2009 Aralık Anneleri

zuzuuu
nasılsın bebısın nasıl
bız oglysla su an koyun koyunayız
uyudu sıpam
aman uyusunda sut bırıksın eme eme bırakmıı
Aynen cnm sürekli emeyim diyor uyuyor yatağına yatrırınca direk açıyr gözleri anlıoyor yaa şimdi bile emiştik gledik
Ayy yapsın yapsın yapacak diye ağzının içine bakıyrorum.D
Şimdi gidip alacağım. Bu zamana kadar dışardan bir şey vermeyeyim diyordum ama yeter çocuk mahvoldu günlerdir. İnşallah bizimkine de iyi gelir. Kimine iyi geliyor kimine hiç fayda etmiyormuş.

Geçmiş olsun cnm işe yarar inş. bir zararı olacağını sanmıyorum o da bitkisel sonuçta ayrıca çinko da var içinde bebeklerin büyümesine yardımcı

hahayytt kıçı başı oynayan avatardan sonra bu bebiş iyi gitti :)))) nabersin?
facebook olsaydı burcu bunu beğendi yapıcaktım ) kesinlikle katılıyorum canım ...

Shmuggle Kollu Battaniye canım marka bu ama fiyatlar çok deişiyo...araştırmadan alma...
bakıyorum hemen... anam ben de seni beeendim beya .D
ooooooooo berna hanım yas
ömrümün en möökkemmeell günlerini yaşıyorum hem de =)
anaaamm benim kız uykuda kahkalara boğuldu!
nasılsın .Pelin? :Minacım ne eder?

ay nazan hiç gulecegım yoktu kalk kaldır
getırelım tum bebişleri yatamasın sesden olmazsa :)

yasorma canım yanında uyuyan bebek uyanıp ağlıyor da ona bile kalkıp bakmıyor uyumaktan horladı oğlumu da uyandırdıbilmiyorumkismile Şimdi kalktı allahtan bana yemek hazırlıyor yiyim de geleyimopuyorumnanaktan

burun tıkanıklığı yaşayan var mı? aspiratör harici çözüm bulan var mı?

dun hıntlı bır doktor vardı o dedi gazı oldugunda dış çıkarırken hep ben bunu kullandım bitkisel dedi ilaç tavsıye ettı bizim gaz sorunumuz yokta ben muhabbet ederken sorayım dedim adı :babulıneymış kesın çözummuş

ay Peliiin kıyamam yaa. ateş yaptı mı aşı? maşallah kuzuma.kaç kilo oldu?

Nazanım afiyet olsun

ay Peliiin kıyamam yaa. ateş yaptı mı aşı? maşallah kuzuma.kaç kilo oldu?

Nazanım afiyet olsun

5 kılo olmuş bernacım
ateş yapmasına izin vermedık ince gydırdk
6 saatte bır şurup verdik baktık artmaya baslıyor ates altını açtık falan ama baya bır savas verdı kuzum hain mıkroplarla bırde ası yerlerı acıdı sanırım 10 dk uyuyup uyandı şimdi halsiz kaldı bebegım ama çok şukur atlattık geceyı

burun tıkanıklığı yaşayan var mı? aspiratör harici çözüm bulan var mı?

canım gifrer marka serum...minik tüpler halinde bir tüpün yarısını bir deliğe dieri dier deliğe...tamamen bitkisel...bizmkilerin aylarına uygun olanı bu..sterimar falan da var onlar daha büyükler için )

geçmiş olsun ebrucum ya ben kendım rezene çayı ıçyrm bolca o bebişede ii geliyor sanırım

saolun kızlar.ben de o tüplerden vardı aspiratörle de almaya çalışıyorum ama daha içerilerde sanki tıkanıklık... o canımı sıkıyor.
elektrikler sorunlu bu aralar buhar mak.mızı bozdu hain elektrik. chicco servisi de yok burda başka bi mak. için sipariş verdik onu bekliyorum. bu arada dün Burcu gördü burası beyazlar içinde.. hatta foto çekeyim de ekleyeyim şaşırın bi kartpostal gibi

öznur süt için uyku şart 1 saat bıle farkettırıyor fazladan uyuydugun o 1 saatde sutun artacaktır bebişi emanet et birine uyu dınlen bizde sizin dönemınızde gel gıtler yasamıştk

aşıdan 2 hafta sonra gelebilirsiniz dedi. kontroller iyiydi çok şükür ama gidemicez herhalde Pelin. ya burda bakıcaz ya da bilmiyorum ki buzda da yola çıkmak istemiyorum.. bakalım

aşıdan 2 hafta sonra gelebilirsiniz dedi. kontroller iyiydi çok şükür ama gidemicez herhalde Pelin. ya burda bakıcaz ya da bilmiyorum ki buzda da yola çıkmak istemiyorum.. bakalım

kaş yapayım derken göz çıkmasın Allah korusun hava duzelınce genel saglık taraması yaptırırsın göturup

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…