2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

çin takviminde erkek çıkıyo:1shok:ama ben kız hissediyorum,neolcık:ecrin_bebek:ama farketmez ALLAH sağlıklı hayırlı bi bebik versin.cinsiyet önemli değil.ALLAHA ŞÜKÜR..:Saruboceq::Saruboceq:

bende kendimi 25 sanıyodum e tebi ay olarak 26 ya çoktan girmiş babymom senin verdiğin linkten yaptım KIZ çıkıyo...sağlıklı olsunda bebişim.........

cin takvimi listemiz

1- babymom- kız
2-NILUFERSAHH- erkek
3- tuana3434- kız
4-aftabru- kız

teşekkürler babymom.
aslında gerçekten önemli değil cinsiyeti. ikisinin de yeri ayrı. sağlıklı olsun da ister kız ister erkek farketmez. bu listeyi iyice uzatalım da cinsiyetler belli olunca bakalım kaç kişinin ki tutacak. ne heyecanlı di mi?

Benim aynen içime doğduğu gibi kız:)

Ama dur, doktordan geleyim, kalp atışını duydum diye yazayım, sonra ekle. Korkuyorum. 2 gündür belirtim yok. Dün akşam da gene kahverengi lekelenmem oldu, 10 gündür progestan kullanıyordum, ilişkiye falan da girmedik, bu kanama pek hayra alamet gibi gelmedi bana.

EVET aftabrucum bencede cok heycanlı. aslında ben pek inanamam bu tip seylere ama dogum yapmıs 5 arkadasıma saglama yaptım hepside tuttu ondan ihtimal verebiliorum :)) ben kız istiyorum ve kız cıkıo belkide inanmak istedigimdendir :))) saka bi yana allah saglıkla versin hayırlı evlat versin cinsiyeti muhim deil muhim olan saglıklı ve hayılı olması

arkadaşlar ben yarın doktora gidicem geçen hafta sadece keseyi gördük bu hafta bebişi görürmüyüz acaba 6. haftasında göremeyen varmı

ben 7'de gittiğim için o zaman gördüm ama büyük ihtimalle görebilirsin

Benim aynen içime doğduğu gibi kız:)

Ama dur, doktordan geleyim, kalp atışını duydum diye yazayım, sonra ekle. Korkuyorum. 2 gündür belirtim yok. Dün akşam da gene kahverengi lekelenmem oldu, 10 gündür progestan kullanıyordum, ilişkiye falan da girmedik, bu kanama pek hayra alamet gibi gelmedi bana.

nezaman duycaksın pıt pıtları canım. ben dun 6+3te vajinal duydum allahın izniyle sende duyarsın 6+2sin insallah

benim de sat 1 kasım doğum tarihim 01/08/1981 içime erkek doğuyor.hayırlısı olsun

nezaman duycaksın pıt pıtları canım. ben dun 6+3te vajinal duydum allahın izniyle sende duyarsın 6+2sin insallah

Bugün 13.30 da randevum. Keşke daha erkene alsaymışım :KK43:
Daha önce de 5+6 da görmüştüm. Bugün duymasam da, görmeyi umuyorum. Vajinal usg yi ben daha çok tercih ediyorum, her şey ayna gibi görülüyor..

Bana dua edin, çok endişeliyim..

cin takvimi listemiz

1- babymom- kız
2-NILUFERSAHH- erkek
3- tuana3434- kız
4-aftabru- kız
5-dide- erkek

cin takvimi listemiz

1- babymom- kız
2-NILUFERSAHH- erkek
3- tuana3434- kız
4-aftabru- kız
5-dide- erkek
6- petrik - erkek

kızlar çooooooook kötüyüm moral sıfır........benim sol kasığım ağırıyo hani ağrı normal ama neden 2 kasık ağırmıyo da sol ve solda hafif şişlik var sağa nazaran ...ben cesaret edemedim yengem aradı dr ağrı normal dedi dayanılmayack kadrsa gelsin dedi öle diil hafif ağrı ama şişlşik için normal demedi eğer artarsa şişlik gelsin dedi...ama şişlik reglime 4 5 gün kala farketmiştim ben aynı eyrincxde devam ediyo ..of ya dış gebeliğin belirtsimi rabbim korusun ...nolur dua edin bgana

tazefasulyem dualarmız seninle bende aynı hislerdeydim dun insallah usg de gorunce herseyin gececek canım

arkadaşlar benim aşerme gibi bir durumum yok. allahtan et dışında herşeyi severek yiyorum. ama arada bir canım bazı şeyleri durup dururken feci istiyor. internette de diyor ki aşerdiğiniz şeyi bulup yemeye çalışın vücudun ihtiyacı demektir... ama benim canım feci midye dolma istedi günlerce. bi de ton balığı... hadi ton balığını yiyorum da midye yemedim tabi. onun yerine yaprak sarma yedim bol limonlu. acaba diyorum benim vücudumun civaya mı ihtiyacı var? şaka bir yana hem ton balığında hem de midyede olabilecek o var.
bi de dün akşam rus salatalı sandviç canım çekti karnım tok olduğu halde. hani ayvalık tostu gibi kabarık sandviçler oluyor ya içinden rus salatası fışkırıyor. işte onlardan çekti. yav ne güzel milletin karpuz erik kiraz filan çekermiş. ben hep olmayacak şeyleri aşeriyorum. sucuğu unuttum bu arada. geçende de heryer sucuk kokuyordu. ki ben aslında sucuğu pek sevmem. ama şimdi yiyesim geliyor. galib avücudumun katkı maddelerine ihtiyacı var, kimyasal koruyucular filan....

ozaman herkes bana dogum tarihini yazssın ay yıl gun ve sat yazsın ona gore bakıp cin takvimi listesi hazırlayım bakalım kimlerin dogru cıkacak :)

aftabrucum yazarmısın sende

benim dogum tarihim 24/11/1978 sat 9 kasım

çok tesekkurler babymom

aaa baby mom banada bakabilirmisin acaba.ben baktım ama pek bişey çıkartamadım.yardımcı olursan sevinirim.bu arada ben doktora 5+1 günlük olacak dittiğimde keseyi görebilir miyim acaba?

X