2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

slm kızlar bende agustos ayında dogurcam allh nasip ederse ben 8+0 haftalıgım..6 haftalık arkadaşların dogumu nası agustosa geliyo anlamadım..:1no2:dr bana agustos 5 felan dedii..
inşallah hayırlısıyla saglıklı,eli ayagı düzgün olur bebelerimiz...:emir_bebek:
benim ilk gebeligim bu aradaa
:CüvCüv:

ayy canım Allah senın iyiliğini versın kız tabı dogumumuz agustosa gelcek sen 8haftalıksın 5inde dogurcan kosskoca ayın 25 gününe ne yaptın :roflol::roflol: aramızda 4+küsür bıle var onlarda agustosun sonunda dogurcaklar.buarada hayırlı olsun canım inşallah hepimiz saglıklı ve hayırlı bı hamılelık dönemı gecırız.saglıkla hebkelrımızı kucagımıza almakta nasip olur inşallahhh...

kızlar bende ağustosta doğurcam inş en son adet tarihim 12 kasımdı ben ocak başı gitcem doktora daha gitmedim banada dua ewdin kalp atışlarını duyayım .bu arada ikinci bebişim olcak allah nasip ederse bi oğlum var 3 yaşında

sampuan tebrikler canım, benim de 11 kasımdı satım. İyi beklemişsin valla doktor için. Kalp atışını duyacaksın, az kaldı :)

yarın sabah doktora gidiyorum. inşallah bu sefer bebişimin pıt pıtlarını duyabilirim. hala kahverengi lekelenmeler oluyor. korkuyorum bebişime bişey olacak diye. offf offfffff :KK43:( hepiniz benim için dua edin çünkü ben hepimiz için ediyorum:))))))

dualarımız seninle hayırlı haberlerle gel, rabbim korusun bebeğini, hepimizinkini :Saruboceq:

yarın sabah doktora gidiyorum. inşallah bu sefer bebişimin pıt pıtlarını duyabilirim. hala kahverengi lekelenmeler oluyor. korkuyorum bebişime bişey olacak diye. offf offfffff :KK43:( hepiniz benim için dua edin çünkü ben hepimiz için ediyorum:))))))

Tabii ki duyacaksın bebişinin pıt pıtlarını. Sakın öyle kötü şeyler getirme aklına:mymeka:Burada hepimiz hepimiz için dua ediyoruz hayatım. Sen içini ferah tut. Bize haberleri vermeyi de unutma

petrikciğim seninle tarihlerimiz yakın herhalde canım. satın kaç senin?

Selam Kızlar
Ben de bir aksilik olmazsa Ağustos ta doğum yapacağım . Pazartesi günü keseleri göreceğiz. Keseleri diyorum çünkü 12. günde değerim 340 çıktı ve doktor çogul gebelik ihtimalinin yüksek olduğunu söyledi.
Umarım ikizdir. ama kızlar, Ben şu an 5 hafta 4 günlük hamileyim (SAT a göre) . Ama tüp bebek transferim 8 in de yapıldı , yumurta toplama da 5 inde . Her neyse hesaplama SAT a göre yapıldığında 4 hafta 5 günlük hamileyim . Ama hiçbir belirtim yok göğüs şişliği ve ağrı dışında . Bulantım filan da yok .
Aslında panik olmamak lazım ama ne bileyim . Herşey duyulmuş, geleneksel şekilde olmayınca rahat edemiyor insan .
Hepinize Sevgilera.s.

yok benim tüp bebek değil normal[/QUOTE

Aslında nasıl değerliyorlar bilmiyorum . Bu pazartesi keseleri görünce anlayacağız kaç tane olduğunu . Sadece şu hep söylenen geleneksel belirtilerim yok . Göğüs şişliği ağrısı dışında .Bu konuda sizler neler yaşadınız ya da yaşıyorsunuz ?

yok benim tüp bebek değil normal[/QUOTE

Aslında nasıl değerliyorlar bilmiyorum . Bu pazartesi keseleri görünce anlayacağız kaç tane olduğunu . Sadece şu hep söylenen geleneksel belirtilerim yok . Göğüs şişliği ağrısı dışında .Bu konuda sizler neler yaşadınız ya da yaşıyorsunuz ?

Canım hcg değerleriyle ilgili bir link verdim en son mesajımda. Orada da aynı şekilde anlatılıyor. Senin durumunda en yüksek 224 ölçülmüş, bunun üstü muhtemelen çoğul gebeliktir diyor ki tüp bebekte çoğul olasılığı daha yüksek biliyorsun.

Bende bugün mide bulantısına benzer bir rahatsızlık var. Kasık ağrılarım hafiflemiş olsa da devam ediyor. Göğüs uçlarımın etrafındaki bezeler şişti. Karnımda şişlik hissediyorum ve belim ağrıyor. Bir de saat başı idrara çıkma ve bol bol akıntı var tabii:1closedeyes:

günaydın kızlar size sözünü ettigim otomatik çin takvimini gebelik sayfasında bulabilirsiniz linki verirdim ama şimdi acil çıkmam gerek siz bakarsınız artık bu arada bende 7 haftayı bitirmiş 8 haftadan gün almaya başladım

taze fasulye berabermişiz sen kalp atışlarını duydunmu doktora gittinmi gittiysen ne kadarlık dedi sana yani kaç haftalıkmışın.ben ocağı bekliyorum çünkü ocakta yararlanabilcem sigortadan o yüzden gidemedim.malum bu devirde herşey para
herkese sağlıklı bir hamilelik geçirmesini diliyorum
bu arada bende sadece sık idrara çıkıyorum :)

arkadaşlar meraba ben yeni katıldım aranıza .uzun süre bekledikten sonra nihayet 6 haftalık hamileyim.inşallah birazdan bebeğimin kalp atışlarını duymaya gidecem .nolur bana dua edin

aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz.sağlıkla kucağınıza almanız nasip olur inşallah...

arkadaşlar meraba ben yeni katıldım aranıza .uzun süre bekledikten sonra nihayet 6 haftalık hamileyim.inşallah birazdan bebeğimin kalp atışlarını duymaya gidecem .nolur bana dua edin

canım hayırlı olsun dualarımız seninle.duyup geleceksin inşallah.hiç telaşlanma.

günaydın kızlarrr. yeni gelenlere hoşgeldinizzz.inşallah 8 ay daha her şey yolunda gider :) çok var daha yaaa. ben daha doktora bile gitmedim yılbaşından sonra gitmeyi planlıorum burdan aldığım tavsiyelerle :) kızlar ya benim ne mide bulantım var ne de başka bir belirtim. göğüslerim ağrımasa anlamayacağım hamile olduğumu.çok hareket ettiğim an biraz dalgalanıyor midem ama genelde pineklediğim için hiç bir şey hissetmiyorum. sizin belirtiler ne şu sıralar. ben 5-3 üm.

X