2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Seernicigim mes..cevap simdi yazabildim..ben ogluma hamileyken 21 yasindaydim ve yaklasik 6 ay asiri halsizlik ve migde bulantilarim vardi...canim bir sey cekmezdi..ve ceksede zaten hemen cikartiyordum...ayrica asiri bir bas agrim vardi..karnimda öne dogruydu..belim enine genislemedi hic.. Simdi Kizimdaysa ilk 3 ay sadece sabahlari migde bulantim oldu...ve ne görsem canim yemek istiyor..maasallah istahim gayet yerinde..karnimsa cok asagida ve daha cabuk belirgin oldu..birazda belime dogru genisledi herhalde..bas agrisi yok..ayrica oglumda asiri kaburgalarim agriyordu..Tabiki bunlar kisiden kisiye degisiyor..

hayırlı olsun canım seninde 1 kız 1 oğlan sanırım hihoyyyt:nazar:
benimde ilki kızdı şimdiki oğlan hihoyyyt:nazar::nazar:

ne güzel valla kızlar hayırlı saglıklı büyüsünler maşallah benimde ilki kız bakalım bunu salı günü dr gidince öğrenicez sizinki çok güzel olmuş her ikisinide tatmış oldunuz maşallah maşallah

AYSECİK hosgeldinnn.
EVRİSİM yaptıgın tabloyu daha sonra siteye yine sıkca giren birkaç kisi ile paylasırsan sende olmazsan sayet bir baska kisi bilgileri kullanır. eline saglıkk

Canım benim, biriksin gönderirim, ama cok bir arkadas atmadı acıkcası.. ole ciddi bir liste yok,biraz daha beklerim, ondan sonra yollarım.

evriş nerden silicem msjıı bulamıyorumm

Halletmiş kuzum moderatörler..

EVRİSCİM VE DİGER TUM ARKADASLAR,

ben butun sıkca girip okudgum topiklerin linklerini sık kullanılanlar akaydediyorum. son sayfayı okudugumda tekrar kaydediyorum eskisini siliyorum hemen bu sekil takip ediyorum baan boyle kolay geliyor
sabahtan beri forumdaki deiisiklik den haberimde yok boylelikle tasınsa biele forum alt baslgıg baskabir ana baslık altına haberimde olmuyor çunku link otomatik acılıyor. aklında olsun istersen birde boyle dene. sizden duyuyorum hep tasınmıs yeri değismis falan diye.

ayrıca ayarlar bolumunden bir sayfada gorulmesi istenen mesaj sayısını maximum rakam kactı hatırlamıyorum ona cevirdim mesela su an sizlerde son sayfa kac numara bilmem ama bende son sayfa 285. dolayısıyla okurkende bir sayfada sizin standart ayara gore 4 katı fazla sayfa var sayfalar arası geçis yapmakta zaman alıyor. ve gozum korkmuyor 50 sayfa yazılmıs iki gunde diye:) bende bu sekilde ortalam abir gunde 5-6 sayfa yazılıyor tabi alt alta epey uzun oluyor mesajlar
kendi kullanım seklimi anlatmak istedim belki içinizden bazılarına bu sekil kolay gelir .

Tesekkur ederim kuzum.. dedıklerını uygulayacagım.

kızlar ayarlara nerden girilior.kusura bakmayın biraz cahilim bu konularda. evriş dişler noldu kaçırdım bişi olduysa da haberim yok. okuorum hızlı hızlı. dide yani haber çok garip yani 9. aya kadar da mı gitmemiş doktora. nassı anlamaz yani. burda ki arkadaşımız 3 buçuk aylıkken anlamış hamile olduğunu ki yeni doğum yapmış birinin daha zor anlaması.

Dişler iç güveysinden hallice.. hamile olmasam topuna ben yapacagımı bılyıorum da.. cocuguma şükretsinler..

