2009 Aralık Anneleri

valla çok büyük özür diliyorum kafa gitmiş bende.ama iyi oldu mina da epey büyükmüş neler yapıyor şimdi

gözler açık cin gibi bakınıyorsürekli elleriyle oynuyor bilinçli biz konuşunca guluyor kendı kendıne kahkaha atıyor sesler çıkarıyor agladıgında gözyası var babasını ve benı tanıyor çok agladıgında babası ben iş yaparken sırtıma koluma degdırıyor kokumdan tanıyor susuyor muzık açıp dans edıyoruz hoşuna gidiyor
babası asırı huysuz oldugunda kuaran dınletıyor susuyor hemen aklınızda olsun rahatlıyor
dudaklarımıza bakmak konuşurken hoşuna gidiyor
bunlar aklıma gelenler masallah dıyelım bebegıme:nazar:

yenı yılınızı şimdiden kutlayayım fırsat bulmuşken
eşiniz ve bebegınızle geçirecegınız nıce mutlu yıllar görursunuz inşallah
yenı yıl ailenıze saglık mutluluk ve huzur getirsin bebişlerinizede özellıkle saglık ve gece uykusu getırsın :)
beraber kutluyacagımız nıce yenı yıllar olur umarım

gözler açık cin gibi bakınıyorsürekli elleriyle oynuyor bilinçli biz konuşunca guluyor kendı kendıne kahkaha atıyor sesler çıkarıyor agladıgında gözyası var babasını ve benı tanıyor çok agladıgında babası ben iş yaparken sırtıma koluma degdırıyor kokumdan tanıyor susuyor muzık açıp dans edıyoruz hoşuna gidiyor
babası asırı huysuz oldugunda kuaran dınletıyor susuyor hemen aklınızda olsun rahatlıyor
dudaklarımıza bakmak konuşurken hoşuna gidiyor
bunlar aklıma gelenler masallah dıyelım bebegıme:nazar:

MAAŞALLAH Mina'ya. :nazar: Bizimki çok asık surtalı bir şey yaa. Gülmüyor pek. Hele kahkaha falan hiç duymadık daha. Ciddi ciddi bakınıyor etrafına bazen ama keyfi yerindeyse konuşunca güler gibi oluyor.

selam kızlar sonunda 41+6 da doğurdum
o kadar bekleyip sezeryan oldum ama olsun ii ki olmuşum oğlumun boynuna kordon dolanmış bi gün daha bekleseydim kaybedebilirmişim oğlumu. listeye beni de eklerseniz sevinirim 26.12.2009 41+6 3735 gr 52 cm oğlumun adı efe..

MAAŞALLAH Mina'ya. :nazar: Bizimki çok asık surtalı bir şey yaa. Gülmüyor pek. Hele kahkaha falan hiç duymadık daha. Ciddi ciddi bakınıyor etrafına bazen ama keyfi yerindeyse konuşunca güler gibi oluyor.

sert erkek olacak canberk :)
daha vardır gunu ebrucum
bırgunde o kadar degişiyorlar ki mina bırazdaha buyuk ya
mınada daha yenı basladı zaten

selam kızlar sonunda 41+6 da doğurdum
o kadar bekleyip sezeryan oldum ama olsun ii ki olmuşum oğlumun boynuna kordon dolanmış bi gün daha bekleseydim kaybedebilirmişim oğlumu. listeye beni de eklerseniz sevinirim 26.12.2009 41+6 3735 gr 52 cm oğlumun adı efe..

Allah korumuş
hayırlı olsun bebegın listeye kopyala yapıştır yapıp kendını ekleyıp gönder yapıyorsun mesaj yazılan kısımdan cnm listeyi kımse tutmuyor yoksa herkes kendını eklıyor kendını eklemeyınce kalıyor eklenmemış vazıyette

merhaba kızlar ,nasılsınız görüşmeyeli? ben yine mağazadayımm ,müşterilerin yanında arda nın ağlayası geliyoo :KK43:( bazen diyorum kii evde olsam ve ev hanımı olsam ne güzel olurduu..öfff öfff:KK43:(( baksaanıza çocuğun yarı yirmisi oldu biz mağazaya geldik...çocuğum kıyamam ona yaa annesi babası nereye sürüklerse oraya gidiyo...neyse biraz geçmişi okuyayım da içim açılsınn...

merhaba kızlar ,nasılsınız görüşmeyeli? ben yine mağazadayımm ,müşterilerin yanında arda nın ağlayası geliyoo :KK43:( bazen diyorum kii evde olsam ve ev hanımı olsam ne güzel olurduu..öfff öfff:KK43:(( baksaanıza çocuğun yarı yirmisi oldu biz mağazaya geldik...çocuğum kıyamam ona yaa annesi babası nereye sürüklerse oraya gidiyo...neyse biraz geçmişi okuyayım da içim açılsınn...

