2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Anne kuşlar merhaba, hızlıca geçmişe bakmaya çalıştım.
Aftabru, inşallah amniyo sonucun iyi çıkacak, ilk etapta insanın kafasının karışması doğal elbette. İyi haberlerini paylaştığın gün de hepimiz çok mutlu olacağız inşallah.
Sakaleyn, senin için de aynı dualarım canım. İyi haberlerinizi bekliyoruz inşallah.
Zehra, hayırlı olsun oğlun.
Evriş, yeni dolgun sonuna kadar seni götürür inşallah.

Soda konusunda ise, eğer içilecekse üzerinde maden suyu yazanların içilmesi gerekiyormuş anne kuşlar, bilginize. Ve meyveli olanlarından değil sade olanlarından içilecek.

Ben akşamları çok acıkıyor ama meyve harici pek birşey yiyemiyorum. İnsan hem aç hem iştahsız nasıl olur onu da anlamış değilim. Ne yapmalıyım bilemiyorum. Bebiş acıkmış ben de onu aç bırakmışım gibi hissediyorum. Ama belki 1 haftadan beri akşam vakti iştahım çoook kapalı.

Ayrıca seerni, evlilik yıldönümünüzü kutlarım, nice senelere bir yastıkta inşallah.
babymom, sizin de hakkınızda hayırlısı buymuş demek ki, ve memlekete kavuşma heyecanını da hissedebiliyorum. Yeni bebekler yeni hayatlar demek. Hiçbirşey eskisi gibi olmayacak. Herkes daha ve daha da iyiye, güzele, doğruya ve mutluluğa kavuşacak inşallah. Bebeklerin masumiyeti vesilesiyle çok şey değişecek diye inanırım hep.

Anne kuşlar, sizlerle açtığım bir başlığı paylaşmak istiyorum.

http://www.kadinlarkulubu.com/agustos-anneleri/257790-onemli-bilgiler-agustos-anneleri.html

Orada da okuyacaksınız ama ben tanıtım ve giriş cümlelerimi buraya da eklemek istiyorum. Ve tabi kıymetli fikirlerinizi de bekliyorum. Elimizden geldiğince salt bilgi bazında o topiğe de katkıda bulunalım derim. Sohbet buradan her zamanki gibi devam ederken, anlık veya acil bilgi ihtiyaçlarımızda diğer topiğe başvurabiliriz. Uzun zamandır aklımdaydı fakat bu güne kısmetmiş.

Sözkonusu topiğe yazdığım başlangıç yazımı buraya da kopyalıyor ve katkılarınızı bekliyorum, tabi yeri ve zamanı geldikçe:

Sevgili anne kuşlar, anne adayı kuşlar ve paylaşımda bulunmak isteyen tüm arkadaşlar;
bu başlığı açmak isteme sebebim, güzel bir sohbat ortamının olduğu diğer topiklerde, bu sohbeti gün içerisinde sık sık takip edemeyen arkadaşların sohbet esnasında geçen önemli hatta kimi zaman çok önemli bilgileri gözden kaçırması.

Benim sizlerden ricam; diğer topiklerde bilgilendirme amaçlı yazdığımız ve bu çok önemli, diğer tüm hamileler ve anneler de bunu bilmeli (gözden asla kaçmamalı) dediğiniz noktaları diğer topikten sırası geldikçe, aklınıza geldikçe buraya da kopyala / yapıştır yöntemi ile aktarmanızdır. Bu başlık üzerinden ayrıca bir sohbetin dönmesine gerek yoktur. Eğer bilgiyi veren kişiye danışılması gerekirse özel mesajlaşma ile de cevaplar alınabilir diye düşünüyorum.

Son zamanlardaki küsüşmeler, darılmalar ve bilumum üzücü hareketler üzerine altını çizmekte fayda görüyorum; bu topik asla bir alternatif sohbet topiği değildir. Sadece çok önemli bilgilerin her daim derli toplu elimizin altında bulunmasını arzu ettiğim bir topiktir. İlginizi rica ediyor ve katkıda bulunan tüm arkadaşlarıma şimdiden çok teşekkür ediyorum.

hay aklinla bin yasa 3k 1m dedigin gibi cok onemli bilgileri oraya yazabiliriz ve gerkli oldugunda arkadaslar bakabilirler..

AFTABRU CANIM...çok karıştım ifade edemiyorum.[sen göremeyince tahmin etmiştim.ve pazartesiden bu yana deryacım ve sen dualarımdasınız.yumurtaya can veren rabbim bebeklerinizi sapasağlam kucaklarınıza verecektir inşallah.ben inanıyorumki aslanlar gibi doğuracaksınız.sapasağlam nesillere rabbimin izniyle adım atacağız.yer gök duayla yaratılmış der annem...ellerimizi hep beraber bebeklerimiz ama birbirimizin bebekleri için rabbime açıp yalvaralım.ol derse olur ve inan bana herşey çok güzel olacak.NAZımız ve tosunumuz bizi üzmeyecek allahın izniyle.dualarım sizlerle.canını sıkma.evlat için savaşmanın anlamını daha önce yaşadığım için bilirim:çok üzgünüm:.rabbim hikayenizin sonucunu MUTLU SONLANDIRSIN....:Saruboceq:

kayraaaa, "nöbet tutamaz" diye rapor verebiliyor mu doktorlar?? Yeni gördüm cevabını..

EVET CANIM BEN ALDIM.AYNEN ŞÖLE YAZIYOR.HAMİLELİĞİN TAKİBİ SÜRESİNCE AYAKTA KALMASI NÖBET TUTMASI VE AĞIR İŞ YAPMASI UYGUN DEĞİLDİR.VE DÜŞTÜM NÖBETTEN...SENDE AL...

