2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

evrim helin norra gypsy güle güle saglıkla giysin kuzucuklarınız...hepsi çok guzeller..gypsy tam seneye yaza göre almışşsın 1 yaş kıyafetleri...

evriiiim artık almaaaaaaa bişey ya maşallah çok çok aldın... ben 2 tane çıtçıtlı bady aldım mehmet akife. ablamın çocuklarına hediye alırken dayanamdım aldım ama yiğenlerime aldıklarımın yanında mehmet akifimin cicileri minicik kaldı ...eklerim bi ara

Nora, Helin, Evriş güle güle giysin yavrularınız hepsi çok güzeller

Norraa..Evrim..Helin..güle güle giyinsin kuzucuklarınız...güzel günlerde....şu gaye bebenin tulumları heryerde var bi tek Alanyada yok sanrıım...mayıs gibi biz de kayınvalidemle kemeraltı yapıcaz ordan bulurum bişşiyler..esprili tulumlara bayılııyorum yaa..

EVRıŞ ,HELıN ,NORA hepsi çok güzel sağlıkla giysin bebkleriniz iyi günlerde güzel günlerde

evrim helin norra gypsy güle güle saglıkla giysin kuzucuklarınız...hepsi çok guzeller..gypsy tam seneye yaza göre almışşsın 1 yaş kıyafetleri...

evriiiim artık almaaaaaaa bişey ya maşallah çok çok aldın... ben 2 tane çıtçıtlı bady aldım mehmet akife. ablamın çocuklarına hediye alırken dayanamdım aldım ama yiğenlerime aldıklarımın yanında mehmet akifimin cicileri minicik kaldı ...eklerim bi ara

Demam demam dayanacagım.. tutucamm kendimi, sös :Saruboceq:

Nora, Helin, Evriş güle güle giysin yavrularınız hepsi çok güzeller

Norraa..Evrim..Helin..güle güle giyinsin kuzucuklarınız...güzel günlerde....şu gaye bebenin tulumları heryerde var bi tek Alanyada yok sanrıım...mayıs gibi biz de kayınvalidemle kemeraltı yapıcaz ordan bulurum bişşiyler..esprili tulumlara bayılııyorum yaa..

EVRİŞ ,HELİN ,NORA hepsi çok güzel sağlıkla giysin bebkleriniz iyi günlerde güzel günlerde

Tesekkur ederim hepinise...

s7301151y.jpg

Ponpona dikkatinizi çekiştiririmm :))
s7301161.jpg

s7301163.jpg

s7301166.jpg

s7301167.jpg

Evladımın üstüne bişi almaktan içine bişi almayı unutuyorum :)) Bunlar da iç zıbınları.

s7301168.jpg

Kayınvalıdemın oğluşuma ördüğü cicisi..

s7301169.jpg

Veee eşimin bebeklik hırkası :))) Şimdi oğluşu giyecek..

s7301170.jpg

bunlar dun dolasirken aldigimiz cicileri, sali cinsiyetimiz kesinlestikten sonra daha specific seyler alabilicem:)))

hepside çok güzel evrim mavi ve kırmızı tuluma bayıldım canım ya tosunun içini doldursun maşallah
buyrun bunlarda tosunumun cicileri :))
foto 1
foto 2
foto 3
foto 4
foto 5

seninkilerde çok güzel sizde kuzunla güzel günlrede eskitin inşallah

Kuzey in emzirme yastığı :)))

s7301184.jpg

s7301185.jpg

s7301187i.jpg

s7301190t.jpg

Emzirme Önlüğümüz

s7301194.jpg

s7301195.jpg

Emzirdikten sonra su vermek için bir kasık arıyordum (her emzırdıkten sonra agzına bebegın bır kasık su verılırse bebegın dudak kenarlarında pamukcuk olusmasını engellermış), ucu yumusacık silikon olan, bunları tavsıye ettıler.

s7301196.jpg

ben de aynısından gördüm nette..bir tane daha vardı gaz çıkarma balığı hediyeliydi..sen buna güzel dersen bundan alayım evrim...hayırlı olsun

Valla Didom.. içime sindiği için aldım, çok arastırdım bende.. hem fiyatı uygun olsun, hem bir seye benzesin diye.. bunun fiyatı 39 tl sı kuzum.. gercekten de cok pufidik, dolgulu ve de kalın gorunuyor, su an sırtıma koydum, Kuzey e devredene kadar kendıme kullanacagım :)) öneririm kuzum.. fıyatı sana uygunsa ki piyasaya gore baktıgımda oldukca uygun.. al derim. Çok arastırmasam bu kadar gönül rahatlıgıyla yazmazdım.

Kuzey in emzirme yastığı :)))

s7301184.jpg

s7301185.jpg

s7301187i.jpg

s7301190t.jpg

Emzirme Önlüğümüz

s7301194.jpg

s7301195.jpg

Emzirdikten sonra su vermek için bir kasık arıyordum (her emzırdıkten sonra agzına bebegın bır kasık su verılırse bebegın dudak kenarlarında pamukcuk olusmasını engellermış), ucu yumusacık silikon olan, bunları tavsıye ettıler.

s7301196.jpg

çok hoş sezeryanlılar için yastık olayı çok iyi olur çünki bebeği kucağımıza tam alıp emziremiyoruz bende düşünüyordum ama henüz bakamadım.
kaşıklarda güzel su verme olayınıda sayende öğrenmiş olduk canım ben emziremediğim için bilmiyordum ama bunda bilgilenmiş oldum sağol.

