2009 Aralık Anneleri

ben dr. a birşey süreyim mi deyince bakmıştı göbek bağına temiz herhangi birşey sürmene gerek yok demişti 11.günde düştü bizim.sanrım kuru olmayınca alkol sürülüyor iltihap falan olmasın diye

doktora gittik bazen geç düşebileceğini her hangi bir enfeksiyon durumunun olmadığını ve yakında düşeceğini söyledi sadece alkol kullanmamı önerdi yıkama dedi ama onunda üstünden bir hafta geçti.ismi elifnaz oldu bu arada

deryacım adıyla yaşasın ne güzel olmuş kuzunun ismi :)

deryacım adıyla yaşasın ne güzel olmuş kuzunun ismi :)

senin dediğin oldu :) sağol teyzesi hepimize çocuklarımızın güzel günlerini görmek nasip olur inş..sizinde 40nız çıktı hayırlı olsun inş..

senin dediğin oldu :) sağol teyzesi hepimize çocuklarımızın güzel günlerini görmek nasip olur inş..sizinde 40nız çıktı hayırlı olsun inş..

çok tşkler darısı başınıza opuyorumnanaktan

herkese çok teşekkur ederız dualarınız ve iyi dilekleriniz için mına daha iyi sanırım o çıglık çıglıga aglamaları çok azaldı çunku sanırım antibiyotık işe yarıyor idrar kultur sonuçları çıksın haber verırım yıne kardeşimle tekrar konuştum kültür sonucuna göre konuşalım ama öyle önemsenecek bırşey yok merak etme idrarını yaparken yanıyor dıye aglıyordur geçer antıbıyotıkle o da dedı

Selam arkadaşlar dün akşamdan beri belim tutuldu berbat durumdayım oğlumu zor tutuyorum emerken canm gidiyor içebileceğimiz bir kas gevşetici varmı bilen varmı?
Sütü bari sağıp vereyim demiştim medela elektrikli iyi ama pompa yaparken çok acıyor göğüs ucum şişiyor yanlış birşey mi yapıyorum anlamadım zor dayanıyorum sağarken

canım benim inşallah kültür de temiz çıkar yavrum benim inşallah ömür boyu çekecek tek acı bu kadardır

Canım daha iyi olmasına sevindim inş. antibiyotik de işe yaarar da tamamen düzelir minacık.

ahhh nazancım bilirim o ağrıyı nefes aldırmaz( doğumdan beri çekiyorum ben o sancıları...biraz stresle alakalı bu ağrılar...doktorum voltren verdi bana günde 3 taneye kadar içebilirsin dedi...ben içiyorum canım çok ağrım olunca 2-3 tane....

canım çok şükür hiç görmemişe dönceksiniz Allahın izniyle...dualarım seninle ve Mina 'mla...opuyorumnanaktan

pelin gecmisolsun caanim gecmisi okuyamadigimdan haberim yoktu yeni gordum insallah gecer rabbim bidaha yasatmaz canim mina ccani yandigindan agliyomus demekki insallah ilacin faydasi olurr

günaydın kızlar
öyle yorgun ve uykusuzum ki anlatamam.. bütün gece ayaktaydım.. karnı iyice doydu eminim ama baktım yine ağlıyor mama da verdim uyur belki mayışır diye yok banamısın demedi.. gece kolumda kolluk memelerde memelikten eser kalmadı ama oğlum annesine hiç acımadan uyumamakta ısrar etti.. her yanım ağrıyor şuan.. uyudu bakalım bende gidip biraz uyumaya çalışıcam..

pelincim bu iyi gelişmeye çok sevindim inan, allah acil şifalar versin tekrar.. inşallah işe yarar antibiyotik ve kuzunda sende rahat edersin.. allah hepimize güç kuvvet ve sabırlar versin.. yavrularımıza sağlık ve huzurlar versin.. amin

Çok sağol canım eşimden istesem o da akşam çıkar işten nöbetci eczaneyi araması lazım.hiç hareket edemedim oturamadım kalkamadım çok fenaydı ama biraz daha iyi yine de ağrıyor ya çocuğu tutamadım kucağımda ağladım nerdeyse sağdım sütü inş.beni bırakmaz oğlum Önceden de olurdu ben de böyle tutulmalar ara ara işte yine tuttu bebiş olmasa ayağa bile kalkmam valla

Bana ayran süt yaptı sanırsam sizler de için arkadaşlar belki size de etki eder

herkese slm..ne yazık ki stresten sütüm gidiyor iyice azaldı..ilk zamanlar sizdede oldumu bu psikoloji merak ettim.ben kızım ağlayınca çok stres yapıyorum.elimde kalacak gibi geliyor zor tutuyorum.uyuyunca bile rahat değilim.ne zaman uyanacak yine ağlayacak mı ağlarsa ne yaparım gibi bir sürü olumsuzluk geçiyor aklımdan..
birde uyku sorunu var.o kadar uykusu var gözlerini zor açıyor ama bir türlü uykuya dalamıyor..

Bende de benzer problemler var. İlk zamanlar daha rahat gibiydi sanki iki haftadır oğlum çok değişti. Aynen senin gibi uyanacak diye korkuyorum. Çığlıklar atarak uyanıyor çünkü.
Gaz problemi var fazlasıyla ve yalnızca memede sakinleşiyor. Sürekli meme emmeside gazını daha da çok arttırıyor vermezsem katılıyor resmen. Karnı gurul gurul.
Tabii beni de strese sokuyor bu durum. Sütüm zaten pek fazla değildi, streste iyice azalttı gibi geliyor. Sürekli rezene ve süt arttırıcı çaylardan içiyorum.
Bir de bırakabileceğin biri varsa bırakıp biraz dinlenmeye, uyumaya çalış. Sütü en iyi arttıran şeylerden biri de uyku.
Aynen uykudan ölüyor bazen ama dalamıyor bir türlü. Dalsa da kucaktaysa uyuyor bırkatığım an iki dakika içinde başlıyor.
Bugünlerde geçecek diye avunuyorum ben. Üç aylıktan sonra rahatlıyormuşuz öyle diyor çoğunluğu. Bu yaşananlar sadece bizim başımıza gelmiyor. Pekçok arkadaşın ortak sorunu. Allah başka dert keder vermesin.

merhaba gecmiş olsun benım kızımda daha kırkı cıkmadan feryat fıgan aglıyordu altını actım cışi bır damla gelmış tıtrıyordu aglarken dr goturduk ıdrar yolu ıltıhaplanmıstı 10gun ıgne vuruldu 3ay antıbıyotık kullandı bobrek ultrasonu bıle cekıldı kolik bır bebektı 4ay gaz sancısı cektık cok sukur bırdaha tekrarlamadı ıdrar yolu ıltıhabı sımdı 4yasındayız o gunlerı hatırladım senın yazdıklarını okuyunca ınsallah bırsey cıkmaz ablası gıbı cabucak buyur kızında

evettt kavustum zilliye uyutmuyo benii RABBIM HERKESI KOLAY KURTARSINNopuyorumnanaktan
pringles bizim topiktekiler seni de listeye eklerlerse şaşırma geçen haberini verdim çoık sevindiler

biri benmim kızımı mı anlatıyor ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…