2009 Aralık Anneleri

kızlarr
emzık konusunda fıkrı olan varmı.meme delısı oglumu bıraz nefes aldırsın dıye ben bugun verdım ama içimde rahat degıl yanı veren var mı?
valla ben doyduğundan eminsem ve hala meme arıyorda verşyorum uykuya dalana kadar.. içim rahat olmıycak bişey yk bence.. yoksa beni emzik gibi kullanmak istiyor.. sütü emip emip kenarlardan boşaltıyor doyduktan sonra.. ne gerek var bizede yazık.. ver bence ne olcak kii..

selam arzucum benimde acıyo ameliyat yeri ve etrafı üşütüyoruz herhalde..epey gidermiş sızlaması zaten öyle diyolar..
kanama kırk güne kadar sürebilir diye biliyorum ben.. aynen senin gibiyim bende bazen kesiliyo bazen çoğalmış bi şekilde yeniden başlıyo..

kızlarr
emzık konusunda fıkrı olan varmı.meme delısı oglumu bıraz nefes aldırsın dıye ben bugun verdım ama içimde rahat degıl yanı veren var mı?
için rahat olsun handecim ben hastanede vermeye başladım..bizede doktorumuz vermeyin dedi ama çok işe yarıyo.. onuda vermesen ağız sürekli açık etrafa saldırıyo onu verince çekiştirip oyalanıyorlar bari. zaten uykuya dalınca atıyo kendiliğinden.

aynen canım katılıyorum sana..

Ben de veriyorum özellikle altını alırken vede uyuyacağı zaman mızırdanıyorsa zaten 2-3 dak fazla tutmuyor ağzında o atıyor benveriyorum falan ağlamasın diye

bugün çok keyifsiziz,kzım nezle oldu
gece den beri salya dümük ikimizde ağlıyoruz(
yarında aşımız vardı naparız bilmem((

Oğlumun gazı vardı bezi doldurmuş zaten badisine geçmiş değiştirir değiştirmez yeni bezi de kakaladı hem de ne kaka ama bir rahatlaı oğlum sormayın anakucağında etrafa bakıyor şimdi

emziği ben vermiyorum o ilk zamanalarında oldu saatlerce emme nerdeyse saat başı emiyodu ben emziği emeceğine beni emsin dedim şimdi zaten beslenme saatleri kısaldı arası uzadı zaten emzik emmese elini kolunu battaniyesini bişeyini emecek refleks sonuçta ama şu an vermeyi düşünmüyorum belki ihtiyacım yok diye aslında varda akşam saatlerinde kuduruyo ozaman hep emmek istiyo o zaman emzik işe yarada ne bilim kandırır gibi çocuğu üzülürüm ya belkide ben ayrılamıyorum benimkinden benden şifa bulsun istiyorum kaşınıyorum anlayacağınız doktorlardan verin diyen de var vermeyin diyende

selam canlar.. 20 gun once sezeryanla bebegımı dunyaya getırdım ..resme bakıp erkekmı dıyebılrısınız ama bu saclara ramen kız
bu saclar nası olmus anlamadm vallahı rabbımın hıkmetı ıste....
ılk baslarda aglaya aglaya meme verdım cok canım acıdı ama sımdı ıyıyım bıraz ...bebegım ın agzında pamukcuk olduunu farkettım yarn saglık ocagına goturecegm tatmın olmazsam doktora gıderrım...gaz sorunu da nıspeten duzelıo gıbı.. rabbım hepımızın evladını bagıslasın ıns...hayırlı evlar olurlar ıns

Allah bağışlasın çok tatlıymış bebeğin. Benimki de böyle saçlı bir şey. Hele enseden atkuyruğu yapacağız neredeyse.

çok güzel bebeğin kutu bebeği gibi MAŞALLAH...güle güle büyüt...

karbonatlı suya batırılmış tulbentle sil agzını bu arada bebiş hayırlı olsun
bugün çok keyifsiziz,kzım nezle oldu
gece den beri salya dümük ikimizde ağlıyoruz(
yarında aşımız vardı naparız bilmem((

kıyamam ya inşallah çabuk geçer

burcuu papucu yarım çık dışarıya oynayalımmm:))))

oynayalım anacım :))) kimseler yok...ben de bebem uyurken yatıp uyusam ya birazdan mesai başlıcak ömer beyin :))) ama olurmu ben facede tarla ekip biçeyim :))) sen napan??

kocacım ben uyuyp kalacağım diyoo..ben de yatmak istiom bilmiom gece uyumak istemiyom sabahta kalkmakk..(((

ıYı geceler kızlar heralde hepimiz uyuttuk bebişleri:)
az önce çok kötü bişey oldu ,karşı apartmandan kurtarın bebeğim gitti,öldü diye feryat eden bi bayan..
koştuk gittik bebeği havale geçeiriyor,9 aylık gözler dönmüş içim paralandı sağlıkçıyım ama oturdum ağladım analık ne zor şey,kaç kişi zaptedemedik kadını...neyse bebeği yetiştirdiler hastaneye durumu iyi imiş ama bi üst merkeze sevk olacak dediler aradığımda hastaneyi,kızlar cok acıkgöz olmalıyız ve sakin ...sakin nasıl olcaksak
allah ım tüm meleklerimizi koru yarabbim ...
sana emanetler(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…