2009 Ekim Anneleri

3400 cnm suyum çokmuş. açılma yok. çatı muayenesinide olduk sonunda ama zor oldu yaa...kanala girmemiş. peki her gittiğindemi yapıyo cnm çatı muayenesi. bide fitil verdi cnm.akıntı için..

cnm bana suyun normal dedi, son 2 seferdir benim nstde sancı çıkıyor sancı çıktığı içinde açılma varmı diye bakıyo altttan canımdan can gidiyo walla-tatlicadiarzu-
banada 15-20 gün önce akıntı için fitil vermişti, o fitili kullandım 3 gün ve o 3 gündede baş ağrısından resmen kıvrandım yan etki yaptı bende bıraktımzemuszemus

kızlar bişey sorucam doğum sonrası için korse alan varmı
hangi marka ne kadar biliyomusunuz yada daha önce kullanan varmı?? ben ilk doğumda kullanmadım göbüş kaldı:KK43:(( bunda kullansam faydası olurmu acaba??:uhm:

yawaş yawaş yapsaydın kuzum..çok mu yüklendin bianda kendine..bi duş al dinlen

askaldııı....indimi senin göbük..bugün buna taktık:)))

sezeryanı sewimli hale getirmek için önce sezercik deddik şimcik sezoşmu oldu kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 hala korkuyorumm cırtt die kescekler iştee akannehir

zuzumm bianda yüklendim sanırım:kedi: ama şimdi uzandığım yerden pcye bakıyom daha iyizemuszemus

ben daha korse almadım ama bi arkdaşaım sezeryan oldu iki gün sonra korse taktı şimdi göbek namına eser yok dümdüz artık bünyemi korsemi bilemicem

cnm bana suyun normal dedi, son 2 seferdir benim nstde sancı çıkıyor sancı çıktığı içinde açılma varmı diye bakıyo altttan canımdan can gidiyo walla-tatlicadiarzu-
banada 15-20 gün önce akıntı için fitil vermişti, o fitili kullandım 3 gün ve o 3 gündede baş ağrısından resmen kıvrandım yan etki yaptı bende bıraktımzemuszemus

benimde nstde sancım çıktı cnm. ağrın varmı dedi yok dedim olursa gelirsin dedi.bende bugün fitile başlıcamm.ya bebişler aşağı inmediği için acıyo sanırım doktor öyle dedi. inseydi uyuşukluk olur dedi bu kadar acımaz dedi.. bu salı yine gidicezz inş. yapmaz çatı muayenesii..:kedi:

bahrcım sana da hayırlı cumalarr..
sancı çok çıkıncamı çatı muayenesi yapıo elam..sanırım benimkisi doğuma kadar yapmıcak öle bişiy sezdim..kafa çapı olayını sordum,dediki sancın suyun filan geldiği zaman bakılır çıkabilcek gibi mi diilse sezeryana geçilir dedi..yani kontrol etces bakalım çatın müsaitmi filan demedi..sancılarım başlıyıncak doğum zamanı bakcak gibi geldi bana

taham lal ilk bebikinde medicallerde satılan korselerden kullanmış..onun tawsiyesiyle bende onlardan alcam..

benimde nstde sancım çıktı cnm. ağrın varmı dedi yok dedim olursa gelirsin dedi.bende bugün fitile başlıcamm.ya bebişler aşağı inmediği için acıyo sanırım doktor öyle dedi. inseydi uyuşukluk olur dedi bu kadar acımaz dedi.. bu salı yine gidicezz inş. yapmaz çatı muayenesii..:kedi:

aa ölemiymiş bana böle bi açıklama yapmadı benim kızda inmedi demekki kanalaCADIARZU
parmağıylaa resmen kazı çalışması yaptı -tatlicadiarzu-
benimde çarşamba kontrolüm var muhtemelen gene yapacak bana:kedi:

normal korsemi almış alırken gebelik sonrasımı demiş arasındaki farkı anlamadım yaa:sm_confused:

doğum sonrası diye sor..ööle şort gibi filan diil..dümdüz bi dikdörtgen şerit düşün bütün karnını saran..cırt cırtlı ayarlanabiliyo..du resmini buluym da koyim..

doğum sonrası diye sor..ööle şort gibi filan diil..dümdüz bi dikdörtgen şerit düşün bütün karnını saran..cırt cırtlı ayarlanabiliyo..du resmini buluym da koyim..

iyi olur canım ya sabahtab beri bakıyorum değişik değişik var komple saran kalçaya kadar olan göğüse kadar olan kafam iyice karıştı valla

aa ölemiymiş bana böle bi açıklama yapmadı benim kızda inmedi demekki kanalaCADIARZU
parmağıylaa resmen kazı çalışması yaptı -tatlicadiarzu-
benimde çarşamba kontrolüm var muhtemelen gene yapacak bana:kedi:

ben parmakdan daha fazlasını hissettim vallaaa.....fisfisfis
normal için çatın müsait dedi.. ama bebişin inmesi gerekiyoo dedi. kafasıda büyük diyo kilosuda iyii nasıl çıkartı vericem bilmiyorumm.. inerse normal olur diyoo bende tırsıyorum doğuramam bişey olursa diye pıtırcığıma... :uhm:

bahrcım sana da hayırlı cumalarr..
sancı çok çıkıncamı çatı muayenesi yapıo elam..sanırım benimkisi doğuma kadar yapmıcak öle bişiy sezdim..kafa çapı olayını sordum,dediki sancın suyun filan geldiği zaman bakılır çıkabilcek gibi mi diilse sezeryana geçilir dedi..yani kontrol etces bakalım çatın müsaitmi filan demedi..sancılarım başlıyıncak doğum zamanı bakcak gibi geldi bana

evt zuzum sancı çıktığı için açılma varmı diye bakıyomuş öle söledi...
bide şu çatı olayını bende sordum müsaitmi çatım diye banada senin dr gibi konuştu, doğum başladığı zaman bakılır ona dedizemuszemus
kafa çapıyla ilgili bende sorcamtım ama ben nstye bağlıyken başka hastaya usgeden bakıyodu ona bebeğin kafası büyük falan dedi, nst sonrası benide usgye aldığında bişey sölemedi bana demekki normal, aski bişey olsa sölerdi sanırım:hulya:

X