haklısın geçen hafta az kalsın sezeryanla alacakları kalbi tekliyor diye ağla ağla helak oldum..

ay minnoşum neyden etkilendin aceba bismillah du bi okuyak seni..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…