2009 Aralık Anneleri

Sağol canım.Gece 12gibi veriyorum birde gündüz 12gibi.ama mama da yese illa emecek beni sonra da kusuyor

bende 12 maması konusunda gidip geliyorum da :S ama benimkide illa meme ister gibime geliyo...eyvahedigeldismile

bende 12 maması konusunda gidip geliyorum da :S ama benimkide illa meme ister gibime geliyo...eyvahedigeldismile

bende gece 1 kere 90 cc veriyrm ama mutlaka mına hanım 30 cc falanda mamanın hemen sonrası meme emıp uyuyor 2 aylık bebege gunde 1 kere 90 cc hiç problem degilmiş alışmazmışta daha çok anne sutu aldıgı içinde devam kararı aldık 90 cc mamaya

ebru birgun ayarlayıp burcu gelecek bıze al oglanı sende gel iyi gelir dıye düşündük bizim gibi birisiyle oturup vakıt geçirmek hem ev ortamı sıcacık hem gelen kışı senden 4 4lık evsahıpliği beklemeyecek :) rahat bır ortam olacak gelen içinde gelınen içinde :)

Ben de 90 cc veriyorum geceleri ama Canberk ide kesmiyor mutlaka meme de emmek istiyor

Geliriz canım. Karar verin bana da haber verin. İyi olur gerçekten de.

Geliriz canım. Karar verin bana da haber verin. İyi olur gerçekten de.

şu 35,90 olan sanırım diger kuçukten bende var işe yarıyormu dersen çok degil ama kolda tutmaktan daha rahat herzamanda kullanmıyorum mesela şimdi yazarken yastıkta şuan emıyor :) normalde kolumda emzırıyorum bu buyuk ya sanırım ondan memnun kaldı oznur görur cvp yazar sana

veririm haber eylulun 40 ı çıksın ondan sonra bırgun ayarlarız sende evden çıkmış olursun degişik birgun geçiririz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…