2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

esrakocum bı sayfada fazla msj gözükmesi gercekten mantıklı.bende internet explorer i degılde mozillafreefox var onu kullanıyorum.gecmıs diye bı bölümü sayfanın üstünde enson hangı 10 sayfaya girdiysem hemen cıkıyor.hemde kaldıgım yerden devam edıyorum.benımde sık kullanılanlarımda aylara göre paylasım beebğim büyüyor(göbiş şovumuz olan yer) bıde bebişler ve cicileri sık kullanılanlarda.baska da bıyere girmeye pek fırsatım olmadıgından haberım yok forumda neler oluyor

minik kelebek, bir de bu topikten haberin olsun canım...
Dün akşam geç saatlerde açtım, bu topiğe de açıklamasını yaptım. Görmeyen olabilir...
Bu vesileyle tekrarlamak istedim:

http://www.kadinlarkulubu.com/agustos-anneleri/257790-onemli-bilgiler-agustos-anneleri.html

kızlar ayarlara nerden girilior.kusura bakmayın biraz cahilim bu konularda. evriş dişler noldu kaçırdım bişi olduysa da haberim yok. okuorum hızlı hızlı. dide yani haber çok garip yani 9. aya kadar da mı gitmemiş doktora. nassı anlamaz yani. burda ki arkadaşımız 3 buçuk aylıkken anlamış hamile olduğunu ki yeni doğum yapmış birinin daha zor anlaması.

tel kırma bu beşik kullanışlı bişi ama hiç şık durmuyo dimi ben böyle tüllü müllü renkli beşikleri seviyorum
milkshake tebrik ederim eşinin de işleri düzelir inşallah
aftabru nie yemek yemiyosun ya ayıp sana naz bebek aç mı kalsın???
canım zaten bu besik öyle 8 ayına kadar vs kullanabılecegı bişe değil.anca 2 ay yatar.ilk 3 ay için müthiş bi bulus bence.çünkü bircok arkadasımdan bılıyorum 40 cıkana kadar cogu bebek saat bası emmeye uyanıyor.kalkmadan yataktan berı emzırmek annenınde uykusu acısından güzel bişe bence kı ayrıca bebekler ilkj aylarda cok kusuyor sanırım gecelerı ben nöbet dikilirim basında ya kusmugu bogazına dolarsa diye Allah korusun,hemde bebegın nefesını yanında hissetmek mütjiş bişe olmalı
minik kelebek, bir de bu topikten haberin olsun canım...
Dün akşam geç saatlerde açtım, bu topiğe de açıklamasını yaptım. Görmeyen olabilir...
Bu vesileyle tekrarlamak istedim:

http://www.kadinlarkulubu.com/agustos-anneleri/257790-onemli-bilgiler-agustos-anneleri.html

bunu biliyorum canım bu zaten agustos annelerı topiğinde.anaaaaamm ben sana ellerine saglık süper bi fikir dememdı yoksa :eek:

kızlar ayarlara nerden girilior.kusura bakmayın biraz cahilim bu konularda. evriş dişler noldu kaçırdım bişi olduysa da haberim yok. okuorum hızlı hızlı. dide yani haber çok garip yani 9. aya kadar da mı gitmemiş doktora. nassı anlamaz yani. burda ki arkadaşımız 3 buçuk aylıkken anlamış hamile olduğunu ki yeni doğum yapmış birinin daha zor anlaması.

Yukarıda kullanıcı panelinden ayarlar/özellikler e giriyosun. Ordan seçenekleri düzenle deyip aşağıda konu görünüm seçeneklerinden değiştirebilirsin...

Esrako,
Yahu neden daha önce söylemedin:) Ben de değiştirdim bir sayfada gösterilen mesaj sayısını. Sayfalar arası gidip gelmekten yorulmuştum. ÇOooooooook tşk..

yaa inanamadım...hadi 2-3 ay farketmedin..ama doğuruncaya kadar farketmemesini hala mantığım almıyor....

şahsen ben inanmıyorum 9 ay boyunca bişe hissetmedıgıne.hadı bebegı prematüre dogar yada zayıf dogar anlarımkı hissetmemıs olabılır.oldu bebek 4 kılo ve kadın bunu hıc hissetmıycek.ayrıca 9 ay boyunca adet görmedıgınde hiçmi şüplenmemıs.aslında ne bılıyomusun küçük yerlerde bellı bi yastan sonra hamıle kalınca cok utanıyor kadınlar.belkıde oyuzden saklamıs olabılır.bıde 40 a yaklastıysa onlar için öle oluyor.yanı saklıyorlar hamıle olduklarını

