2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

evris ben onun pomponlu totosunu isiririm, cok seker..
bisi sorcam nerden bu kadar guzel seyler aliyorsun, belli bi magaza varmi, izmire geldigimde bende bakayim, cok sekerler..

bunlar dun dolasirken aldigimiz cicileri, sali cinsiyetimiz kesinlestikten sonra daha specific seyler alabilicem:)))

s7301151y.jpg

Ponpona dikkatinizi çekiştiririmm :))
s7301161.jpg

s7301163.jpg

s7301166.jpg

s7301167.jpg

Evladımın üstüne bişi almaktan içine bişi almayı unutuyorum :)) Bunlar da iç zıbınları.

s7301168.jpg

Kayınvalıdemın oğluşuma ördüğü cicisi..

s7301169.jpg

Veee eşimin bebeklik hırkası :))) Şimdi oğluşu giyecek..

s7301170.jpg
helecanla bekliyordum gezmeden dönüşünü..dedim kesin bir şeyler alır..harbiden zirve yaptın bu sefer..tulumlar çok orjinal..çok beğendim.batman'da olmama hayıflandım yine.
bunlar dun dolasirken aldigimiz cicileri, sali cinsiyetimiz kesinlestikten sonra daha specific seyler alabilicem:)))

aaaa ben senin cinsiyet kesin sanıyordum..erkek diye biliyordum..göbüşün de sivri..inşallah öğrenirsin..çizikli renkli badi çok şekermiş canm.güle güle giysin

Norram.. Kemeraltından aldım annem.. gelınce ayrıntılı adreslerını verırımm ben sana kuzum. Bu arada aldıklarını güle güle kullansın bebişin.

Didom.. yafrum.. istersen alayım sana da gondereyım kuzum.. bır daha Kemeraltına indiğimde arzu edersen sana da alır gönderirim.. içinde kalmasın kıyamam sana.

Tesekkur ederis tizesi... sapıttık yine.. bi uğrayalım dedik mağazalara.. kendimizi kaybettik yine :)))

Norram.. Kemeraltından aldım annem.. gelınce ayrıntılı adreslerını verırımm ben sana kuzum. Bu arada aldıklarını güle güle kullansın bebişin.

Didom.. yafrum.. istersen alayım sana da gondereyım kuzum.. bır daha Kemeraltına indiğimde arzu edersen sana da alır gönderirim.. içinde kalmasın kıyamam sana.
tatlım benim..böyle dime bir daha çoık mahçup oluyorum..ben de eskişehire istanbula gidince alırım..sağlık olsun..sağlıkla büyüsünler de
buyrun bunlarda tosunumun cicileri :))
foto 1
foto 2
foto 3
foto 4
foto 5

tosunun cicilerine baktım..güle güle giysin..en sondaki havlu galiba .ben de aldım o başlıklı havlulardan bornoz alamdım yeter şimdilik değil mi?

s7301151y.jpg

Ponpona dikkatinizi çekiştiririmm :))
s7301161.jpg

s7301163.jpg

s7301166.jpg

s7301167.jpg

Evladımın üstüne bişi almaktan içine bişi almayı unutuyorum :)) Bunlar da iç zıbınları.

s7301168.jpg

Kayınvalıdemın oğluşuma ördüğü cicisi..

s7301169.jpg

Veee eşimin bebeklik hırkası :))) Şimdi oğluşu giyecek..

s7301170.jpg

evrimcim tulumlarına bayıldımm.cok güzeller,helekı içine girdiginde nasılda sevımlı olur oglun.ayy 3 hafta sonra bende alıcam inşalah iple cekıyorum nısan sonunu hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt kesınlıkle bu tulkumlardan 3 er 5 er tane alıcam :eek: her rengı cok guzel bunun beyazını görmustum bıde bayıldım

esracım yıne döktürmüşsün hayatrım güle güle gıysın kuzun

helıncım cicilerini güle güle gıysın tosunun evet valla dayanamıyor insan hep gördükce alası gelıyor.ben aldıklrımdan sonra frenledım kendımı istanbula gıtmeyı planlıyoruz alısverıs için.iple cekıyorum beegıme cıcıları almak için

evris cçok guzel ponponlu tulummm nerden alıyorsun o arkalarında kuyruk yok ponpon vs olan tulumları bizede soyle.

bu arada renkli balıklı vs olan tulum tum sehirlerde heryerde satılıyor sanırım hepimizde birer tane o renkli balıklı tulumdan olcak.)))

tatlım benim..böyle dime bir daha çoık mahçup oluyorum..ben de eskişehire istanbula gidince alırım..sağlık olsun..sağlıkla büyüsünler de

Bu konuda cok ciddiyim.. sana fiyatlarını soylerım.. istediklerinden alır gönderirimm.. içinde kalmasın, çok üzülürüm.. lütfen, gercekten ıstıyorsan ozelden mesaj at bana.

buyrun bunlarda tosunumun cicileri :))
foto 1
foto 2
foto 3
foto 4
foto 5

Güle güle kullansın tosunun cicicilerini Helinim..

evris cçok guzel ponponlu tulummm nerden alıyorsun o arkalarında kuyruk yok ponpon vs olan tulumları bizede soyle.

bu arada renkli balıklı vs olan tulum tum sehirlerde heryerde satılıyor sanırım hepimizde birer tane o renkli balıklı tulumdan olcak.)))

:)) Olsun.. hepimizde herseyın en güzeli olsun inşallah.. saol kuzum. Bebek magazalarını talan edip buluyorum yafrum ya.. ole su magaza bu magaza dıyemeyeceğim.. hani Ceylan değil, next degil.. Gaye bebe markalı seyler bunlar.

X