2009 Aralık Anneleri

Benim oğlan uyumuyor cin gibi bakıyır bana:S
emzir gaz çıkar çıkarırken uyansın yada kussun uyansın bidaha emmek istesin hep böyle geçiyor geceler aha ağlıyo y,ne

ereğlinin nöbetçileriyiz biz nazancım :)) güvenlik bizden sorulur :)) benimkide memede....

ereğlinin nöbetçileriyiz biz nazancım :)) güvenlik bizden sorulur :)) benimkide memede....

Öyle valla canım mama verdik şimdi tam bitirmedi bile emmek için bekliyo beni:S
iyi geceler size ben yine iş başına gidiyorumkaydirigubbakcemile:sinifsinif:

cok saolll canım guzel gozukuyo,,sen bu sıteden mı aldın..ben hıç netten alışveriş yapmadım,kredı kartım yok zaten havale ıle alabılrım ama güvenlı mı?

canım ben eminönünde irem bebeden almıştım,çok kullanışlı
ayrıca içindekiler zaten 50 tl den fazla tutar
içinde 1 adet ıslak mendil,şampuan,sabun,pudra filan var

bi elim mausta bi elim ana kucağında salla sallaa :) bırakınca hemen açıyor gözlerini

kızlar ne marka bez kullanıyorsunuz...bıde numaraları neye gore buyutucez..bende prıma yenıbebekk var ama huggıes bulamamıştım o yuzden aldım...şimdide 2 nosunu bulamıyorum 3 uu alsam olurmu,,kızım 4350 kılo,,,3 numarası 4 9 kılo yazıyo,,3 gecebılır mıyım yanıı??

ben geçtim valla 2 de oluyo ama 3 de ilk doğduğunda 2 nasıl oluyosa öyle oluyo kilosu 5 cıvarı tam bilmiyoroum baskulun yalancısıyım 1 aylıkken 4200 dü boyu 56 şu an hızlı büyüyolar o yüzden 2 almadım bu sefer elimde kalmasın diye nasılsa 3 oluyo diye hugges nasıl çok berbat diye duydum primadan hiç sorun yaşamadım diye cesaret edemiyorum diğer markaları kullanmaya

slm kızlar
minanın ıdrar tahlılı temız çıktı çok şukur tesekkurler dualarınız için aksamustu kan tahlılı sonucunuda alacagız inşallah o da iyidir ama çok şukur antıbıyotık işe yaramış idrar temız böbrek ultrasonu temız

süpper haydi geçmiş olsun çok sevindim

canım gözünüz aydın, çok şükür çok sevindim....zemuszemus

ben 1 aydır huggıes kullanıyorum primanın kokusu igrenç geldi bana
birde belden sızıyordu prımada prımadan sonra enıyı bez huggıes dıye duymuştum deneyeyım dedim çok memnunum beli yuksek ve genış sızdırma imkansız primadan bıraz ser ama mina alıştı tahriş falan yapmadı degiştirmem artık huggıesi
ben 3-6 kılo olanı kullanıyorum bu paket bıtınce 3 numaraya gececegız mınanın kılosu 5420 olmuş dun tatıldı

meraba kızlar bende aralık annesiyim sohbete katılamasamda..
sizi takip ediyorum..
benim bebegimde 1. ay 4 günlük ben ticker yapmak istiyorum ama olmuyo formata uygun deil diyo..
nasıl yapcam yardım edermisiniz..
tşkler şimdiden..
12.16 2009..dogum tarihi..

hayırlı olsun bebegın adı ne bebişin eskı kılona döndunmu :)
ben yaparım ama braz bekle tek elle yazyrm çunku

arzu gel tabı sende
ama burcu 1 gun önceden hbr verecek ertesı gun gelecek o şekıl sana uyarsa burcu aradıgında ararım bende senı

hugues berbat çok kalın ve pişik yapıyo ya benim oğlumun cildi çok hassas......

hayırlı olsun bebegın adı ne bebişin eskı kılona döndunmu :)
ben yaparım ama braz bekle tek elle yazyrm çunku

saol tatlım buraya takıyım sizi buldukca..

yok ben 10 kio verdim ama askiye dönemdim..
72 şu an. 62 dim önceleri..
oğlum çok gazlı bugünlerde bütün enerjimi alıyo bu gidişle tığ gibi olcam.....:roflol:

bütün kemiklerim sızlıyo uykusuzluktan..akannehir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…