2009 Aralık Anneleri

((( offff ne kötüüü yaaa Allah ım sana emanet olsunlar Yarabbim...farketmemişlermi acaba ateş çok mu yükselmiş??gerçi bazen ateş çok yükselmeden de havale olabiliyomuş...:sinifsinif:

((( offff ne kötüüü yaaa Allah ım sana emanet olsunlar Yarabbim...farketmemişlermi acaba ateş çok mu yükselmiş??gerçi bazen ateş çok yükselmeden de havale olabiliyomuş...:sinifsinif:

aynen öyle olmuş burcu...
çok yükselmeden uykuda havale geçirmiş,annesi gözlerini görmüş dönmüş olduğu...
ne feryatdı anlatamam içim paralandı sanırım zonguldak yada karabük e sevk olur allah ım yardımcısı olsun

aaa sen nerde oturuyousn canım?? ben de ereğlideyim...Allah ım şifa versin o meleğe ve nerde hasta olan bebek varsa hepsine...

aaa sen nerde oturuyousn canım?? ben de ereğlideyim...Allah ım şifa versin o meleğe ve nerde hasta olan bebek varsa hepsine...

canım hemşo sayılırız bende bartın dayım...
duan içinde amin canım tüm meleklere rabbim yardımcı olsun,hasta olanlara da acil şifalar..
ömer nasıl,uyuyo sanırım

canım hemşo sayılırız bende bartın dayım...
duan içinde amin canım tüm meleklere rabbim yardımcı olsun,hasta olanlara da acil şifalar..
ömer nasıl,uyuyo sanırım

aaa ne güzell yakınmışız...:)) uyuyorduuuuu kiii uyandı yine memede :)) gece mesaimiz başladııı heyyyooo:)

ada kuzusu nspıyo?

:dance:
aaa ne güzell yakınmışız...:)) uyuyorduuuuu kiii uyandı yine memede :)) gece mesaimiz başladııı heyyyooo:)

ada kuzusu nspıyo?

valla canım yolun düşerse gel görüşelim misafirim ol,
2 gündür bebeğim zor nefes alıyodu,nezle idi buğün ona ıhlamur verdim iyi mi geldi ne şimdi iyi mışıl mışıl baba ile uyuyor,uyanırsa bizimde başlıcak meme mesaisi...
dün gündüz dün gece ve bugün doğru dürüst uyumadı şu an sızmış vaziyette:)

ay allahım yardımcıları olsun, acil şifalar versin inşallah.. nasıl üzüldüm nasıl gece gece içim paramparça oldu.. yine haber alırsan haber ver nolur.. çok kötğ oldum ya.. anne olmak ne zor.. Allahım sen koru yarabbiiim herkesin yavrusunu bağışla Allahım.. of ya çok üzüldüm çok..

canım bende beklerim memnuniyetle...nasıl amasram geldi aslında ama artık seneye :))) ohhh uyusun MAŞAALLAH...bizlerin uykularıda onlaarın olsun.ıhlamur rahatlatmıştır tabii..

canım bizde odaya geçelim artık ii geceler, sevgiler...opuyorumnanaktan

kızlar bu havale nasıl birşey ALlah vermesin.. nasıl anlaşılır ki.. ALlahım sen koru herkesin yavrusunu.. benimkide bu akşam çok huysuzlandı.. kaka yapmadı iki günde bir yapıyor.. yarın inallah yapar.. accık badem yağı verdim az önce.. bilmem şe yarıycak mı.. ya çok güzel olduğu kadar çok zor anne olmak..

elam arzu valla bende saat 11,5 beri mahvoldum bi ter attım anlatamam,hastaneyi aradım hemşire arkadaşla konuşunca rahatladım biraz canım yarın ararım tekrar haberveririm canım
sen nasıl oldun
arzucum ben 5 kasımda doğum yaptım sezeryan hala az az akıntı şeklinde lekelenmelerim oluyo demişsin ya kusura bakma canım geç oldu ama
arda nasıl rabbim yavrularımızı korusun

amin canım..
arda da işte kaka problemi var teyzesi.. aslında problemmi bilmiyorum ama iki günde bir kaka yapıyor haliyleçok ağladığında buna bağlıyoruz bizde.. gaz da olabilir gerçi gazını çıkarıyor ama..
çok ağladı yavrum bu akşam.. hiç durmadan emzirdim.. artık memeler iyice boşaldı..
kolarımda ınu tutmaktan hallik kalmadı canı sağolsunda..
şuan uyuyor bakalım.. bende biraz daha oturayım gidip yatıcam.. öyle bir ağlıyorki meleğim dudakları bile titriyor.. ben eskiden çok soğuk kanlıydım.. anne olunca da öyle kalmayı çok isterdim.. bunu aşmaya çalışıcam, her koşulda güçlü olmamız gerek.. Allah herkesin yavrusunu korusun, aclarını göstermesin..

dileklerinne aynen ktılıyor aminnnn diyorum ki çok haklısın hemşireyim ben yaklaşık 13 yıldır ,üstelik acil hemşiresi nasıl soğuk kanlıyım işimde anlatamam amma söz konusu bebekler hele hele kendi bebeğin olunca iş çok değişiyor canım bu gece anlattığım olayda öldüm öldüm dirildim mesela 1 saat ğladım böyle bişi benim başıma gelse halimi düşünemiyorum bile...
kakası nasıl annesi katımı?ızmı nornasıl yapıyor yaptığında kabız mı normal mi?
gece huzursuzluk larımız bizde de var aynı anlattığın tarzda kolit diyorum ben saç kurutma makinası çok işe yarıyor denemeni öneririm:)

sıvı oluyor kakası .. saç kurutma makinasını napıyosun da işe yarıyor merak ettim.. bende deneyim anlatsana

sıvı oluyor kakası .. saç kurutma makinasını napıyosun da işe yarıyor merak ettim.. bende deneyim anlatsana

kabız değil yani korkma...
arzu eminim bana dua edeceksin yada elektrik faturası gelince küfür:)
fön makinesini acıp sesini dinleteceksin o kdar
ağlarken duymasına yardımcı olacasın hatta karnına düşük ayarda tutacaksın nasıl rahatlıyor anlatamam dene gör..:)

selam canlar nasılsınız çok özledim sizleri ben hiç fırsat bulasmıyorum topraktan giremiyorum nete maşallah siz hep girebiliyorsunuz bebişler uslu sanırımmmm.benmkinin çok gaz problemi var kuzumun canı çok acıyorrr.

selam fatma...
bizimde gaz problemimiz var ama akşam saatlerinde oluyor daha cok...
bişey kullanıyormusun biz zinko ve sab simplex kullandık hiç bi işe yaramadı daha beter bağırsaklarını hızlandırdı o ilaçlar
çok acı cekiyor yavrum elimden hiç bişey gelmiyor onu öyle görmek beni çok üzüyor(
oğlun nasıl?kokla onu benim yerime

bugün aşı günümüz kızım da nezle acaba aşı yapacaklar mı merak ediyorum(

sorma cnm ya bşi geçseydi şu günlerde kuzucuğum rahatlasa biraz.birde poposunda sert bi şilik çıktı doktora götürdük apse olmuş dediler ve antibiyotik verdi geçmezse cerahi müdahale ile alacaklarmış çok üzüldümmm

offfffffffffff ya Allah acil şifalar versin sakin olmak ne mümkün ilk eve geldiğimiz gün o ağladı diye oturdum bende ağladım 2-3 kez kustu aklım gitti Allahım sen bebişleri koru düşmanıma bile evlat acısı yaşatmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…