2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

flawlessd sende girmiyorsun uzun zamandır.şimdi aşagıda burda oldugunu görünce farkettım.ee gıttınmı doktora bebişin nasıl büyümüşmü

kızlar farketteımde darknessfire de cok uzun zamandır gırmıyo.hatta aftabru ona toy dedıgı için kızdı girmiyo sandık ama azönce merak ettım profiline baktım enson taaaa subatın 2 sinde girmiş kk ya.inşalllh oda iyyidir.ve baya bı ugramayan var aslında gırmeyenlerı cogu cinsiyetlkerınıde öğrenmıslerdır.

evet cnm ya bende merak edıyorum onu inş. iyidir

hadı bende kactım hıc ders calısmadım ya sırf sızle vakıt gecırmek ıcın ınş. sınıfta kalmam

maibeyaz massalahh
bende ouglumus dyince sandım karnındaki bebeginin resmi:)
massallah boncuk gozlu

serni mutlulgunuz daim olsun insallah nice senelere

minik kelebek askolsun eden utanasın olur boyle seyler eline saglık ekmlemissin ismimin karsısında k ız yazması çok hossss

Kızlar yaaa, bir yığın arkadaşa cevap yazmıştım, hepsi uçtu.. Kusura bakmayın valla bir daha yazamayacağım..

AFTABRU, doktor benden faktör V Leiden + mthfr, protrombin, genetik moleküler analiz istedi. 216 TL bayıldık. Bİriktirip de çalışılıyormuş maliyet yüksek olduğu için. Ben de son trene yetişmişim, bu nedenle 1 ay değil 1 hafta bekleyeceğim. 10 gün sonraki doktor kontrolünde çıkmış olacak..

seerni, inşallah 40. yılınızı da kutlayın arkadaşım. Bizimki 30 ağustos, bu sene inşallah 3 kişi olacağız..

behiyeesen üçlünün iyi çıkmasına çok sevindim. yürü bee kim tutar seni :eek:

Kızı olacak olan kimdi? "O erkektir" diyenlere kulak asma şekerim. İnşallah benim de kızım olur da, erkek diye tutturanlara kapak olur :)) Erkek olursa 2. çocuğu yapacağız mecburen napalım :)))) kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Kızlar benim bugün boş günümdü, gittim saçlarımı kestirdim. Boyu aynı ama ustura ile incelttirdim, rahatladım bayağı. O kadar saçla zor oluyordu. Bir de fön çektirdim :) Daş gibi oldummm daşşşşş.... hihoyyyt Akşam annemler arkadaşlarına gidiyorlar, eşimi şimdiden tahrik edip duruyorum :) Akşama aksiyon var heheheh... Annesi evden gidince yaramazlık yapan ergen gibi oldum :)

esrakocuı olosun meleğin prensesın hayırlı olsun ıyı dıleklerın için cok sagol ben cıkıyorum artık hepinizi cok öptümmmmmmmmmmmmmm

tazefasulye çok şirinsin : )
sana bi sorumvar sen ethica hastanesinede gidiyordun, hangi doktordu ?

tazefasulye çok şirinsin : )
sana bi sorumvar sen ethica hastanesinede gidiyordun, hangi doktordu ?

:) O senin güzelliğin şekerim.. a.s. Ben ilk hamileliğimde Ali Paşa OSKAY'a gidiyordum. İkincide Elif Esra Uyar'a gittim. Ali Bey alanında uzman bir doktor, fakat Elif de muhteşem bir kadın. Genç bir doktor ama sana soru sormaya fırsat bırakmadan en ince ayrıntıları bile anlatıyor. Hİç bir şeyi atlamıyor. İzmir'e gelirken o kadından ayrıldığıma üzülmüştüm resmen. Hatta ayrılırken bir hediye bile aldım :) Kadın olmanın avantajıydı sanırım. Duygularımı çok iyi anlıyordu ve bir kere bile bana yüzünü ekşitmedi ki; az aşındırmadım kapısını.. Böyle. Nur Hanım'a ya da Uğur Bey' e hiç gitmedim. Sen kimi tanıyorsun?

darness belki nickini değistirmistir belki hatta su anbile aramızdadır :)
:roflol: :roflol: hehehe cok güldüm heee.valla şaşırmam zaten bu topik cok aksiyon entrika atraksiyon falan barındıyo.hele zaten entrika konuusunda dallası gectık mübarek.kafadan uydurmalar anladıgını yazmalar sadece hep bana hep banalar

Kızlar benim bugün boş günümdü, gittim saçlarımı kestirdim. Boyu aynı ama ustura ile incelttirdim, rahatladım bayağı. O kadar saçla zor oluyordu. Bir de fön çektirdim :) Daş gibi oldummm daşşşşş.... hihoyyyt Akşam annemler arkadaşlarına gidiyorlar, eşimi şimdiden tahrik edip duruyorum :) Akşama aksiyon var heheheh... Annesi evden gidince yaramazlık yapan ergen gibi oldum :)[/COLOR]

yaa burcucum iyyi güldürüyorsun benı,senın şu yüksek libidolu haline hasstayım heran heryerde aklında :icecream: :roflol: :roflol: :roflol: ayy bian önce agustos gelsede dogursan cok üzülüyorum senın bu yasaklı haline.önce doktor simdi annen kıyamam ben sana :roflol: :roflol::roflol:

:) O senin güzelliğin şekerim.. a.s. Ben ilk hamileliğimde Ali Paşa OSKAY'a gidiyordum. İkincide Elif Esra Uyar'a gittim. Ali Bey alanında uzman bir doktor, fakat Elif de muhteşem bir kadın. Genç bir doktor ama sana soru sormaya fırsat bırakmadan en ince ayrıntıları bile anlatıyor. Hİç bir şeyi atlamıyor. İzmir'e gelirken o kadından ayrıldığıma üzülmüştüm resmen. Hatta ayrılırken bir hediye bile aldım :) Kadın olmanın avantajıydı sanırım. Duygularımı çok iyi anlıyordu ve bir kere bile bana yüzünü ekşitmedi ki; az aşındırmadım kapısını.. Böyle. Nur Hanım'a ya da Uğur Bey' e hiç gitmedim. Sen kimi tanıyorsun?

saol canım kimseyi tanımıyorum, medicanaya gidiyorum son gittiğimde doktorum çok ilgisizdi böbrek rahatsızlıgımı hiç takip etmiyor sormuyor, acaba benmi abartıyorum ?
ethicaya transfer olabilirim, anlattıgın kadarıyle Elif hn.ı seçerim bilmiyorum çok kararsızım :uhm: teşşekkürler

saol canım kimseyi tanımıyorum, medicanaya gidiyorum son gittiğimde doktorum çok ilgisizdi böbrek rahatsızlıgımı hiç takip etmiyor sormuyor, acaba benmi abartıyorum ?
ethicaya transfer olabilirim, anlattıgın kadarıyle Elif hn.ı seçerim bilmiyorum çok kararsızım :uhm: teşşekkürler

Canım Elif hakkında sana 1 sayfa dolusu yazabilirim. Bence denemelisin en azından. Ama randevu kolay bulunmuyor. Bir kaç gün önceden aramalısın..

Minik kelebeğim kahrolası hormonlar, benim suçum yok valla :))

Son düzenleme:
Canım Elif hakkında sana 1 sayfa dolusu yazabilirim. Bence denemelisin en azından. Ama randevu kolay bulunmuyor. Bir kaç gün önceden aramalısın..

saol fasulye bi gideyim Elif. hn a, sizi tazefasulye tavsiye etti derim :roflol:

iyi akşamlar herkese a.s.

Kızlarr yavaştan yavaştan ben kaçar.. :eek: bu arada bi albüm yaptım sonunda.. bilginize..Öpüyorum hepiniziiiii a.s.

AFTABRU YAAA

çok korkuttun vallahi bizi. yani uçlu sonucu alacagını pazartesi aksamı bir arkadas yazdı ama dedim ben içimden yani uçlu sonucu kotu bile çıksa bi pc ye girmemeyi gerektirmez.keseek yazsaydın hem biraz rahatlardın yada yazıp izinli olacagım falan deseydin. gercekten çok endiselendik.
vallahi profilime bakıp da senin resmini gordukce arkadaslar bolumunde içim fena oldu noldu bu kıza diye yahuu. insallah sonuçlar çok guzel çıkar. demek ikili yaptırıp sonuc iy bile çıksa uçlu yaptırmak gerekiyor. vve uçlu sonucunu beklemek epey sıkınıtıl olacak burdan anladıgım kadarıyla. ikili iyi bile çıksa uçlu de kotu sonuç çıkabiliyor. hos dusununce 77 de 1 ihtimal mantıken çok değil ama bu test sonucuna gore risk tabi. ama hep duyuyoruz amniyosentez yaptırıp hep iyi sonuçlar çikiyor sahsen bunca yıldır onceki hamilelgimdede bu tarz mail grupları forumlar vs içindeydim hep anmniyosentez yaptıranlarla uzulduk hiç kotu sonuç çıkmadı simdiye dek ben sahit olmadım. insalah sende sonucu alınca bir oh diyeceksin canım çok geçmis olsun. kac gun raporlusun yatman mı gerekiyor ??

simdi sira helinde ondan ses yokhala dimi

ne desen haklısın arkadaşım. ama 1/77 çok yüksek bir risk. allak bullak olmuştum. neyse ki moral verenim çok oldu da şimdi biraz daha iyiyim. 3 gün rapor verdi doktor. pzts başlayacağım işe. inşallah senin üçlünde bişey çıkmaz da huzurun hiç kaçmaz.

