2009 Ekim Anneleri

h.b cnm emdi şimdi uyudu yine 18saat uyuyo nerdeyse tüm gün cnm 40ına kadar böyle olurmuş gecede cişn gibi bakıyo uykusuz kalıyom çok cnmmm

ayy canım şimdi alışamdı daha gece gündüz ayrımına dabi zamanla alışır opuyorumnanaktan
sernde gündüzleri o uyurken acık kestir

slm kısslar nbr nasılsınız ben dha dogurmadım ....doguran varmı amazon doguma gidecekti sanırım haber var mı?

aynı şeyi benim kocişte yapıo anında popoyu çıkartıyo bizimki kaydirigubbakcemile3
artık sinirmi oluoy hoşunamı gidiyo bilmiyorumm

hoşuna gidiyodurr bence, şimdiden oynaşmaya başladılar babalarınazemuszemus

bilmediği bi ses ya ondan tepki wermiştir..

ciciler iiler de anaları ne zaman gelcek diye sabırsıslar..sen nasısın kuzun nası

sanırım ondan cnmŞeniz

Selam kizlar nasilsiniz bebisler nasil????

slm cnm hoşgeldin, biz iyiyiz sen nasılsın????

Bende ıyıyım Çok ŞÜkÜrkızım uyuyo takılayım dedım bende sevındım cıcılerın ıyı olmasına sızınde tabıkı hayırlı dogumlar hepınıze canlarımm dualarım hep sızlerle

Kıslar nasılsınız? opuyorumnanaktan
Mehaycım görüşemedik bir türlü msnde de karşılaşamadık komşum? Keyifler nasıl?

Benim dr.un asistanı aradı yarın 15de olan randevumu en sona atmış detaylı konuşacakmış benle. Sanırım sezeryanı konuşacak. Ben evhamlıyım diye anestesi uzmanlarıyla tanıştıracaktı beni çatı muayenesinden sonra eğer çatım darsa . Sanırım bu yüzden değiştirdi:KK43: Öfff kara bulutlar çöktü üstüme mafoldumben

selduscum amazon yarın sabah kavuşcak zillisine allahın izniyle...

yarınmıydı :kedi: ayyy insallah saglıklı sıhhatli kavusrlar opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
darısı bize yaaa ben gün saymaktad helak oldum bugün nst için gidecem saat 4 de randevumuz bakalım ne cıkacak..benim sancılar gece cok oluyor özellikle saat 4 de baslıyor 6 ya kadar ararara gelip gidiyor ama gündüz bişey yok soracam doktora bakalım

Bende İyİyİm Çok ŞÜkÜrkızım uyuyo takılayım dedİm bende sevİndİm cİcİlerİn İyİ olmasına sİzİnde tabİkİ hayırlı dogumlar hepİnİze canlarımm dualarım hep sİzlerle

musyas ya yerim ben senin zilli kızını yaaaa....senle günlerimiz aynıydı sen kızı büyüttünmaasallah gelin edecen bizimki daha içerde cıkmaya niyeti yok :sinifsinif:

amazon yrn sabah doğurcak cnm...bugün süsleniodur özdesine..akşam üzeri gelirr

öyleymiş amaan bende kafa kalmadı yaaa zaten cok mutsuzum bugün.....biricik kuzenimin düğünü var antalyada ben gidemedim gelinlikle göremedim onu....hep hayalimizdi ama kısmetolmadı işte dün kınasında aradı konusamadım aglamaktan kızcagız sırf bana görünmek için kınadan kacıp msn basına geldi kına kıyafetiyle göreyim diye senağlamamafoldumben

yarınmıydı :kedi: ayyy insallah saglıklı sıhhatli kavusrlar opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
darısı bize yaaa ben gün saymaktad helak oldum bugün nst için gidecem saat 4 de randevumuz bakalım ne cıkacak..benim sancılar gece cok oluyor özellikle saat 4 de baslıyor 6 ya kadar ararara gelip gidiyor ama gündüz bişey yok soracam doktora bakalım

hayırlı haberlerle gel inşallah cnm:Saruboceq:

darısı bizim basımızaaa oyy oyyy

aminnnnn:Saruboceq:

Kıslar nasılsınız? opuyorumnanaktan
Mehaycım görüşemedik bir türlü msnde de karşılaşamadık komşum? Keyifler nasıl?

Benim dr.un asistanı aradı yarın 15de olan randevumu en sona atmış detaylı konuşacakmış benle. Sanırım sezeryanı konuşacak. Ben evhamlıyım diye anestesi uzmanlarıyla tanıştıracaktı beni çatı muayenesinden sonra eğer çatım darsa . Sanırım bu yüzden değiştirdi:KK43: Öfff kara bulutlar çöktü üstüme mafoldumben

slm cnmopuyorumnanaktan
ayy ne güzel işte yarın kesinleşcek en azından nezaman doğuracağın, hangi işlemlerin yapılacağınızemuszemus
içini ferah tut cnm herşey güzel olacakkaydirigubbakcemile2

öyleymiş amaan bende kafa kalmadı yaaa zaten cok mutsuzum bugün.....biricik kuzenimin düğünü var antalyada ben gidemedim gelinlikle göremedim onu....hep hayalimizdi ama kısmetolmadı işte dün kınasında aradı konusamadım aglamaktan kızcagız sırf bana görünmek için kınadan kacıp msn basına geldi kına kıyafetiyle göreyim diye senağlamamafoldumben

canımmm yaaa uzulmee keske gorebilseydin ama kısmet degilmiş demekkii dualarınla yanında olursun inş.
kac saat zonguldak antalya arası

slm cnmopuyorumnanaktan
ayy ne güzel işte yarın kesinleşcek en azından nezaman doğuracağın, hangi işlemlerin yapılacağınızemuszemus
içini ferah tut cnm herşey güzel olacakkaydirigubbakcemile2

Canım öyle ama heyecan bastı iice beniii mafoldumben
Şu veletleri çıkarmak yapmak kadar kolay olsaydı de mi:))?:roflol:

canımmm yaaa uzulmee keske gorebilseydin ama kısmet degilmiş demekkii dualarınla yanında olursun inş.
kac saat zonguldak antalya arası

sanırım 12 saatti..gecen sene balayı için gitmiştik daha sonra hiç gitmedim ama 12 saatti sanırım :KK43:((((
dedim ya kısmet deilmiş cok istiyordum onu öle görmeyi ama .... dualarım herkesle opuyorumnanaktan

X