2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ESRAKO, gördüm senin kızın 4d fotosunu. ayol onlar ne küçük ayaklar. sanki ben değil de sen 35 giyiyorsun. benim kızınkiler kocamanmış. kocaman ve taraklı.... ayyy neyse şimdi kızımı karalayıp kısmetlerine mani olmayayım. malum burda bi dolu sparta annesi var. yok yok benim kız çooook zarif olacak.

yok valla mani olmazsin kapis kapis gidicek sizin kizlar burda:)) ben talibim valla oglum icin, babsina benzerse esmer-kumral sever, dogduklarinda birer resim cekip koyun gorucuye cikarin minnoslarinizi...sengözlerimebaksanab

Arkadaşlar helin diye bahsettiğimiz kişi ''gizze'' mi yanlış bişi yazmak istemiyorum ama ağustos annelerinin çizelgesini yapan bir arkadaşımız vardı gizze oda epeydir yok ortalarda merak ettiğimi diğer topikten yazmıştım ama , bu ikisi aynı kişilermi?

yok canım, helinin nicki helin hivda'ydı..

milkshake; tebrik ederim canım...

Arkadaşlar helin diye bahsettiğimiz kişi ''gizze'' mi yanlış bişi yazmak istemiyorum ama ağustos annelerinin çizelgesini yapan bir arkadaşımız vardı gizze oda epeydir yok ortalarda merak ettiğimi diğer topikten yazmıştım ama , bu ikisi aynı kişilermi?

hayır canım aynı kişi degıl helın dıe bahsetıgımız HELİN HİVDA zaten nicki helın oldugundan helın die hitap edıyoruz.gizzeyi bilmiyorum ama sankı gecen gun ugramıstı

Bunun için sana bir öneri, cevap vermek ıstedıgın arkadaslarının altında HQ butonu var, o butona basa basa sonuna kadar gel, son arkadasının mesajında iken alntı yap butonuna bas, herkese dilediğin cevabı verebilirsin, hatırlamak zorunda da kalmazsın.

Bende denedim galiba oluyo sağolasın Sparta annesi seniii:)

Hepinize merhaba , helin için bende meraklanmaya başladım bu topiğe sık girmediğimden bilemiyorum nicki neydi kimdi ama umarım pc de yada adsl inde sorun olduğundan girememiştir.
Bu arada bebeğimin cinsiyeti belli oldu erkek annesi olucam bende bi çoğunuz gibi kısmetse

Hadi gözün aydın Allah nazarlardan saklasın
.
bende dolgumu yaptırdım geldim cok sükür haftaya yıne gideceğim ama.doktorumu seviyorum yahu el üstünde tutuyor hamileyim diye sağolsun.sizlerde ne var ne yok kızlar geçmişe göz atayım bakalım .hel,n hala gelmedi sanırım.

Çok geçmiş olsun.

yeni gelenler hoşgeldiniz kusura bakmayın tek tek isim isim yazamıyorum zira ben isimleri kafamda tutamıyorum:eek:

kızlar az önce çok güzel bir haber aldım çok mutlu oldum bir nevi yetkim genişletildi buna çok mutlu oldum:dance: zaten biz iki kişi çalışıyoruz aynı işyerinde ve bu yetkiye göre benim işten çıkartılmam çok zor bu krizde, bu moral bozukluğunda, gördüğüm kabuslara karşın bugün aldım en güzel haber oldu bebeğim uğuruyla şansıyla geliyor sanırım:hooray: allahın izniyle birde babasının işleri yoluna girse:çok üzgünüm:

gözün aydın valla özel sektörde çalışan ben gibilerin bebişler sonu olabiliyor bende daha müdürüme söylemedim dershanede büro hizmetlerindeyim işi bilen tek kişiyim 2 ay mola istiycem eğer okey derse devam, demezse evimin yolunu tutucam.Ammaaan olsun napalım hayırlısıyla gelsinlerde başka iş bakarız bizde bize işmi yok bu krizde demi :CüvCüv:senağlama

:nazar: 2009'UN EN GÜZEL ANNE ADAYLARI VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ :nazar:

