2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar merhaba sizlere bişey sorucam kısmetse bende hamileyim
son adet tarihim 20 kasım bu cumartesi doktora gitsem sizce keseyi görebilirmiyim
birde banada bakarmısınız çin takviminden 29/06/1980 doğum tarihim 20 kasım sat
şimdiden teşekkürler

idrar ya da kan testi yaptın değil mi? Normalde bu hafta kesenin görünmesi gerekir ama kesin bişey diyemem çünkü geç döllenme olabiliyor bazılarında. Yılbaşından sonra gidersen bebeği de görebilirsiniz belki.

merhaba lalece. Madem sık sık ultrasona girmen zor o zaman bence 7 haftalıkken git ki kalp atışını da görme ihtimalin olsun. Kan testiyle mi öğrendin hamile olduğunu?
çok merak ettim hangi ülkede olduğunu. Pakistan filan mı?
Karın şişliğine gelince; benim de hamilelikten önce karnım dümdüzdü. Hafif de olsa bi göbek olur ya insan da işte bende hiç eser yoktu. O yüzden bana da şimdi göbeğim çok tuhaf görünüyor. Bana göre resmen acayip bi şişlik var göbeğimin alt kısmında ama herkes abartıyorsun diyor. Ortada fındık tanesi kadar bi bebek var ama göbek büyüdü. Demek ki diyorum öncesinde o bölgede hiç yağ olmadığı için vücut kendisini ayarlıyor bebeği koruyacak şekilde yağlandırıyor o bölgeyi. Bende de aynı regl şişliği var şuan.

:emir_bebek: ben bayramda türkiyedeydim.regli olmam gerekiordu 15 aralıkta test yaptım positifti.idrar testini belki 5-6 kere yaptım inanamadım sonra irandayım şu an geri dönünce kan testi yaptırdım.o zaman 4 hafta 4 günlüktü son satıma göre. 446.4 mi ne bakarım gene de 446 sı kesin. bir dedemir eksikliği var mı die kan testi yaptrıdım kendi isteğimle. baya üst seviyelerde kanım var yani hemen hemen demir fazlam var nassı besleniosam bu zayıflıkla hahahah.
işte bu şişlik regli öncesi ödem ve gaz şişliği gibi .benim de karnım içine göçüktü.şimdi baya 2-3 parmak ilerde.48 kiloydum şimdi 49 um ama dediğim gibi anormal bi ödem var bacakalrımda bile.regli olamayınca vücudum çıldırdı galiba.
446 normal mi 4 . hafta için.merak ediorum ve dediğiniz gibi yılbaşı geçsin 1 hafta sonrasında gideim dp-oktora.2 hafta var daha meraktan çıldırcam :)
karın ve rahim kendini doğuma hzırlıormuş ya hemen belki de onun genişliğini hissedioruz çünkü benim bebe heralde şu an 8 mm filandır en fazla.hehehe

kızlar ben cıkıyım artık,duş falan alıcam saat 2 de cıkarız heralde.cunku 1 sattlık yol gıdıcez.saat 3.5 da randevum neyse hayırlı haberler vermek nasip olur inşallah

minik kelebek ben de 7. haftada gitmiştim doktora ve çok mutlu çıkmıştık oradan.eşim ve benim ultrasonda bebeişimizi gördüğümüz an çok harikaydı.sen de çok mutlu çıkacaksın inşallah.7.hafta bizim uğurlu haftamız olsun canım:CüvCüv:

idrar testi yaptım kan testi yaptırmadım zaten gidicem doktora diye ben bu ay klomen kullandım ve 5 aralıkta prengyl iğne oldum o günlerde olması lazım benin hesabıma görede 19 20 günlük falan
o yüzden bekliyorum doktora gitmek için göremezsem diye doktorum 10 gün geçince gel demişti
pazartesi gidicem normalde ama cumatesi de gitsem görürmüyüm çok merak ediyorum

