2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

minik kelebek alttan baktı canım. biz aynıyız senle sende duyarsın bugun insallah tazefasulyemde hadi dualarım sizlerle insallah canlarım

rkadaşlar ben kendime profil foto seçtim ama neden hala görünmüyor? siz nasıl yaptınız? profilimi düzenleden yaptım ben. bilgisayarımdaki fotolardan birini seçtim değişiklikleri kaydet dedim. kendi profilime baktığımda resim görünüyor ama yazışmalarda çıkmıyor. neden acaba?

benimde ilk hamileliğim düşükle sonuçlandığı için,bebike zarar verir diye.pek ilişkiye girmek istemiyorum,.yine düşükle sonuçlanır diye.senağlamasenağlamaşimdi bile içimde korku var.acaba yine aynı duyguları yaşarmıyım diye.ÇOK KORKUYORUM.senağlamasenağlama
canım gecmıs olsun bende düşük yaptım temmuz sonunda.inşallah busefer bırakmıycak bebklerımız bızı :1hug:
minik kelebek alttan baktı canım. biz aynıyız senle sende duyarsın bugun insallah tazefasulyemde hadi dualarım sizlerle insallah canlarım
evet canım senle aynıyız ondan sormustum.inşallah bende hayırlı haberlerle gelırım doktorda
rkadaşlar ben kendime profil foto seçtim ama neden hala görünmüyor? siz nasıl yaptınız? profilimi düzenleden yaptım ben. bilgisayarımdaki fotolardan birini seçtim değişiklikleri kaydet dedim. kendi profilime baktığımda resim görünüyor ama yazışmalarda çıkmıyor. neden acaba?

canım profil yaptıgın resım ,senın profılıne baktıgımızda gördügümz resım oluyor.sen avatarını degıstır dıe bı bölüm var solda.oraya tıkla avatarını sec vs yazıyodu sanırım ordan yapabılırsın kaydirigubbakcemile5

kelebekçim ,temennilerin için çok teşekkür ederima.s..İNŞ.herkesin bebiki sağlıklı olur.

kızlar ben cıkıyım artık,duş falan alıcam saat 2 de cıkarız heralde.cunku 1 sattlık yol gıdıcez.saat 3.5 da randevum neyse hayırlı haberler vermek nasip olur inşallah

tuana ve seernıcım sızıde listeye eklıycem eger işim bıterse gıtmeden eklerım ama olmassa gelınce sizi listeye eklıycem.tuanacım gözden kacmıs kusura bakama.halbukı okadarrda dıkkat ettım kımsenın tarıhını kacırmıyım die

cuma günü doktor randevum vardı ama doktor ameliyata girecekmiş o yüzden yarın öğlene çektik randevuyu. birden heyecan bastı.

ozaman herkes bana dogum tarihini yazssın ay yıl gun ve sat yazsın ona gore bakıp cin takvimi listesi hazırlayım bakalım kimlerin dogru cıkacak :)

aftabrucum yazarmısın sende

babymom SATIM 29 EKİM, doğum tarihim 15.05.1974 bakabilirmisin

arkadaşlar ben yarın doktora gidicem geçen hafta sadece keseyi gördük bu hafta bebişi görürmüyüz acaba 6. haftasında göremeyen varmı

ben 6. ve 7. haftada sadece keseyi gördüm ilkinde 6mm ikincide 18. mm idi. bebek için 8. haftada gideceğim ama benim doktor sadece karından bakıyo

Merhaba kızlarr allahtan bi mani olmazsa bende ağustosta alacağım bebeğimi kucağıma :) Aranızda olmak çook güzeel herkesee hayırlı hamilelikleeerrr...

merhaba kızlarrrr. 1 haftadır nete giremiordum. ben de çin takvimine göre erkek bebeğe hamileymişim.şu an tam 5 haftalığım. daha doktora gitmedim ve geri kalmış bir yurtdışı ülkesindeim şu an mecburi hizmetten.burda sadece üstten ultrason var ve doktorlarda bu aletten yok.hastanede gidip çektiriorsunuz sonra doktorunuza götürüorsunuz ultrason verilerini.ne zaman gitsem diye düşünüorum.bazıları 6. haftayı bekle dior.ne yapacağıma karar veremdim.
ayrıca benim karnım da 1 aydır şiş yani yumurtlamamdan beri çok zayıf olduğum için karın altı şişliğim çok belirgin.sanki regli öncesi şişliği ödm ve gaz. bu sonradan iner mi yoksa artık hep böyle miyim.bir de 48 kiloyum acaba benim karnım daha mı çabuk belirginleşecek.gaz şişliği bile belli. hepimize hayırlı uğurlu olsun diorum inşallah sorunsuz kavuşuruz bebeklerimize.

