2009 Ekim Anneleri

musyas ya yerim ben senin zilli kızını yaaaa....senle günlerimiz aynıydı sen kızı büyüttünmaasallah gelin edecen bizimki daha içerde cıkmaya niyeti yok :sinifsinif:

aman zamanında gelsin kuşum dua ette ufak bebekle ugraşma kyükümlülük oluyo memeyi zor tutuyodu yeni başladı daha kuzum maşallah

Canım maaşallah bebişine. Allah analı babalı büyütsün inşallah:Saruboceq:

aman zamanında gelsin kuşum dua ette ufak bebekle ugraşma kyükümlülük oluyo memeyi zor tutuyodu yeni başladı daha kuzum maşallah

evet öleymiş küçük bebekle uğrasmak zor diyor herkes ama işte biz de sabırsızlanıyoruz ya....bi de sizi görüp duydukca iice heyecan yaptık :))))
buarada yav siz artık su dogum anılarınızı uzun uzun yazsanız da bi okusak ne hissettiniz naptınız nasıl oldu ilk kızınla bulusmada ne hissettin....

iyiyim komsum keyiflerde iyi ama bebisimi ozledim artik kokusunu icime cekmek istiyorum...ya sen canim nasilsin???

selamlar kızlarr biz geldik :))
nasılsınız?

selam canım
h.geldin sen nasılsın oglusun nasıl opuyorumnanaktan
iyiyim nalosummmmm oglusumda iyi teyzesi....Şeniz
ben dogurmak istiom mehayım ama bzimkinin hiiiiç acelesi yok opuyorumnanaktan
aynen canim bende ayni durumdayim senle....sabirsiz ve hayecanli ......:sinifsinif:
hoşuna gidiyodurr bence, şimdiden oynaşmaya başladılar babalarınazemuszemus

sanırım ondan cnmŞeniz

slm cnm hoşgeldin, biz iyiyiz sen nasılsın????

iyiyim canim cok sukur...

iyiyim komsum keyiflerde iyi ama bebisimi ozledim artik kokusunu icime cekmek istiyorum...ya sen canim nasilsin???

Ben de iyiyim dr.sezeryan olabilirsin dedi içim karardı korkuyorum çok ve bu fikirle boğuşuyorum 2 haftadır. Yarın netleşecek çatı muayenesi yapcak. Ben de aynı senin gibiyim gelsin sağlıkla bir kokliim diyorum.kaydirigubbakcemile5

merhaba tontişlerimmmopuyorumnanaktan
dün ilk süper sancımızı çektik sabaha karşı uyya kalmışız dk tutarken kaydirigubbakcemile3

ben 3 4 gündür aynı seyi yasıyorum canım sabah 4 de baslıyor sonra sızıyorum .....gündüz bişey yok..

canıkeremimin interneti yoktu en son iiydi bende şimdi ona msj atacaktım dur atayım da bi bakayım napıyor hbr edrim.

benimde haftaya carsamba rabndevum var hersey belli olacak..bende heyecanliyim...ama inan umrumda degil sezeryanda olsa artik bebisimi kucagima almak istiyorum ben:asigim:

dr.a bugün gidecektik yokmuş cuma cumartesi pazar izni varmış bayramda kullanamadığı için..
pazartesi gidicez inş bakalım ne var ne yok :)
keremimle msjlaşıyoruz hemen hemen 4-5 saatte bir..şuan dr.bugün daha iyi haberler almış dr.undan..
bebeği kg alamıyordu almaya başlamış..
selduscum daha önce 2-3 kere yaşadım ama çok kısa sürdü bu seferiler baya şiddetli ve uzundu zormuş vallakaydirigubbakcemile3

mehay ve aybike yemek tarifimi veriyorsunuz:) ruh halim yazan yerin altinda yemek tarifi ve bi sayi yaziyor..

evet canim oraya tiklarsan yemek tariflerimi gorursun resimli olarak ekledim hepsini yani denenmis tarifler hepsi evde yapip resimlerini koydugum tarifler...profilime girerekte gorebilirsin tariflerimi sag alt koseden...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…