Kızlar galiba en önden ben gidiyorum. Bakıyorum da çoğunuz daha 6. Haftanızdasınız. Ben 2 gün sonra 8. Haftama giriyorum. Buarada 7+5 im ya ben bugün, 7.haftadayım diyorum değil mi? Yoksa 7+5 olunca 8.hafta mı oluyor? Bunu doktorundan öğrenen olmuş muydu?

nasip olursa ilk defa cumartesi doktora gitmeyi düşünüyorum.inşallah minik meleğim görünür:1rolleyes::1rolleyes:

arkadaşlar bişey soracam,acaba bebikinizin cinsiyeti içinize doğuyomu..mesela ALLAH nasip ederse benim hep kızım olacakmış,gibi hissediyorum.rüyamdada kızım olduğunu görmüştüm:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

Benimde hep icime erkek doguyor canim, hatta gecen gun ruyamda karnimin ustunde cok guzel bir erkek cocugu oturuyordu, hayilisi insallah, saglikli olsunda, gerisi hic onmli degil:emir_bebek:

Kızlar galiba en önden ben gidiyorum. Bakıyorum da çoğunuz daha 6. Haftanızdasınız. Ben 2 gün sonra 8. Haftama giriyorum. Buarada 7+5 im ya ben bugün, 7.haftadayım diyorum değil mi? Yoksa 7+5 olunca 8.hafta mı oluyor? Bunu doktorundan öğrenen olmuş muydu?

merhaba.ben de 7+4'üm bu da 8. hafta sayılıyor. 7. haftayı bitirdik 8. haftadayız yani.çabuk geçiyor değil mi?sositososito

merhaba.ben de 7+4'üm bu da 8. Hafta sayılıyor. 7. Haftayı bitirdik 8. Haftadayız yani.çabuk geçiyor değil mi?sositososito

emin misin dide? Yani internette bebeğin gelişimini filan takip ediyorum da ben hep 7.hafta diye bakıyordum. O zaman ben 2 gün sonra 9.haftama mı giriyorum yani? Vay be?

ozaman herkes bana dogum tarihini yazssın ay yıl gun ve sat yazsın ona gore bakıp cin takvimi listesi hazırlayım bakalım kimlerin dogru cıkacak :)

aftabrucum yazarmısın sende

Canim banada bakabilirmisin 09.06.1981, sat 08.11.2008.
gerci ben doldurugun degil girdigin yas bakiliyor diye biliyorum, mesela 27.yasini doldurduysan 28 e bakicaksin diye ama bide sen bak istersen..

Canim banada bakabilirmisin 09.06.1981, sat 08.11.2008.
gerci ben doldurugun degil girdigin yas bakiliyor diye biliyorum, mesela 27.yasini doldurduysan 28 e bakicaksin diye ama bide sen bak istersen..

banada 27 e bakacaksın diyolar.bazılarıda 28 diyo.kafam karıştı.16.11.1981.off.27 olunca erkek 28 olunca kız çıkıyo:uhm::uhm:

bende varımmmm:)))) geçen hafta öğrendim hamile olduğumu :))) inşallah ağustos ayında dünyaya gelecek bebişim. çok heyecanlıyım..

merhaba lalece. Madem sık sık ultrasona girmen zor o zaman bence 7 haftalıkken git ki kalp atışını da görme ihtimalin olsun. Kan testiyle mi öğrendin hamile olduğunu?
çok merak ettim hangi ülkede olduğunu. Pakistan filan mı?
Karın şişliğine gelince; benim de hamilelikten önce karnım dümdüzdü. Hafif de olsa bi göbek olur ya insan da işte bende hiç eser yoktu. O yüzden bana da şimdi göbeğim çok tuhaf görünüyor. Bana göre resmen acayip bi şişlik var göbeğimin alt kısmında ama herkes abartıyorsun diyor. Ortada fındık tanesi kadar bi bebek var ama göbek büyüdü. Demek ki diyorum öncesinde o bölgede hiç yağ olmadığı için vücut kendisini ayarlıyor bebeği koruyacak şekilde yağlandırıyor o bölgeyi. Bende de aynı regl şişliği var şuan.

