2009 Aralık Anneleri

kizlarrr ben dogurdum geldim persembe tansiyondan protein atimi yuksek cikinca hastaneye yattim 3 gun kasilma hapi verdiler kaasilma duzene girince cumartesi gece 12de sancim basladi duzenli sekilde devam etti pazar oglen 12de masaya aldilar epidurallenormal dogum yaptim 1de kizim viyakladi ama anci cok kotuydu dikisim 2 tane oldu kizimda 3.210gr 50 cm masallah dogdu bugunde evimize geldik hemen size yazdim ben hastaneye giderken yatacami bilmeden gidince haber veremedim melike hande napti acabaaaa siz yazin gecmisi okuyamadim biara giere bakarimm yeni geldim eve bisssuru isim varrr

Canım çok sevindim çkok geçmiş olsun gözün aydın ayrıca allah analı babalı büytüsün inş.Güzel kızını merak ediyoruzopuyorumnanaktan

haydı gözunaydın hayırlı olsun Allah analı babalı buyutsun melıkede handede dogum yaptı üçünüzünde iyihaberlerını aldık çok şukur

Biz de içine mendil soktuk bugün önü açılmasın diye:kedi:

Uykusuzluktan ölüyorum . 2 gun oldu 1 saat bile uyuyamadim . Gogsumden inmiyor . Orda dursun istiyor surekli. Ytagina yatirinca basliyor bagirmaya .

Ah canım ben haftalardır aynı şekildeyim.
Memede uyuyor yatağına yatırmayı geçtim o zaten hayal artık yanıma yatırdığım an bile iki dakika sonra ağlamaya başlıyor. İnat edersem bütün gece o da ben de uykusuz kalıyoruz. İllaki göğsümde uyuyacak. Bütün gece oturuyorum ben bu yüzden. Haftalardır.
Belim, sırtım, boynum her yanım tutuluyor.
Derin derin uykuya dalmışken nasıl da anlıyorlar çözemedim ben daha.

Dilek almışsın kızını sonunda kucağına. Allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun canım. Resimlerini bekliyoruz.

Bende mendil koyuyordum ama kayıyor gerçekten.
Bir de dediğin gibi deneyeyim.
Bu arada siz nasıl giydiriyorsunuz bebekleri.
Bizim evin ısısı 23-24 derece arası. Ben içine uzun kollu bady, altına tek alt üzerine de tulum giydiriyorum. Başka bir şey giydirmekten yana değilim. Zaten evde battaniye var öyle geziyor. Yatınca da onu örtüyoruz üstüne, üşütmekten korkuyorum ama fazla kat kat giydirip bunaltmakta istemiyorum ki daha henüz çok soğukta olmadı.

biz en alta zıbın gömlegı gıbı bişey varya hastane çıkışlarında oluyor ondan ustune badi alta tek alt en uste tulum uyurken battanıye gece ince penye battanıye ustune dıger battanıye
eller ve bası açık kalıyor bızım hep hiç üşümedı bugune kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…