cin takvimi listemiz

1- babymom- kız
2-NILUFERSAHH- erkek
3- tuana3434- kız
4-aftabru- kız
5-dide- erkek
6- petrik - erkek
7-basak35- erkek
8-desdona- erkek
9-defnedamla- kız
10-Lalece-erkek

merhaba kızlarrrr. 1 haftadır nete giremiordum. ben de çin takvimine göre erkek bebeğe hamileymişim.şu an tam 5 haftalığım. daha doktora gitmedim ve geri kalmış bir yurtdışı ülkesindeim şu an mecburi hizmetten.burda sadece üstten ultrason var ve doktorlarda bu aletten yok.hastanede gidip çektiriorsunuz sonra doktorunuza götürüorsunuz ultrason verilerini.ne zaman gitsem diye düşünüorum.bazıları 6. haftayı bekle dior.ne yapacağıma karar veremdim.
ayrıca benim karnım da 1 aydır şiş yani yumurtlamamdan beri çok zayıf olduğum için karın altı şişliğim çok belirgin.sanki regli öncesi şişliği ödm ve gaz. bu sonradan iner mi yoksa artık hep böyle miyim.bir de 48 kiloyum acaba benim karnım daha mı çabuk belirginleşecek.gaz şişliği bile belli. hepimize hayırlı uğurlu olsun diorum inşallah sorunsuz kavuşuruz bebeklerimize.

canım bende yurtdısındayım memleketime kurban olayım hersey tıkır tıkır wallahi. bence karından duymak ıcın 7. haftayı bekle ama keseyı vs de gormen gerek o yuzden once 6.haftanın sonunda sonrada 7.haftanın sonuda gıt derim

kızlar merhaba sizlere bişey sorucam kısmetse bende hamileyim
son adet tarihim 20 kasım bu cumartesi doktora gitsem sizce keseyi görebilirmiyim
birde banada bakarmısınız çin takviminden 29/06/1980 doğum tarihim 20 kasım sat
şimdiden teşekkürler

canım bende yurtdısındayım memleketime kurban olayım hersey tıkır tıkır wallahi. bence karından duymak ıcın 7. haftayı bekle ama keseyı vs de gormen gerek o yuzden once 6.haftanın sonunda sonrada 7.haftanın sonuda gıt derim

saol canım.o zaman ben yılbaşından sonra gideim.benim mide bulantım filan yok yani göğüslerim çok şiş olmasa anlamayacağım hamile olduğumu.arada bi bulantı dalgası geçior o zaman seviniorum bişiler var die.benim gibi olan var mı.bir de 4 hafta 4 günlükken beta yaptırdım.kanda 446.4 çıktı hormonum normal mi.bi sizinkiler kıyaslar msıınız..burda soracak kimsem yok.

merhaba kızlarrrr. 1 haftadır nete giremiordum. Ben de çin takvimine göre erkek bebeğe hamileymişim.şu an tam 5 haftalığım. Daha doktora gitmedim ve geri kalmış bir yurtdışı ülkesindeim şu an mecburi hizmetten.burda sadece üstten ultrason var ve doktorlarda bu aletten yok.hastanede gidip çektiriorsunuz sonra doktorunuza götürüorsunuz ultrason verilerini.ne zaman gitsem diye düşünüorum.bazıları 6. Haftayı bekle dior.ne yapacağıma karar veremdim.
Ayrıca benim karnım da 1 aydır şiş yani yumurtlamamdan beri çok zayıf olduğum için karın altı şişliğim çok belirgin.sanki regli öncesi şişliği ödm ve gaz. Bu sonradan iner mi yoksa artık hep böyle miyim.bir de 48 kiloyum acaba benim karnım daha mı çabuk belirginleşecek.gaz şişliği bile belli. Hepimize hayırlı uğurlu olsun diorum inşallah sorunsuz kavuşuruz bebeklerimize.

merhaba lalece. Madem sık sık ultrasona girmen zor o zaman bence 7 haftalıkken git ki kalp atışını da görme ihtimalin olsun. Kan testiyle mi öğrendin hamile olduğunu?
çok merak ettim hangi ülkede olduğunu. Pakistan filan mı?
Karın şişliğine gelince; benim de hamilelikten önce karnım dümdüzdü. Hafif de olsa bi göbek olur ya insan da işte bende hiç eser yoktu. O yüzden bana da şimdi göbeğim çok tuhaf görünüyor. Bana göre resmen acayip bi şişlik var göbeğimin alt kısmında ama herkes abartıyorsun diyor. Ortada fındık tanesi kadar bi bebek var ama göbek büyüdü. Demek ki diyorum öncesinde o bölgede hiç yağ olmadığı için vücut kendisini ayarlıyor bebeği koruyacak şekilde yağlandırıyor o bölgeyi. Bende de aynı regl şişliği var şuan.

X