2009 Aralık Anneleri

Sağol canım.Gece 12gibi veriyorum birde gündüz 12gibi.ama mama da yese illa emecek beni sonra da kusuyor:KK43:

bende 12 maması konusunda gidip geliyorum da :S ama benimkide illa meme ister gibime geliyo...eyvahedigeldismile

zeynebim iyiymiş maşallah pelin teyzesi gelişimi gayet iyi 620 gr almış 3 haftada boyuda 3,5 cm uzamış kızımın 2.hepatit aşımızıda oldu yine katıldı ağlamaktan yavrum nazandan duymuştum sanırım yüzüne üfleniyo diye hemen normal ağlamaya başlıyo ozaman yinede çok panik yapıyorum çok sık oluyor bu aralar.önümüzdeki ay için 4 aşı olacak sanırım rota aşısınıda sordu yaptırmak istiyormusunuz diye..sen ne yaptın pelin yaptırdınmı rotayı?
çok gazı varmış bide benim kızımın 1 aylık oluncaya kadar hiç ilaç kullanmayın demişti doktorumuz neyseki başladık ilaçlara artık babuline şurup ve sap damla verdi biraz rahatlattı sanki kuzum çok kötü olursada fitil verirsiniz rahatlatır ağrısını azaltır dedi.dün emzirme yastığı aldım bide söyliyeyim sizede çok rahat ettim tavsiye ederim.1 aydır sırt ağrısından kımıldayamıyorum nerdeyse çünkü..zeynebimede sallanan ve mama sandalyesi olan beşikten aldım belki biraz yatar diye sürekli kucakta çok yoruluyorum bütün gün benden başkasındada durmuyo pek bakalım inş. işe yarar evde yalnızken filanda rahat olur.[/QUOTE

Nasıl birşey aldın arkadaşım? Ben de alayım.

bende 12 maması konusunda gidip geliyorum da :S ama benimkide illa meme ister gibime geliyo...eyvahedigeldismile

bende gece 1 kere 90 cc veriyrm ama mutlaka mına hanım 30 cc falanda mamanın hemen sonrası meme emıp uyuyor 2 aylık bebege gunde 1 kere 90 cc hiç problem degilmiş alışmazmışta daha çok anne sutu aldıgı içinde devam kararı aldık 90 cc mamaya

ebru birgun ayarlayıp burcu gelecek bıze al oglanı sende gel iyi gelir dıye düşündük bizim gibi birisiyle oturup vakıt geçirmek hem ev ortamı sıcacık hem gelen kışı senden 4 4lık evsahıpliği beklemeyecek :) rahat bır ortam olacak gelen içinde gelınen içinde :)

bende gece 1 kere 90 cc veriyrm ama mutlaka mına hanım 30 cc falanda mamanın hemen sonrası meme emıp uyuyor 2 aylık bebege gunde 1 kere 90 cc hiç problem degilmiş alışmazmışta daha çok anne sutu aldıgı içinde devam kararı aldık 90 cc mamaya

Ben de 90 cc veriyorum geceleri ama Canberk ide kesmiyor mutlaka meme de emmek istiyor

ebru birgun ayarlayıp burcu gelecek bıze al oglanı sende gel iyi gelir dıye düşündük bizim gibi birisiyle oturup vakıt geçirmek hem ev ortamı sıcacık hem gelen kışı senden 4 4lık evsahıpliği beklemeyecek :) rahat bır ortam olacak gelen içinde gelınen içinde :)

Geliriz canım. Karar verin bana da haber verin. İyi olur gerçekten de.

Geliriz canım. Karar verin bana da haber verin. İyi olur gerçekten de.

şu 35,90 olan sanırım diger kuçukten bende var işe yarıyormu dersen çok degil ama kolda tutmaktan daha rahat herzamanda kullanmıyorum mesela şimdi yazarken yastıkta şuan emıyor :) normalde kolumda emzırıyorum bu buyuk ya sanırım ondan memnun kaldı oznur görur cvp yazar sana

veririm haber eylulun 40 ı çıksın ondan sonra bırgun ayarlarız sende evden çıkmış olursun degişik birgun geçiririz inşallah

X