2009 Aralık Anneleri

kolay gelsin sana ya benimki 6 ile 9 arası yapıyo o kudurma işini ama o kadar yoruyoki külçe gibi yığılıyorum o uyuyunca gündüz iki tık tık uyuyuveriyo zaten gözleri kapanıyo ama akşam o saatlerde benimkide emerek rahatlıyodu ama artık sazı ben aldım elime doyduğundan emin olduğumda emzirmiyorum başka şeylerle oyalıyorum çünkü emince aynı diğer arkadaşlardaki gibi gazı artıyo iyice işler sarpasarıyor dolaşıyoruz konuşuyorum dans eğlence komiklik şakalar böyle en son gözleri kapanırken memeyi bi 5 10 dk koklatıyorum sonrada sallayarak artık o zamanki ruh haline göre uyutuyorum ama bu akşam uyutmaları ömre bedel gerçekten ya

canım kullanıyorum o kremi.gazını çıkarmak için kucağıma alınca çok ağlıyor fazla tutamıyorum elimde bazen çıkıyor bazen çıkmıyor.

memeyi ağzına tam veriyorum.anne sütünüde denedim ama nafile.evet canım fazla emdiği için oluyor.memede uyuyor zor alıyorum ağzından canım çok acıyor.

çok haklısın belliki çok zorluyo senin küçük canavarda sadece tavsiye olarak söylüyorum, acaba gece 12 de mama versen işe yararmı??karnı tam doyarsa belki uyur...

çok haklısın belliki çok zorluyo senin küçük canavarda sadece tavsiye olarak söylüyorum, acaba gece 12 de mama versen işe yararmı??karnı tam doyarsa belki uyur...
İki hafta öncesine kadar dediğin gibi gece 12 de mama veriyordum ve iki üç saat kadar uyuyordu. Hatta birkaç kere yatağında bile uyudu. Ne olduysa iki haftadır kudurdu iyice.
Mama verdim, banyo yaptırdım yok illa da meme istiyor.
Esranın dediği oyalama taktikleri o vaktitten sonra bizde sökmüyor pek. Ama gündüz fena değil şu an ana kucağında uyuyor mesela.

ınşallah gaz problemleri azaldığında rahatlarız. Bu huysuzlukları biraz da gaz yüzünden yapıyorlar sanırım.

kızlar merhaba benim kızımın yanaklarında kızarıklıklar oluştu ilk başka isilik gibiydi şimdi kuru kuru oldu dr. a sordum önemli değil demişti ama isilik gibiyken şimdi yine gidicez ama sormak istedim varmı öyle olan ne kullandınız neden olur ki?

Ebru bende senin gibiyim vucudum ara ara isyan bayragini cekiyor . Titremeler geliyor atesim 38.5 a cikiyor biseyler iciyorum sonra yavas yavas geciyor . Insanliktan ciktim artik . Yanimda kimse de yok 15 gun oldu . Wc ye bile gidemiyorum . Gercekten zormus.

Selam arkadaşlar aylık kontrolden geldik aşı da oldu oğlum.
Maşallah bir ayda 1.200gr. almış,boyu da 4cm uzamış günde 2kez mama veriyorum dedim günde 2kez mamayla bu kiloyu almaz sütün de yetiyor demekki dedi çok sevindim:asigim:gaz için ilaç yazdı çok iyiymiş eşim alınca yazarım adını şimdi hatırlamıyorum.aşının bir etkisi olmadı gibi şuan.inş. olmaz.bizde haberler böylee.
he uyku mu dediniz o da neydi unuttum ben bu gece yine canımıza okudu oğlum

Aynen canım çok yoruluyorum sürünerek kalkıyorum resmen yataktan ama kalkıyorum mecburen.geçen belim tutuldu oturduum yerden kalkamadım ama allahtan annem yanımda.oda olmasa napardım bilmiyorum.Allah hepimizin yardımcısı olsun

Ah Burcu Allah başka dert keder vermesin bebeklerimizin canı sağolsun diyoruz da işte bu vücuda söz geçiremiyoruz her zaman değil mi?
Ben de kırkından beri yalnızım. Ondan bir şikayetim yok aslında ama dediğin gibi an oluyor tuvalete gidemiyorsun kahvaltımı 1,5 saatte falan ancak yapabiliyorum ben.
Belim olmadık yerde kilitlenip kalıyor ne yapacağımı şaşırıyorum.

Yine de canları sağolsun. Allah bize kuvvet versin. Ne diyelim. Bu günlerde geçecek inşallah.

İnşallah gaz problemleri azaldığında rahatlarız. Bu huysuzlukları biraz da gaz yüzünden yapıyorlar sanırım.

evet canım olabilir benimkide gece 2 den sonra kucağımda uyuyo ama odasına baba koltuklarından almıştım ben iyikide almışım...ömer kucağımda ben koltukta yatar pozisyonda kah uyuyo kah uyanıyoruz...

bide annem hep karnı ısınan bebek uyur der, bende kaldığı nadir geclerde ömerin küçük termoforunu kaynar suyla dolduruyo ve ayak ucuna ama ayağına ya da vücuduna değmeyecek şekilde koyuyor...hakikaten farkediyo ...en azından daha huzurlu uyuyo küçük sepet :)))

ohhh MAŞAALLAH nazancım sevindim...şu gaz ilacını merakla bekliyorum acaba ne?? :) sen mamayı ne zaman veriyosun??

ohhh MAŞAALLAH nazancım sevindim...şu gaz ilacını merakla bekliyorum acaba ne?? :) sen mamayı ne zaman veriyosun??

Sağol canım.Gece 12gibi veriyorum birde gündüz 12gibi.ama mama da yese illa emecek beni sonra da kusuyor

buldunuz tabiii fıstık gibi kızı öpüyosunuz sonrada kızardı diosunuz :))) canım kuzenimin bebeği olmuştu hergün nemlendirici sürerek geçirmişti o...

amanın baba koltuğu derdime çare olabilir mi acaba?
Arkası falan yatıyor onun değil mi? Gerçi onlar da bayağı pahalı herhalde ama işe yarayacaksa kaç lira olursa olsun alırım vallaha.
Bizde termofor yok ama pet şişeye ılık su doldurup ayak ucuna koymuştum.

Epidural sezeryan olan arkadaşlara bir sorum var. Kalçanızın sağ kısmında çürümüş gibi bir his kaldımı? Sanki orada hissizlik var.

evet canım sırtıda yatıyo ayağıda açılıyo yataştan almıştım ben 470 lira 12 taksit...tavsiye ederim...masajlıları falan pahalı da bu iyi ve çokkkk rahat...

Epidural sezeryan olan arkadaşlara bir sorum var. Kalçanızın sağ kısmında çürümüş gibi bir his kaldımı? Sanki orada hissizlik var.

kalçada yok, benim dikişlerin 5 er cm altında ve üstünde hiç his yok

evet canım sırtıda yatıyo ayağıda açılıyo yataştan almıştım ben 470 lira 12 taksit...tavsiye ederim...masajlıları falan pahalı da bu iyi ve çokkkk rahat...
Ben de bir inceleyim bakayım.
İşimiz bitincede babamıza veririz tv seyrederyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…