2009 ekim anneleri bebeğinin cinsiyeti içine dogan var mı

OZLEMKELES

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2008
198
0
merhaba kızlar merak ettim gerçekten bebeğin cinsiyeti annenin içine doğar mı yoksa tersi mi olur aranızda böyle olan var mı mesela ben hep kızım olsun istemişimdir eşim de kız istiyor ama hamile oldugumu ögrendiğimde erkek olacak dedim geçen hafta dr gittim o da kıza benzetti ama tam göremedim dedi

ben hamile kaldığımdan beri içime kız doğuyordu rüyalarımda bile dokotr bana hep kız diyordu ve öylede oldu 13+3 de kızım olacağını öğrendim adını bile koyduk HAYAT olucak

canım benimde ilk andan beri içime hep kız gibi goğuyordu ve doktorumda %90 kız dedi. tabi bu her zaman doğru çıkmıyo çünkü bazen hislerle istekleri karıştırıyorusssss

ben hamile kaldığımdan beri içime kız doğuyordu rüyalarımda bile dokotr bana hep kız diyordu ve öylede oldu 13+3 de kızım olacağını öğrendim adını bile koyduk HAYAT olucak

maşallah hayat bebeğe allahım saglıcakla kucagına almayı da nasip etsin benimki de öyle olur inşallah ama hayırlısı en başta

canım benimde ilk andan beri içime hep kız gibi goğuyordu ve doktorumda %90 kız dedi. tabi bu her zaman doğru çıkmıyo çünkü bazen hislerle istekleri karıştırıyorusssss

ben de ondan merak ediyorum hislerim karışıyor gibi geliyor ama nasip saglıklı bebek olsun da önceden bu kadar merak etmiyordum ama şimdi çok merak ediyorum

benim içime kız doguyor fakat eşimde babalık hislerinin oldugunu söyleyip içine erkek dogduğunu iddaa ediyor.bakalım hangimizin hisleri daha kuvvetli.:)

ben kiz veya erkek olsun diye ayirt etmiyorum ama nedense icime hep kizim olacagi doguyor ve ben haric herkes erkek diyor...gorucez bakalim :))

benim hamile oldugumu ilk ogrendigim andan beri hep erkek doguyordu ama son zamanlarda ruyamda kiz cocuklarla oynadgimi goruyorum kafam karisti:) az kaldi ins. ogrenecegim yakinda

Ben hamile kalmadan öncede erkek olacağını biliyordum,çevremdeki herkeste öyle diyordu,erkek olacakmış,içime doğan oldu,kızlar erkek bebeklerin cinsiyeti önce belirleniyor,genelde kız ise doktor emin olmadan söylemiyor.Ben 13. haftada öğrendim...%100 erkekmiş...Aynen beklediğim gibi...Sağlıklı olsunda farkezmez zaten ..

benim ilk kan tahlilinde dr bana tek dedi. ben eve geldim hayır ikiz dedim. sonra gittik baktık 2 kese. sonra eşim hep biri kız biri erkek dedi. ben hep erkek dedim. ve 11. haftada öğrendikki 2 side erkek.. bence annenin içine her şey doğuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…