EVRıŞgüle güle kullanın ana oğul fiyatıda oldukça uygun piyasaya göre iyi günlerde kullanın valla.. bu arada benim pc de sorun var be güzelim ondan ekleyemedim bebişin cicilerini anca birini yükledim çufladı makine düzelsin ekliyecem devamını

Ay annesi annesi.. ay ne güsel seyler almıs kuzusuna da annesi... Esram pek bir bayıldım canım benım.. gusel gunlerde kullanın ınsallah.

Esrakom, bende sanırım ince bir yorgan bulacagım.. bana gene lanet kadın diyeceksiniz ama :))) elyaflar bebege hava temasında bulundurmadıgı ıcın ve de ter cekmedıgı ıcın onerılmıyormus.. o yusden ıncecık bır pamuklu yorgan yaptırayım dıye karar aldım kuzum.
sağolasın canım benim asılll ben senin aldıklarına bittim bittim ne hayal ettim biliyomusunn o ponponlu tulum varya onu giydiricen sıpana ve fotolucann yada o fotoyu çektiğin kanepe varya oraya tutuna tutuna yürürken foto çekip koyucan ve dicenki teyzeleri bu tulumu hatırladınızmııı ayy süperr bi hayalll hihoyyyt
Ay ay ay küçük herif'in kıyafetlerini yesinler Esra...

gypsyesra evriş petreik ciciler çok güzel güle güle giysin yavrularınız.
yorgan konusunda yün en sağlıklısı sanırım kızmın yorganı var ben onu kullanıcam.birde istikbalden uyku seti almştım az büyüyüncede onuda arada kullanırım diye düşünüyroum
sağolasın deryacımm hepimizin yavruları güle güle giysin

Petrik'im cicilerin biribirinden güzel tatlım..hastane çıkışı çok uygunmuş...burda ööle pazarlar yok..mağazalarda 50-60 tl arası valla...güzel günlerde giysin oğluşun...

Esraaaaaaaaa..o bapuçlarrrr gözümden kaçmadı...hele ki kırmıızı olan...hepsi birbirinden cici valla...siz şort-t-short boyutuna da geçmişiniz ohh ne ala...

Norramm...benim de fikrim odanın şu aşamada gayet uygun olduğu...sımsıcacık renkler....hem erkeğe hem kıza gider...bikaç sene sonra daha farklı bişey düşünürsen yaptırırsın...
valla mercimekim seneye oğluşumlla tatile giderken giycess o şortları tşörtlerii kaydirigubbakcemile2

EVRİŞ yan yastıgı konusunda katılıyorum bende kızımda kullanmıştım oğlumdada kullanıcam faydası var zararı yok
PETRİK canım cicilerin çook güzel hele o kırmızı ördekler cıvıl cıvıl güle güle iyi günlerde giydir bebişine
NORAcanımbence odanın rengi hem güzel hemde her iki cinsede uyar oda konusunda bencede erken bende kızıma almamıştım 4 yaşına geldikten sonra güzel bir takım aldım sanırım oğlumdada aynısını yapıcamhem daha mantıklı hem daha ekonomik
GPYRESRA senin ciclerde çok güzell ne güzel olucaklar onların içinde ...güle güle giysin..
sağol angelim :CüvCüv:
esracım yıne döktürmüşsün hayatrım güle güle gıysın kuzun

helıncım cicilerini güle güle gıysın tosunun evet valla dayanamıyor insan hep gördükce alası gelıyor.ben aldıklrımdan sonra frenledım kendımı istanbula gıtmeyı planlıyoruz alısverıs için.iple cekıyorum beegıme cıcıları almak için
kelebeğim sağol tatlım sende al bian öncede sende döktürr

helincim çok güzel cicileriniz hastane çıkışı sanırım o takım sağlıkla giydir inşallahh

nurdanımm ee öğrendin artık cinsiyetii alırsın mavişleriii bol bol çok güzel senin cicilerde maşallah tatlım

örtüye bayıldım evrim. Çok akıllıca. Öyle bir şey olduğundan bile haberim yoktu... Güle güle kullanın, emişin bakalım :)

valla didom.. Içime sindiği için aldım, çok arastırdım bende.. Hem fiyatı uygun olsun, hem bir seye benzesin diye.. Bunun fiyatı 39 tl sı kuzum.. Gercekten de cok pufidik, dolgulu ve de kalın gorunuyor, su an sırtıma koydum, kuzey e devredene kadar kendıme kullanacagım :)) öneririm kuzum.. Fıyatı sana uygunsa ki piyasaya gore baktıgımda oldukca uygun.. Al derim. çok arastırmasam bu kadar gönül rahatlıgıyla yazmazdım.
sağol evrişim.araştırmacı gazeteci ruhlu arkadaşım..hemen sipariş vereyim ama nette ki fiyatını hatırlamıyotum..sadece dışı kadifemsi bir tane vardı gaz çıkarma balığı hediyeliydi 59 tl fiyatı vardı..şimdi bakayım bunujn fiyatına.

evrim ben de taze burcu gibi emzirme önlüğü diye bişey ilk defa duydum..iyiki varsın valla..bilgi dağarcığımızı arttırıyorsun....güzel günlerde kullan canım...fiyatları da çok uygunmuş...

X