benimde karnım cok sis hatta vucudum sis resmen karnım cıktı icime cekince eskiden giderdi simdi gitmio.kullandıgımız folik ve progestanında nedeni olabilir bunda ama hoslanmıyorum budurmdan adet oncesi sislik gibi. bide benim sivilcelerim cikmaya basladı ya sizdede varmı sivilce regl zmanım yaklasıo ondanda olabilir belki .her regl donemimizde aynı belirtileri yasıyacakmısız ya canlarım haberiniz olsun simdiden eyvah bebis gidio die endiselenmeyin sakın.

saol canım.o zaman ben yılbaşından sonra gideim.benim mide bulantım filan yok yani göğüslerim çok şiş olmasa anlamayacağım hamile olduğumu.arada bi bulantı dalgası geçior o zaman seviniorum bişiler var die.benim gibi olan var mı.bir de 4 hafta 4 günlükken beta yaptırdım.kanda 446.4 çıktı hormonum normal mi.bi sizinkiler kıyaslar msıınız..burda soracak kimsem yok.

canım degerin normal benimde 3-4 hafta arası 339 cıkmıstı

aftabrucum senin sat 1 kasım benimde 1 kasım ama benim gec dollenme 20.gunumde yumisim catladı ondan 1 hafta geriden gidioruz biz.

emin misin dide? Yani internette bebeğin gelişimini filan takip ediyorum da ben hep 7.hafta diye bakıyordum. O zaman ben 2 gün sonra 9.haftama mı giriyorum yani? Vay be?

evet canım dogru ben mesela 6+4 um yani 7haftalıgım. o sekilde hesaplanıo bende kaan kocatepenın sitesinde okumustum .:1rolleyes:

banada 27 e bakacaksın diyolar.bazılarıda 28 diyo.kafam karıştı.16.11.1981.off.27 olunca erkek 28 olunca kız çıkıyo:uhm::uhm:

canım o sebepten verdigim linkte gun ay yıl olarak otomatık hesaplıo. benim baktıgım link guvenilir.

bende varımmmm:)))) geçen hafta öğrendim hamile olduğumu :))) inşallah ağustos ayında dünyaya gelecek bebişim. çok heyecanlıyım..

semallcim aramıza hosgeldin ins ii haberlerini almaya devam ederiz.a.s.

cin takvimi listemiz

1- babymom- kız
2-NILUFERSAHH- erkek
3- tuana3434- kız
4-aftabru- kız
5-dide- erkek
6- petrik - erkek
7-basak35- erkek
8-desdona- erkek
9-defnedamla- kız
10-Lalece-erkek
11-perlin- kız
12-norraa- erkek
13-gamze_hlm- kız

Son düzenleme:
kızlar çooooooook kötüyüm moral sıfır........benim sol kasığım ağırıyo hani ağrı normal ama neden 2 kasık ağırmıyo da sol ve solda hafif şişlik var sağa nazaran ...ben cesaret edemedim yengem aradı dr ağrı normal dedi dayanılmayack kadrsa gelsin dedi öle diil hafif ağrı ama şişlşik için normal demedi eğer artarsa şişlik gelsin dedi...ama şişlik reglime 4 5 gün kala farketmiştim ben aynı eyrincxde devam ediyo ..of ya dış gebeliğin belirtsimi rabbim korusun ...nolur dua edin bgana

Tuanacim insallah kotu bisey degildir, bozma moralini.. Gcen hafta bende gece 5te cok siddetli sol kasik agrisiyla uyandim,1-2 saat surdu ne yatabildim, ne oturabildim.Ertesi gun doktor vaginal ultrasonla bakti bisey yok dedi, olabilirmis arada.Benimde karnim acaip sis, gaz sikismasi dedi onada.Icini ferah tut...

X