3K1MUCİZE: ellerine saglık çok iyi düşünmüşün valla
ESRAKO:canım maşallah çok tatlı tombiş yanakları var allah nazardan saklasın sağlıkla doğsun
AYŞECİKG:canım hoşgeldin bebğin hayırlı olsun
TÜLAY74:hayırlı olsun oğluşun darısı bizim başımıza bakalım
AFTABRU:iyi olmana sevindim aman kendine iyi bak
EVRİŞ:geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda biter sıkıntıların
M İLKSHAKE:canım üzülmeye değmiyor bak hiçbişe bebişinin uğuru hayırlı ol
TAZEFASÜLYE:canım çok güldürdün beni valla sende hayat boyu hep gülesin inşallah

şahsen ben inanmıyorum 9 ay boyunca bişe hissetmedıgıne.hadı bebegı prematüre dogar yada zayıf dogar anlarımkı hissetmemıs olabılır.oldu bebek 4 kılo ve kadın bunu hıc hissetmıycek.ayrıca 9 ay boyunca adet görmedıgınde hiçmi şüplenmemıs.aslında ne bılıyomusun küçük yerlerde bellı bi yastan sonra hamıle kalınca cok utanıyor kadınlar.belkıde oyuzden saklamıs olabılır.bıde 40 a yaklastıysa onlar için öle oluyor.yanı saklıyorlar hamıle olduklarını

ben o haberi haberlerde dinledim kadın 6 sene tüp bebek tedavisi görmüş ama olmamış sorunlu oldugu için ve daha önce hiç yaşamadıgı için belirtileri nedir bilmiyordum dedi çok kilolu oldugum içinde şüpelenmedim dedi ama son zamanlarda içim kıpırdıyo bişeyler oluyo bu gaz beni öldürecek çok agrım var deyince dr getirmişler o zaaman belli olmuş çook mutluyum ve şaşkınım dedi

Keops naber güzelim ?? 14 ünde buluşuyoruz değil mi...

tarih kesinleşti mi canım?bilmiyordum.haftasonları bana zaten uygundu ama 14'ü daha uygun.13'ünde kontrolüm var,gelmişken haftasonu da kalırım.

AYŞECİK hoşgeldin.
TÜLAY gözün aydın,hayırlı olsun oğluşun.

vaaaaaaay esrakonun yöntemi harikaymış.. süper valla...

evriş ya bende diodum bu kız bissürü alıntıyı nasıl yapıo ?işte sırrını ögrendim çok saol canmcm bende artıkkim ne yazzmış unutmıcam veeee aynen bu yöntemle bissürüüüü alıntıyla cvp verebilcem...

Arkadaşlar,
Birkaç gündür kulaklarım tıkanıyor. Böyle birşey yaşayan var mı?? Hani yüksek bir yere çıkarsın da basınçtan kulaklar tıkanır ya. Benim gün boyu öyle:1no2:

tekrar merhaba ve allak bullak bi şekildeyim oku oku bitiremedim ve sakın gülmeyin hiç bişey yok uçtu gitti.
onun için yeni gelenler hoş geldiler.
cinsiyet öğrenenlerde hayırlı olsun .

mrb arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum 15 haftalık hamileyim allah izin verirse ağustos 22 de bebişimi kucağıma alıcam:) internette yaptığım ufak araştırmalar sonucunda sitenin gerçekten çok geniş kapsamlı olduğunu gördüm. arama motorlarına yazdığım çoğu soruda sitenin adresi çıktı önüme bende artık katılmalıyım aranıza diye düşündüm:)
hoş geldin canım
vaaaaaaay esrakonun yöntemi harikaymış.. süper valla...

evriş ya bende diodum bu kız bissürü alıntıyı nasıl yapıo ?işte sırrını ögrendim çok saol canmcm bende artıkkim ne yazzmış unutmıcam veeee aynen bu yöntemle bissürüüüü alıntıyla cvp verebilcem...

kızlar nasıl yapıyorsunuz yada nerden inanın beynim uyştu birde bana anlatınnnnn

Seernicigim mes..cevap simdi yazabildim..ben ogluma hamileyken 21 yasindaydim ve yaklasik 6 ay asiri halsizlik ve migde bulantilarim vardi...canim bir sey cekmezdi..ve ceksede zaten hemen cikartiyordum...ayrica asiri bir bas agrim vardi..karnimda öne dogruydu..belim enine genislemedi hic.. Simdi Kizimdaysa ilk 3 ay sadece sabahlari migde bulantim oldu...ve ne görsem canim yemek istiyor..maasallah istahim gayet yerinde..karnimsa cok asagida ve daha cabuk belirgin oldu..birazda belime dogru genisledi herhalde..bas agrisi yok..ayrica oglumda asiri kaburgalarim agriyordu..Tabiki bunlar kisiden kisiye degisiyor..

hoş geldin canım

kızlar nasıl yapıyorsunuz yada nerden inanın beynim uyştu birde bana anlatınnnnn

Yukarıda kullanıcı panelinden ayarlar/özellikler e giriyosun. Ordan seçenekleri düzenle deyip aşağıda konu görünüm seçeneklerinden değiştirebilirsin...

X