2009 Ekim Anneleri

amanın saat de pek gec olmus ben gidim daha namazi kılmadim
bi de eve ceki duzen vermek lazim.
yine gorusuruz insallah bacilar. size iyi muhabbetler..
brnklc tatlım sen de bi elini yuzunu yika en azindan rahatlarsin. gecer ins.

amanın saat de pek gec olmus ben gidim daha namazi kılmadim
bi de eve ceki duzen vermek lazim.
yine gorusuruz insallah bacilar. size iyi muhabbetler..
brnklc tatlım sen de bi elini yuzunu yika en azindan rahatlarsin. gecer ins.

Zeynocan sen hangi hastanede doğum yapacaksın?

selam kızlar nasılsınız nette sorun vardı giremedim herkes iyi dir inş.
ELALIM canım nasılsın Handandan haber varmı canıms kaç günü kaldı doğm tarihi hepsine cevapzemuszemus

Etlikte canım.
Zubeyde Hanim da insallah.
Ya sen? Sanirim Ankaradasin.

Evet Ankaradayım, hastaneye ben tam karar vermedim özel olcak sanırım doktorum özel çünkü Güven olabilir geçen gidip gezdim odalara falan baktım normal doğum 1000 tl imş.

ELALIM canım nasılsın Handandan haber varmı canıms kaç günü kaldı doğm tarihi hepsine cevapzemuszemus

pembeinci seninle günümüz aynı bakarsın aynı gün doğum yaparız hayırlısı nasıl hissediyosun benimki kıpır kıpır içerde durmuyo yerinde....

Evet Ankaradayım, hastaneye ben tam karar vermedim özel olcak sanırım doktorum özel çünkü Güven olabilir geçen gidip gezdim odalara falan baktım normal doğum 1000 tl imş.
Muayene için özel hastaneye gittim çok kez ama doğum farklı geliyo bana. Herkes de devlet hastanelerini önerdi. Allah korusun normal dışı bi durumda tam techizatlı falan olması durumu hani...
Ha bir de özelde günde olsa olsa 2-3 kişi doğum yapıyo ama devlet hastanelerinde srekli yüzlerce bebek dünyaya geliyor..
Tabi en buyuk sebeplerden biri de malesef ekonomimiz de yeterli değil özel için..

Sanırım özetleyebildim :)
:1rolleyes:

pembeinci seninle günümüz aynı bakarsın aynı gün doğum yaparız hayırlısı nasıl hissediyosun benimki kıpır kıpır içerde durmuyo yerinde....

evet canım ya günlerimiz aynı valla benim kızımda kıpır kıpır sanırsam onlarda bize kavuşmak için sabırsızlanıyorlar zemuszemus

iyiyim canancım çok şükür sen nasılsınzemuszemus görüşemiyoz özlettin kendinilmaz:
handan çarşamba kontrole gidecekti, doğurursa arıcaktı beni ama aramadı doğurmadı sanırım...
bende dün akşam msnden çevrimdışı ona yazdım gelişme varmı yaz diye ama nete girmedi sanırım cevap yok...
haaa bu arada dandanlar eve net aldılarzemuszemus
dandan benden 1 gün büyükyaa 9 günü var onunda iştezemuszemus ablası doğurmuştu ondan haberin vardı sanırım:hulya:
sen nasılsın zilloş kzıın nasıl? bi şikayetin varmı?

hehe hamile kalmadan ha iymişş
kızım dün gece gelcem dedi de ben izin vermedimkaydirigubbakcemile3
kociğimde eğlio gel diye ağıtlar yakıyo karnımda kız iki arada bi derede kaldı

elalım inanmıyorum ya siz sona geldiniz iyice ay çok heyecanlı son haftanız akannehir
dandan demek net aldı süper
canım çok şükür ben iyiyim bir sıkıntım yok çok şükür kızım çok üzmüyor beni yarın kontrole gideceğim bakalım neler diyecek dr teyzemiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…