ardanın gelecegı için seçilcim bu sıkıntılar ilerde rahat etsın dıye
sen yanındasın ya ona şükret ya onu bırakıp dönmek zorunda olsaydın

hanımlar bebeğim 14 günlük oldu ama göbeği düşmedi henüz..sizce anormalmi bu düşeceğede benzemiyo kalın daha göbeği

bende hastaneden geldiğimiz gün yıkadım sadece normal doğum yaptım kafası çok kirliydi.yıkanmasaydı nasıl olurdu bilemiyorum..

zemuszemus
hihoyyyt
alkisalkisalkis
:teytey:
:sm_cool:
:dance:

KIZLAR HEPıNıZE GÖNLÜNÜZDEN GEÇENLERıN GERÇEKLEŞECEĞı ŞAHANE BıR YIL DıLıYORUM...

opuyorumnanaktan

zeynep nasıl öznur alıştınızmı bırbırınıze

alıştık pelincim ama huysuz biraz kızımız ya uyuyo yada memede olmak istiyor memeden ayrılıncada basıyor yaygarayı uykularıda çok düzensiz ya gece uyuyor ya gündüz bi düzenimiz yok daha.. bakalım sabırla bekliyorum ama seninde dediğin gibi tipim kaydı resmen gözlerimin altı mosmor dolaşıyorum evde..

hepimize mutlu yıllaaaar.
bebişlerimizle ilk yeni yılımız inşallah çok mutlu sağlıklı bir yıl olur hepimiz için

Oğlumun gazı var bir türlü uyutmadı onu sürekli uyanıyor.Dr. metsil vermişti ama bir işe yaramadı gaz için neler yapıyorsunuz ne kullanıyorsunuz arkadaşlar?
Yeni yılınız kutlu olsun mutlu güzel huzurlu bir yıl diliyorum herkese

a.s.
ardanın gelecegı için seçilcim bu sıkıntılar ilerde rahat etsın dıye
sen yanındasın ya ona şükret ya onu bırakıp dönmek zorunda olsaydın

Evet Canım yaa gene de şükür ama bazen bebişime kıyamıyorummm...ne bileyim yaa :KK43:( neyse daha iiyiim şimdi canım sıkılınca oğluşu kokluyorum çok iyi geliyoo...

hepimize mutlu yıllaaaar.
bebişlerimizle ilk yeni yılımız inşallah çok mutlu sağlıklı bir yıl olur hepimiz için

inşallahhh hepimize sağlıklı huzur dolu bir yıl olur....

zemuszemus
hihoyyyt
alkisalkisalkis

inşallahhh öznurcummmm
:teytey:
:sm_cool:
:dance:

KIZLAR HEPİNİZE GÖNLÜNÜZDEN GEÇENLERİN GERÇEKLEŞECEĞİ ŞAHANE BİR YIL DİLİYORUM...

opuyorumnanaktan

:)))))

Oğlumun gazı var bir türlü uyutmadı onu sürekli uyanıyor.Dr. metsil vermişti ama bir işe yaramadı gaz için neler yapıyorsunuz ne kullanıyorsunuz arkadaşlar?
Yeni yılınız kutlu olsun mutlu güzel huzurlu bir yıl diliyorum herkese

nasılsın nazancımm?oğlunun sarılığı ne durumda ? yüzünün rengi kendine gelmeye başlamıştır artık ...ben de metsil kullanıyorum ama bi de zinco diye bi ilaç var bitkisel istersen ağızdan damlası var metsil gibi bi de masaj yağı var zinco nun ayaklarına ve göbişine masaj yapıyosun...

nasılsın nazancımm?oğlunun sarılığı ne durumda ? yüzünün rengi kendine gelmeye başlamıştır artık ...ben de metsil kullanıyorum ama bi de zinco diye bi ilaç var bitkisel istersen ağızdan damlası var metsil gibi bi de masaj yağı var zinco nun ayaklarına ve göbişine masaj yapıyosun...

İyiyim canım dün gece uykusu biraz iyiydi şimdi de gündüz uyumuyor işte oğlum ya gündüz ya gece uykususuz.Banyo da yaptık bugün rahat uyusun diye ama gaz olmuş.Sarılık iyi giibi sarı gelmiyor artık yüzü oğlumun.çok şükür nasıl korkmuştum neler gelmişti aklıma.Kanı bile değişebiliyormuş falan Allah korudu..Metsil işe yaramadı bizde.Sıcak havlu koydum karnına.Zinco yu eşime söyliyim de alsın bakalım.Sağol cnm sen nasılsın oğluşun nasıl?

X