1.aftabru...........................................1 agustos _____________________ KIZ
2.helin hivda......................................1 agustos _____________________ ERKEK
3.gyspyesra.....................................1agustos _____________________ ERKEK
4.Esin123…………………………….....2 ağustos
5.Kayra42.........................................2 agustos ____________________ ERKEK
6.ASLI………..…………………..........2 ağustos
7.entelliye…………………………........2 ağustos
8.Caninuss.......................................2 ağustos
9.burcubegüm..................................2 agustos ___________________ ERKEK
10.sakaleynmaster..............................2 agustos ____________________ ERKEK
11.Arda..............................................3 ağustos
12.gizze...........................................3 agustos ____________________ KIZ
13.Badibade......................................4 ağustos
14.defnedamla...................................5 agustos ____________________ ERKEK
15.essraa.........................................5 agustos
16.sarmasık.....................................5 agustos
17.behiyeesen..................................6 agustos _____________________ KIZ
17.calimero 26..................................6 agustos
18.kacakkedi....................................6 agustos
19.gamze_hlm..................................7 agustos _____________________ KIZ
20.aidaa...........................................7 agustos _____________________ KIZ
21.dlkltn...........................................8 agustos
22.ebruska.......................................8 agustos
23.minik_kelebek..............................8 agustos _____________________ KIZ
24.baybmon.....................................8 agustos _____________________ KIZ
25.dide.............................................8 agustos _____________________ ERKEK
26.eeylem07....................................8 agustos _____________________ ERKEK
27.güzel edirnem..............................9 agustos
28.angeleyes_3...............................10 agustos
29.CEMRESİ……………………...……10 ağustos
30.3karanlık1mucize.........................10 agustos
31.maibeyaz.....................................10 agustos
31.Evriş.......................................... .11 ağustos __________________ ERKEK
32.Milk shake..................................11 ağustos
33.eftalya66....................................11 agustos _____________________ ERKEK
34.nazlı_03......................................13 agustos
35.mercimekim................................13 agustos ______________________ ERKEK
36.gelgit…………………………...……14 ağustos ____________________ ERKEK
37.başak35……………………......…..14 ağustos
38.figen............................................16 agustos
39.esrako........................................16 ağustos ____________________ KIZ
40.nicole78......................................16 agustos _______________________ ERKEK
41.fasulyeko...................................17 agustos _______________________ KIZ
42.comely 08..................................17 agustos
44.biyalog83....................................17 agustos ______________________ ERKEK
45.keops35.……………......…..........18 ağustos _______________________ ERKEK
46.tazefasulye................................18 agustos
47.masmavi....................................18 agustos
48.prenses.....................................19 agustos
49.nora..........................................19 agustos _______________________ ERKEK
50.cadu.......................................... 20 agustos
51.sampuan....................................21 agustos
52.ebrar06......................................23 agustos
53.petrik.........................................24agustos ____________________ ERKEK
54.sal_der......................................24 agustos
55.dnzyildizi84...............................25 agustos
56.emis..........................................25 augstos
57.sedaa........................................25 agustos
58.seerni........................................25 agustos
59.tuana3434..................................26 agustos
60.siney.........................................26 agustos
61.İrem34.......................................26 ağustos
62.darknessfire...............................26 agustos
63.telkırma.....................................26 agustos _______________________ERKEK
63.Pınky_42...................................26 agustos
64.tugbaözen.................................26 agustos
65.lalace........................................27 agustos ______________________ ERKEK
66.desdona....................................27 agustos
67.selena.......................................27 agustos
68.flawlessd...................................28 agustos
69.sünger53...................................28 agustos
70.ukalam......................................29 agustos
71.050604.....................................29 agustos ______________________ ERKEK
72.burko........................................30 agustos

slm kızlarr. kaç gündür tatil arada girip okuyup çıkıorum. aftabrucum inşallah ptesi hayırlı haberler gelir.

cinsiyet öğrenen arkadaşlar hayırlısı olsun . yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.

herkes ii okuduğum kadarıyla baya sayfa olmuş kızlar kusura bakmayın aklımda tutamıorum.. comelycim balayı bitmiş . temizlik yapmıosun dimi gene.

buarada tülaycım senı listede göremedım erkek yazcaktım ama eklememısız senı.muhtemel dogum tarıhın kac canım

be%C5%9Fik+4.jpg

Bebeğinizin Yanınızda uyuması için tasarım harikası-Ev dekorasyon

Kızlar bakın ne güzel beşik:)

günaydın kızlar kabuslarla dolu bir gece geçirdim.... sabah baş ağrılarıyla uyandım..... çok karışık rüyalar gördüm ama beni çok etkileyen eşimle boşanıyormuşuk ve ben rüyamdada hamileyim karnımda bebekle eşimden boşanıyorum ayyy allah korusun çok etkilendim çok korktum......

milkshakecim geçmiş olsun demekki neymiş kötü rüyalar iyi haberleri getirimiş hayırlı olsun yeni görevin , bebeğinde şansıyla gelsin.

