2009 Aralık Anneleri

slm kızlar nasıl gidiyo bebeişlerle aranız:)))))ne gibi sorunlar yaşıyosunuz...

allah bebişlerinizi nazarlardan korusun hepsi çok ama çok tatlı opuyorumnanaktan

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kimse yok mu

24.5 burcu da aynı dertte.
acaba sütünüzün besin değeri mi düşük? yediklerinizi bi gözden geçirin. mesela manyak Burcu süt ve ürünlerini tüketmiyo. dövücem valla!

3,5 burcu ben canım yemeyeceğim ve içmeyeceğim tamammmıııı??? :)))) besin değeri onlarla artıcaksa s...tık walla çünkü ben asla yiyemiyorum onnarı...:umursamaz:

yaaa kızlar benim de anne ve kayınvalidem patlatacak memeleri sürekli bişeyler yapıyorlar memeler dolu habire de şekerli şeyler yapıyorlar

kızlar ya yardım edin.. benimoğlan coştu yine..
emzirdim memelerde hallik kalmadı.. en az yarımşar saat emzirdim.. baktım hala meme arıyor gittim mama yaptm..onuda içti hala arıyor ya çıldıriciiiiiimmmmm...
kucağımda tam uyuyor yatağına koyuyorum viyaaaaakkkkkk diye bağırıyor.. ağrısı filan olduğunu sanmıyorum çünkü alır almaz susuyor.. napiim ben yaaaeyvahedigeldismile

bence bir iyice öp onu koklaya koklaya :)))

Merhaba Arkadaşlar

04.12.09 dünyalar güzeli kızım hayatımıza katıldı.Çok zor bir hamilelikten sonra tabii....
Erken doğum riski nedeniyle 1 hafta tokalize bağlu kaldım doğdu sonrada emerken tıkanıklık sorunu yaşadık yine hastanede kaldık.Şimdide kalça usgsi çekildi ve kalça gelişim geriliği çıktı.1 aydır çok zor zamanlar geçiriyorum.Allahım beterinden sakınsın doktorrumuz önemli değil 1 ayda hallolacak diyor ama inanın manen çok yoruldum bebeğim tam iyi old derken ben faranjit oldum ve penisilin iğne oluyorum sütüm etkilendi diye çok korktum ama allahtan etkilemezmiş.Sizlerle paylaşmak istedim artık herşeyin sağlıklı ve güzel olmasını istiyorum...

sevgili arkadaşım gerçekten zor şeyler atlatmışsın, dediğin gibi Allah beterinden korusun.. ALlah yavrunun acısını göstermesin hiç.. hepimizin yavrularını korusun rabbim.. anne olmak çok zor.. minicik bir yavru bize muhtaç hemde.. ağlayınca bile canımız gidiyor.. Allah yavrularımızı ve anne babalarını korusun, yuvalarımız sağlık ve huzur dlsun inşallah.. inşallah artık dilediğin gibi sağlıklı ve güzel günlere kavuşursun.. çok öptüm

Benim oğlan da genel de bu modda ben de ne yapacağımı şaşırıyorum.İyi uyusun diye mama yapıyorum doyuyor ama yine de sürekli emmek istiyor sıpam.yerim ben onu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…