esrakobu yatağa koyverme olayı şaka dimi ben baya şaşırdım yani
aftabru sen gerçekten 36 yaşındamısın inanamıyorum ya hiç göstermiyosun

aslında yaşımıgösteririm ama genelde benle aynı yaşta olanlar daha büyük gösterdikleri için avantajlı oluyorum. yüzümde kırışıklıklar, bacaklarımda selülitler.... ama tabi 27sinde olup da benden yaşlı gösteren çok kişi tanıyorum. herkesin tipi farklı oluyor. allaha şükür sağlıklı bir yapım ve hızlı bir metabolizmam var.
ÖNEMLİ OLAN RUHUN GENÇLİĞİkaydirigubbakcemile3

kizlar buarada hemen paylasayim, bugun ilk kres gorusmemizi yaptik:))) adimizi kaydettiler dusunun aralik 2009 yada ocak 2010 baslangici icin simdiden kayit aldilar ve suan yer yok:1shok: iki alternatif kres daha onerdiler eve yakin, onlardan da randevu alicam bide isyerime yakin var onunlada randevum 23 martta, bakalim hayirlisi... ama bi tuhaf oldum bugun o kreste minik bebisler, yavrumu verdigim gunleri hayal ettim, kocisle bi tuhaf olduk:eek:allahim o gunleri gosterir insallah...

ne? kreş mi? ayyyy çok üzüldüm, şimdiden kreş mi bakıyorsunuz. ama tabi belçikanın şartları buraya göre çok farklı. gözün arkada kalmaz inşallah. sonuçta biz de bakıcıya bırakacağız daha bir yaşına gelmeden.

AFTABRU resmin cok hos

teşekkürler, moral olsun diye foto değişikliği yaptım.

marhaba arkadaslar...nasilsiniz..gecmisi okumadan hemen yazayim dedim..su an doktordan geldim...eveeeet bende esraco gibi bir erkekten sonra kiz annesi oluyorum..inanin acayip mutluydum taki eve gelene kadar...bazi insanlar erkek cocuguna doymuyorlar herhalde..hala o erkektir deyip duruyorlar..neyse duymazdan gelmek istiyorum ama ne bir tebrik ne birsey...sabir diyorum sadece..bu arada bebisim gayet iyiymis..200 küsür grammis..ayrica ben eminim kiz olduguna..kaydirigubbakcemile neyse kizlar ben bir bakayim neler olmus..abtabru da gelmis herhalde...hemen dönüyorum..

haydaaaa? bizimkilere kızmış dediğimizde ablam ve kız kardeşim "ohhhhh allaha şükür" dediler. meğer kız olsun diye dua etmişler. ablamın iki oğlu var da.... eee tabi artık onlar da kız bebek süslemek istiyorlar. eşim de iki erkek kardeşmiş. kayınvalidem de çok sevindi o yüzden. onun dışında kimse bişey hissetmedi. farketmiyordu çünkü.

AFTABRU, doktor benden faktör V Leiden + mthfr, protrombin, genetik moleküler analiz istedi. 216 TL bayıldık. Bİriktirip de çalışılıyormuş maliyet yüksek olduğu için. Ben de son trene yetişmişim, bu nedenle 1 ay değil 1 hafta bekleyeceğim. 10 gün sonraki doktor kontrolünde çıkmış olacak..

Kızlar benim bugün boş günümdü, gittim saçlarımı kestirdim. Boyu aynı ama ustura ile incelttirdim, rahatladım bayağı. O kadar saçla zor oluyordu. Bir de fön çektirdim :) Daş gibi oldummm daşşşşş.... hihoyyyt Akşam annemler arkadaşlarına gidiyorlar, eşimi şimdiden tahrik edip duruyorum :) Akşama aksiyon var heheheh... Annesi evden gidince yaramazlık yapan ergen gibi oldum :)

çok komik kadınsın taze yaaa.... aklıma hep eşine asıldığın hani şu taciz eder gibi, o foton geliyor. adamın suratı çok komikti yaaaa. kurtarın beni şu kadından der gibiydi. neyse canım şanslı adam, cillop gibi ve lipidosu yüksek bir hatunla evli.

buarada şaşırdım direk genetik test istemesine. bana biraz ticari gibi geldi. senin lehine tabi ama başka yolla da pıhtılaşma sorunun olup olmadığı hakkında fikir sahibi olabilir, bunun üzerine senden genetik test isteyebilirdi.

EVRİŞ, geçmiş olsun, inşallah bu dolgun problem çıkarmaz. aman aman kanal tedavisine gerek kalmasın da.... gerçi kaçınılmazsa onu da yaptırırsın, artık hamilelere göre çeşit çeşit ilaç kullanıyorlar.

aftabru canı banim ya korkuma merak ediyorum bile diyemedim huyum kurusun kötu birşey olduğunda sesim çıkmıyor ihtimali bile beni cok yıpratıyor ancak sen hiiiççççç üzülme bak bebeğin babası ve annesi gibi kıpı kıpır bizi bu kadar habersiz bırakma olmazmı bidaha.neyeki moralinde düzelmiş.

behiyeesen, gözün aydın sonucların güzel cıkmıs darısı bekleyen herkesin başına.

erviş kanala gerek kalmamasına sevindim ne kadar bekledin geçici dolguyla bana 1 hafta yeter dedi dr yarın gideceğim bende buyuk olasılıkla dolguyla kurtaracağım bende hiç ağrımadı cunku.

X