Anne kuşlar, sizlerle açtığım bir başlığı paylaşmak istiyorum.

http://www.kadinlarkulubu.com/agustos-anneleri/257790-onemli-bilgiler-agustos-anneleri.html

Orada da okuyacaksınız ama ben tanıtım ve giriş cümlelerimi buraya da eklemek istiyorum. Ve tabi kıymetli fikirlerinizi de bekliyorum. Elimizden geldiğince salt bilgi bazında o topiğe de katkıda bulunalım derim. Sohbet buradan her zamanki gibi devam ederken, anlık veya acil bilgi ihtiyaçlarımızda diğer topiğe başvurabiliriz. Uzun zamandır aklımdaydı fakat bu güne kısmetmiş.

Sözkonusu topiğe yazdığım başlangıç yazımı buraya da kopyalıyor ve katkılarınızı bekliyorum, tabi yeri ve zamanı geldikçe:

Sevgili anne kuşlar, anne adayı kuşlar ve paylaşımda bulunmak isteyen tüm arkadaşlar;
bu başlığı açmak isteme sebebim, güzel bir sohbat ortamının olduğu diğer topiklerde, bu sohbeti gün içerisinde sık sık takip edemeyen arkadaşların sohbet esnasında geçen önemli hatta kimi zaman çok önemli bilgileri gözden kaçırması.

Benim sizlerden ricam; diğer topiklerde bilgilendirme amaçlı yazdığımız ve bu çok önemli, diğer tüm hamileler ve anneler de bunu bilmeli (gözden asla kaçmamalı) dediğiniz noktaları diğer topikten sırası geldikçe, aklınıza geldikçe buraya da kopyala / yapıştır yöntemi ile aktarmanızdır. Bu başlık üzerinden ayrıca bir sohbetin dönmesine gerek yoktur. Eğer bilgiyi veren kişiye danışılması gerekirse özel mesajlaşma ile de cevaplar alınabilir diye düşünüyorum.

Son zamanlardaki küsüşmeler, darılmalar ve bilumum üzücü hareketler üzerine altını çizmekte fayda görüyorum; bu topik asla bir alternatif sohbet topiği değildir. Sadece çok önemli bilgilerin her daim derli toplu elimizin altında bulunmasını arzu ettiğim bir topiktir. İlginizi rica ediyor ve katkıda bulunan tüm arkadaşlarıma şimdiden çok teşekkür ediyorum.

BANA UYAR CANIM...ELLERİNE SAĞLIK...

Son düzenleme:
BABYMOM hakkında hayırlısı.bebeğin nasibiyle uğuruyla gelir.gözün aydın.
SERNİCİM evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.nice senelere.

Herkese tekrar merhaba,
Dün akşamdan beri yazılanları okumaya çalışıyorum ama hala tüm sayfaları bitirebilmiş değilim.
İyi dilekleriniz ve "hoşgeldin"leriniz için çoook teşekkür ederim; gypsyesra, behiyeesen, milkshake, esrako, petrik, defnedamla, mercimekim, irem34, dide, minikkelebek... (ve okuyamadığım sayfalarda atladıklarım varsa affedin :eek:)

Sevgili esrako, ben avrupa yakasındayım. Doktorum Herman İşçi, Fulya'da muayenehanesi var.

Sevgili Dide, evet benim de SAT'ım 1 Kasım'dı. Takvime göre doğum 8 Ağustos'ta, bakalım kuzucuk ne zaman teşrif etmek isteyecek :) Bu arada, seninle aynı yaştayız da, gözümden kaçmadı :) Benzerliklerin bu kadarı. Oğluşun hayırlı olsun canım. Bakalım bizimkisinin pipisi mi olacak kukusu mu kaydirigubbakcemile3

Minikkelebek, beni de listeye eklemişsin, valla çok mutlu oldum, çok tatlısın :1rolleyes:

merhaba arkadaşlar. bugün doktora gittim oğlum olcakmış ama doktor kesin diyemem dedi:KK43:3'lü test için kan verdim inşallah güzel sonuçlar alırım.

gözün aydın.rabbim tamamına erdirsin canım...sonuçlarında güzel çıkacak inşallah...

Teşekkür ederim canım. Evet burada herşey o kadar hızlı ki.. İnsan yetişemiyor doğrusu..

Ama bu akşam biraz sessiz mi burası, yoksa ben mi geç girdim acep ? :)

aksamlari pek giren olmuyor yada ben saati tutturamiyorum:)) daha yeni uyandim, isten gelince yatmistim, esimi bekliyorum simdi, o sirada gireyim dedim bende:)))

Kızlar, ben bebişin cinsiyetini bu cumartesi öğrenmeyi umut ediyorum. Yani kuzucuk izin verirse.. Bu arada o kadar çok şey okudum ki cinsiyetle ilgili.. merak işte.. cinsiyeti öğrenenler ikili testlerindeki bhcg değeri cinsiyeti doğruluyor mu? hani 50nin altında erkek, yukarısı kız derler.. Bir de benim her iki tip çin takviminde de erkek çıktı ama bana bakıp seninki kız olacak tahmininde bulunanlar çoğunlukta.. Doktorumuz da 13. haftada kız olabilir demişti. Gerçi ihtimal yüzdesi vermedi, sadece belirgin bir pipi bulamadı :))

kizlarbenim bu uykum nolucak bilmiyorum, diyorum insallah bu bebis simdi beni uyuttugu gibi doguncada kendi bu kadar cok uyur, uslu bi bebis olur, tek tesellim bu simdilik:)) yoksa bu kadar uyku, bostan oldum resmen..

X