3K1MUCİZE: ellerine saglık çok iyi düşünmüşün valla
ESRAKO:canım maşallah çok tatlı tombiş yanakları var allah nazardan saklasın sağlıkla doğsun
AYŞECİKG:canım hoşgeldin bebğin hayırlı olsun
TÜLAY74:hayırlı olsun oğluşun darısı bizim başımıza bakalım
AFTABRU:iyi olmana sevindim aman kendine iyi bak
EVRİŞ:geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda biter sıkıntıların
M İLKSHAKE:canım üzülmeye değmiyor bak hiçbişe bebişinin uğuru hayırlı ol
TAZEFASÜLYE:canım çok güldürdün beni valla sende hayat boyu hep gülesin inşallah

Tesekkur ederim Angel imm... çok saolasın.

vaaaaaaay esrakonun yöntemi harikaymış.. süper valla...

evriş ya bende diodum bu kız bissürü alıntıyı nasıl yapıo ?işte sırrını ögrendim çok saol canmcm bende artıkkim ne yazzmış unutmıcam veeee aynen bu yöntemle bissürüüüü alıntıyla cvp verebilcem...

Bu durumun eserı de Esrako ya aittir :)) Bunu da bana kendisi öğretti canım arkadasım, saolsun.

hoş geldin canım
kızlar nasıl yapıyorsunuz yada nerden inanın beynim uyştu birde bana anlatınnnnn

Deryam, alıntı yapmak ıstedıgın arkadaslarının alıntı yap kısmının yanında HQ diye bir tus var, sayfaları okurken alıntı yapmak ıstedıklerın ıcın o tuşa bas, en son alıntı yapmak ıstedıgın arkadasın ıcın ıse alıntı yap tusuna bas.. hepsi karsına cıkacaktır kuzum.

oldu vallahi hah şöyle .
EVRİŞİM biliyorum canım benimde aklım yarınki misafirlerde kaynana kaynım eltim kayınbabam görümce geliyor ve yatılı kalmaya geliyorlar o yüzden okurken HQ basmadan geçmişim .
ANGELEYES 3evet canım rabbim kısmet ederse ikisinide tatmış olucaz.darısı senin başına canım.

evet canim..benim ilki erkekti simdi kiz..bende sana sormak istiyordum ilk cocugunu..Allah herkesin gönlüne göre versin...Buarada arkadaslar bu gün görüncemler geliyor..onlarda birkac gün kalacaklar.. acayip kalabalik olacagiz..bu yüzden sizinle pek görüsemeyecegim..özleyin beni kizlar.. yeni gelen arkadaslar hos geldiniz...insallah hepiniz iyisinizdir..

bende kaçıyorum acıktık yemek yiyeceğiz.sonrada kızıma oğluşuma banyo yaptırıcam bende arada kaynarım.iyi akşamlar.

evet canim..benim ilki erkekti simdi kiz..bende sana sormak istiyordum ilk cocugunu..Allah herkesin gönlüne göre versin...Buarada arkadaslar bu gün görüncemler geliyor..onlarda birkac gün kalacaklar.. acayip kalabalik olacagiz..bu yüzden sizinle pek görüsemeyecegim..özleyin beni kizlar.. yeni gelen arkadaslar hos geldiniz...insallah hepiniz iyisinizdir..

kızımda çok bulantım olmuştu.serumlarala hastanelerde geçmişti ömrüm.
oğluşda çok azbulantım oldu ve çok aş erdim ilk et yemek istemiştim sonrada peynir ayran onlara dünyanın en lezzetli yemeğini yiyormuşum gibi hissediyordum.
kızımda cildim süperdi.bunda sivilcelerle doldu ama şimdi geçti.aklıma gelenler bunlar canım yani çok farklıydı hamilelğim .
BU ARADA HAFAT SONU AYNI KADERİ PAYLAŞICAZ BENİMDE MİSAFİRLERİM VAR VE YATILI GELİYORLAR. BİRDE ELTİM 6.5 AYLIK HAMİLE VE 2 YAŞINDADA BİR OĞLU VARRRR.

kızımda çok bulantım olmuştu.serumlarala hastanelerde geçmişti ömrüm.
oğluşda çok azbulantım oldu ve çok aş erdim ilk et yemek istemiştim sonrada peynir ayran onlara dünyanın en lezzetli yemeğini yiyormuşum gibi hissediyordum.
kızımda cildim süperdi.bunda sivilcelerle doldu ama şimdi geçti.aklıma gelenler bunlar canım yani çok farklıydı hamilelğim .
BU ARADA HAFAT SONU AYNI KADERİ PAYLAŞICAZ BENİMDE MİSAFİRLERİM VAR VE YATILI GELİYORLAR. BİRDE ELTİM 6.5 AYLIK HAMİLE VE 2 YAŞINDADA BİR OĞLU VARRRR.

