2009 Aralık Anneleri

evet evet bi sorun olursa gideriz artık napalım... bak fotolara da anlarsın. özellikle yerlere.. sırf buz!

aşıdan 2 hafta sonra gelebilirsiniz dedi. kontroller iyiydi çok şükür ama gidemicez herhalde Pelin. ya burda bakıcaz ya da bilmiyorum ki buzda da yola çıkmak istemiyorum.. bakalım

bencede götürme yaa Allah korusun...zaten karmasını falan orda yaptırcan dimi??

bernacım,

eee şeyy beni arkadaş listene ekleyebilirmisin?? belki de eklemezsin sevmiyosundur beni kimbilir napim ben de öle ağlayıp otururum :gitme:

teşekkür ederim canım
bende helva boza çay ve nerdeyse damacanayla su tüketiyorum ama hep az. Belki bundan fazla olmayacak benim sütüm((((
sık sık emzirdiğin için göğüslerin sana boşta geliyo olabilir biraz bekleyince eminim dolup taşacak zaten bebek doymasa ortalığı birbirine katar ki uyuyamaz

hahahahaa

sen git shmuggle' ına sarıl da ağlaaa zuahhahaayyyyttt

:)))) kk haricinde heryerde ekliyiz hayatımız ekli birbirine lülülülülülü şumuglelerime sarıldım katılarak ağlıyorum annem yüzüme üflüyo :)))

ıyıdır bernacım
o kıcı bası oynayan awatarda bende aywayı yedıboshayallersmile
ıyıdır bebısle oyalan dur yemekyıyene askolsun bacım
sen nasılsın

masallah buyumuş aryamızda
nasıl degişiyorlar nasıl buyuyorlar masallah ya
berna yollar fena valla fotodanda belli

selam kızlar.. nasılsınız?
benim pek keyfim yok.. malum uykusuzluk.. artı üşüttüm herhalde ameliyat yerim diilde etrafı elleyince sızlıyor.. doğum sonrası kanama ne kadar ürüyor diye sormuştum dün herhalde kimse görmedi.. benim bugün yine olmuş.. bir kesiliyor bir başlıyor bir pembemsi oluyor bir kırmızı.. şaşırdım kaldımm.. normalmi bilmiyorumm

ıyıdır bernacım
o kıcı bası oynayan awatarda bende aywayı yedıboshayallersmile
ıyıdır bebısle oyalan dur yemekyıyene askolsun bacım
sen nasılsın
:))) hamileyken uyuyamıyoruz diye yakınıyorduk ya beterin betrine döndük:)))))) iyiyiz biz de be cnm büyüyoruz şşte...
masallah buyumuş aryamızda
nasıl degişiyorlar nasıl buyuyorlar masallah ya
berna yollar fena valla fotodanda belli

fena evet... çok değişiyorlar hergün bir başka. gözlerinden, bakışlarından anlıyorum vallaa...

Allah saglık şifalar versin . .inşallah en kısa< zamanda saglıklı ve huzurlu günlere kavuşursunuz . .Allah hepimize kolaylık versin . .

kızlarr
emzık konusunda fıkrı olan varmı.meme delısı oglumu bıraz nefes aldırsın dıye ben bugun verdım ama içimde rahat degıl yanı veren var mı?

gecmis olsun seker dikkat et usutme bende korkuyorum usuturum diye cunku bir terliyorum bir terliyorum anlatamam benimde kanamam oluyo ama benim normal dogum ondan daha surer ama bildigim kadariyla senin bugun yarin biterr

slm arzuuu

handeeeeeeeeee nbrr?
buyrunnnnnnnnnselam bernaaaaa... oğluşla kucak kucağa uyumuşuz.. illa ya benim ya babasının omzunda uyuyacak velet.. her nekadar alıştırmayayım dedimse de alıştı valla kucağa.. birde babasıyla oynamayı seviyor inanırmısın.. nerdeyse kahkaha atacak ama gülmeyi henüz bilmiyor tatlım benim..
iki gündür yataktan dayak yemiş gibi kalkıyorum.. üşüttüm herhalde karnım acıyor.. ya bir normale dönseydik hayırlısıyla..

kızlarr
emzık konusunda fıkrı olan varmı.meme delısı oglumu bıraz nefes aldırsın dıye ben bugun verdım ama içimde rahat degıl yanı veren var mı?

bende verdim seker daha dogrusu hastanede vermisler kizimda almis agzina bende olurki sutum olmazda mama vermek zorunda kalirsam diye elllemedim alissin diye ama cekiyo cekiyo bisey anlamiyo geri atiyo bugunlerdede vermiyorumm:ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…