2009 Aralık Anneleri

canım benim açılmam başlamıştı, hastahaneye gittiğimde 3 cm olmuştu ama hiç sancım yoktu ve o zaman kadar da olmamıştı... serum takıldıktan sonra sancım yavaş yavaş başladı ve artarak devam etti... 39+4 de dogum yaptım. aslında bekleyecektik ama suyum azalmıştı doktor tehlikeye girmeyelim dedi...

benim zaten yara oldu... şimdi sürsem olur mu acaba? yakar mı göğsümü?

bizim bebek çok sancılı gaz ilacı kullanan varmı

dün öğrendiğim bişey var serçe parmağını çörek otu yağına( baharatçılarda satılıyormuş ) değdir ve ağzına sür geçiyormuş deneyenden duydum yapmış işe yarıyormuş
yok daha doğuramadım stres yaptım resmen hande den haber yok inşallah doğum olmuştur çok sıkıntısı vardı

yakar ama iyileştirir canım benim ağzımda çok yara çıkıyordu önceden çok iyi geliyor dayanamayacak kadar acımıyor

teyzemin kızı ucunu çok azıcık reçele değdirip vermişti tatlı diye emiyordu deneyin isterseniz bende hastane çantasına koydum inşallah kabul eder hatun tabi içerden çıkarsa kaydirigubbakcemile3

MotherandBaby
Emzik icin once serce parmagini agzina ver eger onu emerse emzige cabuk alisirmis...(tirnak dile degecek sekilde)
Biz o sekilde alistirdik...
Meme icinde penaten krem kullanmani tavsiye ederim!

Bende Eylule onu veriyorum . Hastanede silikon alin dediler aldim ama begenmedi chicco ya devam ediyor . Surekli asla almiyor ama 2-3 dakika altini actigimda bagirdiginda oyalaniyor biraz. Sonra sinirlenip atiyor zaten.

reçele az surdum reçelın tadı bıtınce attı emzıgı
chicco kauçuk aldırayım yarın bende sılıkon nuk vardı ama çok şukur bugun 5 er dk olmak uzere 6-7 kere aldı sanırım yavas yavas alışacak buna bile çok şukur hiç almıyordu çunku bakalım kım galıp gelecek

hande hadi gir sıteye kavuştum bebişe de sıra melıkeye gelsin inşallah

felaket stres yaptım yaaa doğumun başından beri erken doğum olmasın diye yalvarıyordum bu kadar bekletsin de demedik ne yapsam gelir bu miniş hiç ağrım filan yok ağrı başlasa oynaya oynaya gideceğim hastaneye dua edin ne olur

bak melıkecıgım az kaldı stres yapma lutfen bu kadar dayandın şimdi yavrucagıda strese sokma dualarım senınle biranönce normal dogumla al kucagına kızını ınşallah

bizim bebek çok sancılı gaz ilacı kullanan varmı

bizim gaz sorunumuz yok ama eger olursa dıye evde bulunsun diye istedım doktordan
adı : mestil
birde burun tıkanıklıgı için sprey verdi onunda ismi:TONIMER Baby Sprey 100 ml
steril izotonik deniz suyu çözeltisiymiş
emzırırken agzı kapalı o yuzden burnu tıkalı olmamalıymış bilginize kızlar

Ayy uzun aradan sonra kaç kişiyi görüyorum burda bebişin uyuduğu nadir anlardan birisi kızlarr özledim sizi.wc ye bile zor giriyorum genelde hele ki geceleri 4e 5e kadar nöbetteyimakannehir

bak melıkecıgım az kaldı stres yapma lutfen bu kadar dayandın şimdi yavrucagıda strese sokma dualarım senınle biranönce normal dogumla al kucagına kızını ınşallah

sağol canım hiç şikayetim yok aslında bugünleri arıyacağım ama kendimi çok şartlamıştım normal olsun diye şimdi son anda sezeryan olsun istemiyorum başlatacak birşey var mı 2 gündür araştırıyorum teyzesinin miniciği nasıl iyidir inşallah:ecrin_bebek:

Ayy uzun aradan sonra kaç kişiyi görüyorum burda bebişin uyuduğu nadir anlardan birisi kızlarr özledim sizi.wc ye bile zor giriyorum genelde hele ki geceleri 4e 5e kadar nöbetteyimakannehir

gececek duzene gırecek buyudukçe annesi
biz daha iyi durumdayız masallah çok şukur moral olsun size sabır bıraz
bizde senı özledık

iyi melikecıgım mina ellerınden öper :)
stresten çık biraz bak nasıl gelecek kızın şimdi ya normal olmazsa stresı e birde zor artık buyudu bebiş haklısın ama çok çok az kaldı stres yapma gelsın inşallah

eymen de gelmiş aramıza çok şukur saglıkla hihoyyyt
Allah analı babalı buyutsun

yerim ben onun minicik ellerini :))))))))))))

kaç bebiş oldu merak edıyorum ama kımsenın lıste yapmaya vaktı yok ben bılmıyorumda zaten
o yuzden asagıda yzdıgıma alıntı yapıp kendınızı ekleyın son durumu görelim :)

NEHıR,

selam canım, nasıl oldu oğluşun sarılığı?? bi de ben foto göremedim :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…