2009 Aralık Anneleri

minanın yenı resımlerını eklıyorum bakarsınız teyzeleri
cnm bir mahsuru yoksa 2009 şubat anneleride baka bilirmi bebişlerinizin fotoraflarına ama adresinizi bilmiyoruz birde cnm minanın anlamı ne çok merak ettim pardon beni yanlış anlamayın bende anneyim

bugun 40+3. yarin akupunktura gidiyorum dogumu baslatsin diye, insallah ise yarar...

kimsecikler gözükmüor yaa
herkes uyuyor mu yoksa doğum yapmaya mı gittinizzzz
sadece ben kaldım heralde buralarda:KK43:
dün gece 3 ten beri ayaktayım uyuyamıyorum
bir türlü
çok canım sıkıldı.....
sevgiler

kızlar günaydın malum bugün pazar keyif günü sonra çok arayacağız bu günleri saat 12 daha kahvaltı bile yapmadık

kızlar gunaydın bende yenı uyandım cunku sabaha karsı baya hareketlı gectı...aksam önce 5 dk ile sonrada 10 dk ile sancılarım oldu yaklasık 3 saat surdu. duzensız oldugu ıcın yalancı sancılar dedım ve umursamadım pek uyudum.ama sabaha karsı tuvalete kalktıgımda hafıf pembemsı bı kan geldıgını gördum ve apartopar hastanenın yolunu tuttuk.baktılar ama bısey yok dedıler ve benı gerı gönderdıler sancım yok aksamkı gıbı ama akıntı devam edıyor azar azar pembe kahverengı arası gelıyor.nişan dedıklerı bu sanırım da bu ne kadar gelcek yada bundan sonra dogum nezmaan baslıyor bılen var mı ben cok tedırgınım de:sinifsinif:eek:ooooooooofff

valla canım keşke bilsek ben daha sancıyı bile tam anlayamıyorum:))))

kızlar gunaydın bende yenı uyandım cunku sabaha karsı baya hareketlı gectı...aksam önce 5 dk ile sonrada 10 dk ile sancılarım oldu yaklasık 3 saat surdu. duzensız oldugu ıcın yalancı sancılar dedım ve umursamadım pek uyudum.ama sabaha karsı tuvalete kalktıgımda hafıf pembemsı bı kan geldıgını gördum ve apartopar hastanenın yolunu tuttuk.baktılar ama bısey yok dedıler ve benı gerı gönderdıler sancım yok aksamkı gıbı ama akıntı devam edıyor azar azar pembe kahverengı arası gelıyor.nişan dedıklerı bu sanırım da bu ne kadar gelcek yada bundan sonra dogum nezmaan baslıyor bılen var mı ben cok tedırgınım de:sinifsinif:eek:ooooooooofff

36 haftadan küçük gebeliklerde böyle kanlı sümüğümsü bir yapı geldiğinde mutlaka doktorunuza haber vermelisiniz. Eğer hamileliğiniz 36 haftadan büyük ise endişe etmenize gerek yoktur. Nişan gelmesi doğumun ilk belirtilerinden biri olmakla birlikte bazen sancıların başlaması günler hatta haftalar alabilir. Böyle bir durumda olayı doğal seyrine bırakmak en uygun yaklaşımdır.

haberlerini bekliyoruz canım bizi habersiz bırakma

36 haftadan küçük gebeliklerde böyle kanlı sümüğümsü bir yapı geldiğinde mutlaka doktorunuza haber vermelisiniz. Eğer hamileliğiniz 36 haftadan büyük ise endişe etmenize gerek yoktur. Nişan gelmesi doğumun ilk belirtilerinden biri olmakla birlikte bazen sancıların başlaması günler hatta haftalar alabilir. Böyle bir durumda olayı doğal seyrine bırakmak en uygun yaklaşımdır.

haberlerini bekliyoruz canım bizi habersiz bırakma
tskler canım bende sımdı bıkac yerde buna benzer yazılar okudum.bı yerdede nısan gelmesınden 48 saat sonra dogum sancıları baslar yazmıs bakalım beklıycem artık sancılarımı..yalnız cok korkmaya basladım ben:sinifsinif:

Eklentiler

• $Picture 24.jpg
    $Picture 24.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 41
X