2009 Ekim Anneleri

selam biz geldik karnımızı doyurdukkk...
off gece yatamadım yaa uykusuz gecelerim başladıı....

Ancak kahvaltımızı yapıp geldik...
İlkaycım sen de biras daha dayanayım erken gelmesin bebiş dedikçe. Şimdi de geç gelirse telaşına düştün. kaydirigubbakcemile3 Bizimkinde de tık yok daha. 41. haftamız bitince hiç bi gelişme yoksa suni sancı da denemeden sezercik yapcaklarmış. En azından bu garanti :nazar:

gercektende öyle olmaya basladi , simdiye rahat dur dedikce doktor beni korkuttu erken dogum olur diye simdide ne zaman olacagi belirsiz :)))))) sunni sancidan bahseder oldu , pazartesi kontrolum var belki birsey söyler bakalim

sunni sanci vermeden mi doguma alacaklar seni , ee madem oyle 41 haftayi niye bekliyorlarki :uhm:

kızlarrr ben keremimi göremiyorum bi kaç gündür
benmi farketmiyorum yoksa bi problemmi var

Tünaydın hatunlaropuyorumnanaktan 9da uyandım ama elektrikler yoktu nete giremedim fitil oldum, bu arada evi temizlim dedim belim kopuyo ağrıdan şimdi :kedi:
siz napıyosunuz, doğuran yok demizemuszemus

elam , naz hosgeldiniz kizlaropuyorumnanaktan

naz ugras biraz cikacak hehehe

elam gecmis olsun tatlim

ya herkesmi sezeryan olacak ????????? ben haric yüzde 90 normal dogum olacak benimkisi tabi son dk bir sorun cikmazssa

Tünaydın hatunlaropuyorumnanaktan 9da uyandım ama elektrikler yoktu nete giremedim fitil oldum, bu arada evi temizlim dedim belim kopuyo ağrıdan şimdi :kedi:
siz napıyosunuz, doğuran yok demizemuszemus

yawaş yawaş yapsaydın kuzum..çok mu yüklendin bianda kendine..bi duş al dinlen

ben geeeldiiim...offff artık doğsun istiyorum:)))))))))))))))
askaldııı....indimi senin göbük..bugün buna taktık:)))
yarın bi arkdaşım doğum yapcak günümüz aynı sezoş olcak zemuszemus

sezeryanı sewimli hale getirmek için önce sezercik deddik şimcik sezoşmu oldu kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 hala korkuyorumm cırtt die kescekler iştee akannehir

elam , naz hosgeldiniz kizlaropuyorumnanaktan

naz ugras biraz cikacak hehehe

elam gecmis olsun tatlim

Şeniz

herkez hoşgeldi.
elam doktor ne dedi en son prenses kaç kilo olmuşş..

cnm uyuz dr. daha geçen hafta baktık diye kilosunu sölemedi:mymeka: ama 37+1de 3300gr dı:nazar: suyuma baktı, nstye soktu, açılmaya baktı o kadar:umursamaz:
senin kız ne kadar olmuş?

Şeniz

cnm uyuz dr. daha geçen hafta baktık diye kilosunu sölemedi:mymeka: ama 37+1de 3300gr dı:nazar: suyuma baktı, nstye soktu, açılmaya baktı o kadar:umursamaz:
senin kız ne kadar olmuş?

3400 cnm suyum çokmuş. açılma yok. çatı muayenesinide olduk sonunda ama zor oldu yaa...kanala girmemiş. peki her gittiğindemi yapıyo cnm çatı muayenesi. bide fitil verdi cnm.akıntı için..

X