2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

angeleyes teşekkürler canım.. öyle evet... ben de küsüm mutfakla... Bir de şükrediyorum iyi ki bebekler uzunca bir süre anne sütüyle besleniyor, yoksa onlar ihmale gelmez illa yemek yapmak lazım... Düşünsenize bebekler doğar doğmaz normal yemeğe ihtiyaç duysalardı... ohoo işimiz vardı.. kaydirigubbakcemile

başakcım teşekkürler, haklısın da işte hiç halim yok, bakalım eşim gelsin de dışarda bişeyler yeriz belki. Aman dikkat edin kendinize nezle, grip olmayın...

canım dışarıdada yesen dikkat et yediklerine nasıl hazırlandıgını bilmiyoruz sonuçta ama benim gibi garsonlara işkence etme ben salatı bile soruyorum kaç kere yıkandı malzemeler sirkeli suda bekletiliyormu bulaşıkları makindedemi yıkıyorsunuz birgün kapının önüne koyacaklar beni ama ne zaman neyseki hamile oldugumu görünce ses çıkarmıyorlar

:)))))))))) başak :)
süper bi durum ya, ben de sormak istiyorum bu kadar ayrıntıyı :) gerçi yediğimiz yerler genelde tanıdık, yani hamileliğimi de biliyorlar, sırf para kazanmak için yiyemeyeceğim bir şeyi getirmezler önüme :)

tabiki öyle bizimde gittigimiz restoranlar tanıdık amaeskiden yediklerimi yiyemiyorum aklıma hemen ya migdem bulanırsa diye geliyor salata pizza türü şeylerle yetiniyorum artık

Selam kızlar. 31 sayfam var okunacak. Allah yardımcım olsun-tatlicadiarzu-Bu arada aftabru sonunda senden haber alabildiğimize çok sevindim. E kızın adını kendine yakıştıracak tabii. Naz'sız NAZ olur muyerimsenibenO annesine ufak bir şaka yapmış. Ben deryaya da birkaç kez söyledim, ikili üçlüye göre daha güvenli. İkilin iyi çıktı ya, amniyon da öyle çıkacak göreceksin. helinden de haber var mı acaba? Okuyacağım bakalım neler olmuş

hadi kızlar bende kaçtım malum yemek zamanı benim minik acıktım deyip duruyo herkese iyi akşamlar

Selam kızlar. 31 sayfam var okunacak. Allah yardımcım olsun-tatlicadiarzu-Bu arada aftabru sonunda senden haber alabildiğimize çok sevindim. E kızın adını kendine yakıştıracak tabii. Naz'sız NAZ olur muyerimsenibenO annesine ufak bir şaka yapmış. Ben deryaya da birkaç kez söyledim, ikili üçlüye göre daha güvenli. İkilin iyi çıktı ya, amniyon da öyle çıkacak göreceksin. helinden de haber var mı acaba? Okuyacağım bakalım neler olmuş

burkocum herkes seni merak ediyodu umarım herşey yolundadır gerçi geçmişi okuyunca sende görücen ama bir sorun yoktur umarım

ben yorgun ama iyiyim ebrucum misafirim gelicek tüm hazırlıklarımı yaptım şimdide uzandım bi okuyayım dedim neler yazılmış sen nasılsın sen sanırım akşamları giriyosun ?

kimseler yazmıyor ..ben de gideyim barim..epilasyon işlerime bakayım..canım çok acımaz inşallah.korkuyorum bebişime bir şey olur diye.zamanın da gidecektim lazere ahh ahh.

canim kaynanamlar zaten 1 aydir buradalar..görümceminde 2 cocugu var zaten..hamile olmasam neysede simdi yerimden kalkmak bile bana zor geliyor..Allah hepimize kolaylik versin..
aynen yerime kalkmak zor geliyor ne yapacam ben bilmiyorum.
Niye.. bu milletin evi yok mu?? Hamile bir kadının evine bu kadar ınsan yatıya gelır mı yaaa??? Allah sabır versin vallahi, tahammul edılecek gibi değil.:1no2:
şehir dışından geliyorlar şimdi kocişle konuştum gelinde kadının durumu belli yemeği falan yaparsanız filan demişde olmuyorki .geçen sene boş gebelikten düşük yapıyorum bunlar indıan eşim gelşmiyen dediği halde geldiler ozamanda şarktayız ta 850 km uzaklıkta .zaten üzgünün sancım var geldi yedi içiti gittiler aman hatırlamayayım.
Kızlar misafir falan, size Allah kolaylık versin. Ben son zamanlarda ne kendime yemek hazırlayabiliyorum ne evde başka bir iş yapabiliyorum, hele bir de nezle olunca iyice mızmızlaştım. Mesela bugün yemek namına birşey yemedim. Sadece limon, ceviz, nutellalı ekmek yedim başka da bişey yiyemedim, yapamadım... ha bir de portakal yedim...

iş güç bende yapamıyordum birde pazartesi amniyo oldum inanın hem psikolojik hemde bedenen yorgunum.kociş evi süpürüp göreve gitti adamcağız ya uf ne düşüncesizler gıcık oluyorum.bu arada arayıpta ne oldu diye soran olmadı şimdide dalga geçer gibi size geliyoruz kalıcaz falan .kötükedihüsosizirden kızımı banyo yaptırırken senağlamakızdım.şimdide ona üzülüyorum.

X