Hepinize merhaba , helin için bende meraklanmaya başladım bu topiğe sık girmediğimden bilemiyorum nicki neydi kimdi ama umarım pc de yada adsl inde sorun olduğundan girememiştir.
Bu arada bebeğimin cinsiyeti belli oldu erkek annesi olucam bende bi çoğunuz gibi kısmetse

gözünaydın tulay hayırlı uğurlu gelsin oğluşun,

bende dolgumu yaptırdım geldim cok sükür haftaya yıne gideceğim ama.doktorumu seviyorum yahu el üstünde tutuyor hamileyim diye sağolsun.sizlerde ne var ne yok kızlar geçmişe göz atayım bakalım .hel,n hala gelmedi sanırım.

güle güle kullan gelgit bende erteleyip duruyorum darısı bana umarımmm

burko yok.. Ne zamandır o da yok BURKOOOOOOOOOOOO

bence yoklama alalım evriş böyle olmuyor sınıfta kalanlar çıksın ortaya delikafadulden

burko yok.. Ne zamandır o da yok BURKOOOOOOOOOOOO

Evt o arkadaşta yok ama bi arkadaş yazmış ya dün girmiş biz bunu iyi olduğuna yoralım :)

Evt valla çok güzel ay dipdibe oluruz böyle bi şey yaptırırsak ne güzel. İyi bi marangoz bulup yaptırmak lazım Allah muhafaza dandik bi şey yaparlak ay ocaklardan ırak

merhaba kızlar nasılsınız??? :CüvCüv:
bugün geçmişi okuyamadım fazla yoksa gözüm bozulacak
esrako yazını gördüm canım teşekkür ederim cinsiyeti daha öğrenmeyenler için büyük bi bilgi
burko hafta sonları giriyo genelde sanırım

teşekkürler minik kelebek ve petrik....

petrik daha öğle yemeği yemedinmi.... allah yardımcın olsun çok zor mide bulantıları ama geçmesi lazım artık yavaş yavaş....ben öğle yemeği yedim şimdi tekrar canım birşeyler istedi bisküvi yiyiyorum bu gidişle benim sonum hiç hayırlı değil:)))))

saol canım, sigara kokusu mahvetti beni içenin yüzüne kusmak lazım ki anlasın kötükedihüso akşama telafi ederim inş.

Helinin belki beli ağrıyordur, bel ağrısından sandalye başına oturamıyordur belki, güzel düşünelim belkide internet bağlantısı bozulmuştur yada bilgisayarı arıalıdır, inşallah gelirde meraklandırmaz daha fazla

Evriş burko enson dün akşam buradaydı telaşlanma

canım ya bukadar olur onuda merak ettım gıttım profikline baktım enson dün girmiş,heralde fırsatı yoktu ugrayamadı buraya

Vallahi öldürcek bu kadınlar bizi.. hangisini merak edeceğimizi sasırdık bugunlerde,kızıyorum cidden. Yoklama alsak nolcak Defne... yok kı mıllet ortada.

Gercekten sahane.. bayıldım, çok pratık.

saol canım, sigara kokusu mahvetti beni içenin yüzüne kusmak lazım ki anlasın kötükedihüso akşama telafi ederim inş.

Helinin belki beli ağrıyordur, bel ağrısından sandalye başına oturamıyordur belki, güzel düşünelim belkide internet bağlantısı bozulmuştur yada bilgisayarı arıalıdır, inşallah gelirde meraklandırmaz daha fazla

Evriş burko enson dün akşam buradaydı telaşlanma

Öyleymiş kuzu.. sende saolasın. İyi düşünüyoruz, iyi olacak ınsallah.

tebrik ederim milkshake gerçekten su kriz ortamında cok gzel bir haber.

ervişcim bende yararlanmıs oldum su coklu alıntıdan.bilmiyordum.bundan sonra aklımda tutacağım diye uğraşmaktansa böyle yaparım artık sağol.

yeni gelenler hosgeldiler.

X