2009 Ekim Anneleri

ben parmakdan daha fazlasını hissettim vallaaa.....fisfisfis
normal için çatın müsait dedi.. ama bebişin inmesi gerekiyoo dedi. kafasıda büyük diyo kilosuda iyii nasıl çıkartı vericem bilmiyorumm.. inerse normal olur diyoo bende tırsıyorum doğuramam bişey olursa diye pıtırcığıma... :uhm:

cnm o 2 parmak bende kol etkisi yaptı walla:kedi:
ahhh gülüm o endişe bendede var yaa beceremessem normali, yaa kızıma bişey olursa diye:çok üzgünüm:
Allah hepimize yardım etsin inşallah o anda:Saruboceq:

ya benim pıtırcığıım genelde gündüzlerii yatıyo genelde geze coşuyooorrrr işimiz var sanırıummm

cnm o 2 parmak bende kol etkisi yaptı walla:kedi:
ahhh gülüm o endişe bendede var yaa beceremessem normali, yaa kızıma bişey olursa diye:çok üzgünüm:
Allah hepimize yardım etsin inşallah o anda:Saruboceq:

off kafamı bugünlerde bu kurcalıyoo onun için sezerciğe yöneliyorum sonrada normal en iyisi diyiyorum...
hayırlısı artıkk...

Kızlarr dün akşam ben koltukta uzanmışken eşim geldi yanımaa, kızını öpmeye...
öperken bide kızıylaa oynaşıyoo azıylaa bırttttttt yaptı kızım bi tekmee vurduu, eşim azını karnımdan çekti bende yerimden sıçradım resmen ilk kez bu kadar sert bi tekme attı...
acaba çokmu korktu o bırttt sesinden, kötü etkilenmez dimi:kedi:

kızlar ya bende 37+2 iken gidicem doktora yani haftaya perşembe nst çekilcek ogün bana acaba banada çatı muayenesi yaparmı yaa
yani ona göre bende ağdaya felan giderim öyle habersiz mi yapıyorlar çatı muayenesini..

kızlar ya bende 37+2 iken gidicem doktora yani haftaya perşembe nst çekilcek ogün bana acaba banada çatı muayenesi yaparmı yaa
yani ona göre bende ağdaya felan giderim öyle habersiz mi yapıyorlar çatı muayenesini..

elifcim nstde sancın çıkarsa açılma varmı diye vajinal bakarlaryerimseniben

öperken bide kızıylaa oynaşıyoo azıylaa bırttttttt yaptı kızım bi tekmee vurduu, eşim azını karnımdan çekti bende yerimden sıçradım resmen ilk kez bu kadar sert bi tekme attı...

aynı şeyi benim kocişte yapıo anında popoyu çıkartıyo bizimki kaydirigubbakcemile3
artık sinirmi oluoy hoşunamı gidiyo bilmiyorumm

bana yapıcağı günü önceden söylemişti cnm. doktora göre değişiyo sancın çıkarsa belki yapar...

bilmediği bi ses ya ondan tepki wermiştir..

slm gÜsel hamİŞler nasılsınız cİcİler nasıllart

ciciler iiler de anaları ne zaman gelcek diye sabırsıslar..sen nasısın kuzun nası

X