2009 Ekim Anneleri

mehay ve aybike yemek tarifimi veriyorsunuz:) ruh halim yazan yerin altinda yemek tarifi ve bi sayi yaziyor..

yooookafamçokkarıştı site problemlidir
hem bana yemek demeyin dün 6 i gördüm tartıda ciddi anlamda sarsıldım psikolojim çok bozuk..saklıyacak değilim bi an anne olmak gerçekten iyi bi karar mı diye bile düşündüm:sinifsinif:

hem bana yemek demeyin dün 6 i gördüm tartıda ciddi anlamda sarsıldım psikolojim çok bozuk..saklıyacak değilim bi an anne olmak gerçekten iyi bi karar mı diye bile düşündüm:sinifsinif:

6 yimi oda biseymi biz 8 i gormek uzereyiz hehehehehe:roflol:
yani biraz daha boyle devam edersem gorucem kesin....:eek:

kizlar birkac gun once akintim cogaldi dogum habercisi olabilirmi diye sormustum
biraz oncehttp://www.e-gebelik.net/dogum/dogum_oncesi_belirtiler.asp buradan okudum dogum oncesi belirtilerden biriymis:)
bende kilo kaybida olmus sabah tartildim 70,5 kg ciktim ..(1haftaonce 71,3dum..)okadar hamur isi borek corek vs..yememe ragmen sastim kaldim ..
doktor 10ekimden once dogmaz dedi ama ben bi surpriz bekliyorum:)

aybikecim seninde iki tane pasta tarifin var unuttunmu???onlar iste o yemek tariflerin profilindede var zaten...yerimseniben

kizlar birkac gun once akintim cogaldi dogum habercisi olabilirmi diye sormustum
biraz oncehttp://www.e-gebelik.net/dogum/dogum_oncesi_belirtiler.asp buradan okudum dogum oncesi belirtilerden biriymis:)
bende kilo kaybida olmus sabah tartildim 70,5 kg ciktim ..(1haftaonce 71,3dum..)okadar hamur isi borek corek vs..yememe ragmen sastim kaldim ..
doktor 10ekimden once dogmaz dedi ama ben bi surpriz bekliyorum:)

anam sen onceden 70 kiloya nasil cikmistin peki ben bunu cok merak ediyom:uhm:

koırkmayın ben 75.5legırdım Şuan 67dımŞımdı kaÇım bılmıyom kılo kalmıyo dÖbÜŞte mınıcık kalıyo oda gıdıyo zamanlaaa

Kızlar Merhaba
Ben böyle ara ara yazıyorum size ama yazdıklarını okuyorum sürekli:))
Hatırlarsınız belki bebeğim iki hafta geriden geliyor diye yazmıştım size Doktorum Sonunde Geç döllenme, zaten ilk ultrasonda keseyide görememişiz dedi biraz olsun rahatladım diyebilirmm size sorum bunu yaşayanlar var mı ya da bir bilginiz var mı birde şimdi 34 haftalık bebeğim ve şu iki gündür nerdeyse bikini bölgemde hissediyorumm normal mi acaba doktoruma da sorucamda ne de olsa kadın kadının halinden anlar diye düşündümmm şimdiden teşekkürlerrrrr
Allah bebişlerinize ve size sağlık sıhhat versinnnnn....

koırkmayın ben 75.5legİrdİm Şuan 67dİmŞİmdİ kaÇım bİlmİyom kİlo kalmıyo dÖbÜŞte mİnİcİk kalıyo oda gİdİyo zamanlaaa

evet sen umut oldun bana valla...canim seni doguma girmeden once hastanedemi tartmislardi...yani girmeden once ve cikinca tartiyorlarmi.????

5,5 kg almis bulunmaktayim bunun 2,700grami bebek geri kalani suyu,plesantasi falan sanirsam..
cok cabuk kilo almaya musait bir bunyem varken hamile kaldiktan sonra durumun degismesi ilginc..

umarim hamilelikten sonrada boyle devam eder bu durum...her istedigini yersin rahatca....

esim cuma namazindan gelsin carsiya bebek alisverisine gidecegiz insaallah sonunda eksikleri tamalayacagiz..
ben hazirlanayim birazdan gelir esimde size iyi gunler...
gelince yorgun olmazsam veya yarin denerim belki tariflerinden..

caninin cektigi bisey varsa yap ye bugun hepsi cok kolay ve pratik tarifler hemde lezzetli...zaten kilo derdinde yok yap yap ye...yerimseniben

kuzum aynı şey bizdede var ama 1 hafta geriden yumurtlamayla ilgiliymiş evet hiç sorun etme
çok yaşanan bi durum ve problem değilmiş zaten
musyas sana güveniorum içimi rahatlatıyorum hele bi gitmsinler bak napiorum sanayerimseniben

Kızlar Merhaba
Ben böyle ara ara yazıyorum size ama yazdıklarını okuyorum sürekli:))
Hatırlarsınız belki bebeğim iki hafta geriden geliyor diye yazmıştım size Doktorum Sonunde Geç döllenme, zaten ilk ultrasonda keseyide görememişiz dedi biraz olsun rahatladım diyebilirmm size sorum bunu yaşayanlar var mı ya da bir bilginiz var mı birde şimdi 34 haftalık bebeğim ve şu iki gündür nerdeyse bikini bölgemde hissediyorumm normal mi acaba doktoruma da sorucamda ne de olsa kadın kadının halinden anlar diye düşündümmm şimdiden teşekkürlerrrrr
Allah bebişlerinize ve size sağlık sıhhat versinnnnn....

normal tabi canimorda baski hissetmen..belki bebisin dogum pozisyonuna geciyordur yada kanala girmeye calisiyordur..

X