canim kaynanamlar zaten 1 aydir buradalar..görümceminde 2 cocugu var zaten..hamile olmasam neysede simdi yerimden kalkmak bile bana zor geliyor..Allah hepimize kolaylik versin..

oldu vallahi hah şöyle .
EVRİŞİM biliyorum canım benimde aklım yarınki misafirlerde kaynana kaynım eltim kayınbabam görümce geliyor ve yatılı kalmaya geliyorlar o yüzden okurken HQ basmadan geçmişim .
ANGELEYES 3evet canım rabbim kısmet ederse ikisinide tatmış olucaz.darısı senin başına canım.

Niye.. bu milletin evi yok mu?? Hamile bir kadının evine bu kadar ınsan yatıya gelır mı yaaa??? Allah sabır versin vallahi, tahammul edılecek gibi değil.:1no2:

Niye.. bu milletin evi yok mu?? Hamile bir kadının evine bu kadar ınsan yatıya gelır mı yaaa??? Allah sabır versin vallahi, tahammul edılecek gibi değil.:1no2:

ah canim onlara kalsa biz sadece naz yapiyoruz...onlar zamaninda 5 cocuk büyütmüsler ve hic sikayet etmemisler..simdikiler cok rahatina düskünmüs..yani bizim onlara birseyleri anlatmamiz imkansiz..

Kızlar misafir falan, size Allah kolaylık versin. Ben son zamanlarda ne kendime yemek hazırlayabiliyorum ne evde başka bir iş yapabiliyorum, hele bir de nezle olunca iyice mızmızlaştım. Mesela bugün yemek namına birşey yemedim. Sadece limon, ceviz, nutellalı ekmek yedim başka da bişey yiyemedim, yapamadım... ha bir de portakal yedim...

ah canim onlara kalsa biz sadece naz yapiyoruz...onlar zamaninda 5 cocuk büyütmüsler ve hic sikayet etmemisler..simdikiler cok rahatina düskünmüs..yani bizim onlara birseyleri anlatmamiz imkansiz..

allah yardımcınız olsun valla çok zor kendimize yetemezken yatılı misafir :1no2:neyseki ben biraz şanslıyım bu konularda sıkıntım yok herkes yakın yatılı durumu olmuyo allah kolaylık versin canım sizlere

3k1m canım zorda olsa birşeyler yemeye çalış bebegi düşün sen yemessen oda aç kalır annesi bunu bebegimize yapamassın zorda olsa bari çorba yapıp iç güzelim bol limonlu hemde iyileşmene yardımcı olur kendine dikkat et geçmiş olsun

başakcım teşekkürler, haklısın da işte hiç halim yok, bakalım eşim gelsin de dışarda bişeyler yeriz belki. Aman dikkat edin kendinize nezle, grip olmayın...

Kızlar misafir falan, size Allah kolaylık versin. Ben son zamanlarda ne kendime yemek hazırlayabiliyorum ne evde başka bir iş yapabiliyorum, hele bir de nezle olunca iyice mızmızlaştım. Mesela bugün yemek namına birşey yemedim. Sadece limon, ceviz, nutellalı ekmek yedim başka da bişey yiyemedim, yapamadım... ha bir de portakal yedim...

geçmiş olsun ama yemeye çalışmalısın boll bol c vitamini almaya çalış bu ara çok salgın geldimide gitmiyo sürüklüyo dediklerine de katılıyorum bende yemek namına bişey yapamıyorum annem sagolsun yoksa ben hala mutfakla barışık olamadım :1no2::1no2: bilmiyorum ne olucaz böylee off off

evet ya yatılı misafir zor oluyor allah kolaylık verisin kızlar size benimde kayganam gelmiş görümcemde imiş eşim gidip görmüş tabi ablasıyla dargın oldugu için dışarıda görmüş bana gidip görelim istersen dedi valla işim olmaz kaynana görme modunda degilim dedim eve zaten istemiyorum gelsin çünki adresimizi bilsinler istemiyoruz özel nedenlerden dolayı benim evimde oturuyoruz diye eşime laf gelsin istemem kızlar bana kızacaklar ama kızmayın bana

X