2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

babymom senin adına cok sevindim hayırlı olsun insanın memeleketi gibisi yok yat dinşen sende keyfine bakacaksın ne guzel işte.

ESRAKO, en ideal ayak tipini anlatmışsın sonra da ayaklarım çirkin demişsin. anlamadım ki. uzun ve ince kemiksiz ayak en makbul olanı değil midir? ben öyle bilirim. e tabi senin ayak büyük biraz ama boyun da uzun. normal yani.

GELGİR, saol canım, sen nasılsın? iğneler nasıl gidiyor? hala göbekten mi vuruyorsun. benim ki artık acımaya başladı. belki bir süre sonra bacağa geçerim.

buarada şaşırdım direk genetik test istemesine. bana biraz ticari gibi geldi. senin lehine tabi ama başka yolla da pıhtılaşma sorunun olup olmadığı hakkında fikir sahibi olabilir, bunun üzerine senden genetik test isteyebilirdi.

Yani bana da ticari gibi geldi. Diyorum ya, 2lim iyi olmasına rağmen üçlü istedi. Şimdi üçlün kötü, sıra amniyoda derse de şaşırmayacağım. Gene günahını almayayım, sen bunlar devlette yaptırmaya çalış, olmazsa buraya gel, diye vurguladı. Ama devlette 3 düşükten önce yapılmıyor diye biliyorum. Belki tanıdık falan olsaydı olurdu ama o da yok.. Hani biz kendimizi sağlama almak adına, verilemeyecek para değil diye, yaptrdık ama? Çok fazla ticari kokuyor..

Hayır eşimle anneme anlatmaya çalıştım durumu. Sen proftan daha mı iyi bileceksin, diyorlar. Sizin doktorları ve netten okuduklarımı anlatıyorum, sitedeki kızlar daha mı iyi bilecek, diyorlar. İçimiz rahat olsun diyorlar. Ama bence de gereksiz..

Ayrıca iltifatların için teşekkür ederim a.s. Kocacığım, evlenirken de biliyordu durumumu... :):):)

TAZEFASULYE, çok önceki sayfalarda kuzenimin okulunu sormuştun ben unuttum yazmayı. gaziemirde bir okul. izmirde çalışan (daha ziyade natoda çalışan) yabancıların çocukları gidiyor çoğunlukla. türk öğrenci yok hiç. International Schools diye geçiyor.

kızlar ben çıkıp yemek yiyeceğim şimdi. canım hiç bişey yemek istemiyor ama zorla da olsa yiyeceğiz işte.
herkese iyi geceler.

aftabru canim dinlenebildin mi?? 3 gun kendini hic yorma, stres de yapma kuzu ok?cok optum

GELGİR, saol canım, sen nasılsın? iğneler nasıl gidiyor? hala göbekten mi vuruyorsun. benim ki artık acımaya başladı. belki bir süre sonra bacağa geçerim.

ben iyim canım sağol iğnelere göbekten vurmaya devam ediyorum.sorun olmadıkca 6-7 aya kadar göbekten vurmayı düşünüyorum.sonrasında iyice gerilgiği için vuramam sanırım.bacaktan daha cok acır gibi geliyor hiç vurmadım bacaktan ama dediğin gibi gün geçtikçe acısı artıyor nedense.

yaw bne herşeyı cok geridenmı takip ediyorum ne? kaçırdığım şeyler varsa kusura bakmayın kızlar.ben bu hamilelikte mızmız oldum cok bebeğimde böyle mızmız olmaz inşallah.

yaw bne herşeyı cok geridenmı takip ediyorum ne? kaçırdığım şeyler varsa kusura bakmayın kızlar.ben bu hamilelikte mızmız oldum cok bebeğimde böyle mızmız olmaz inşallah.

merak etme canim benim kadar miz miz olamazsin...ayrica birazda nazlanmak lazim degilmi...zaten bu kizlarin hizinada yetisilmiyorki...

bencede haklısın cok hızlılar eh bende biraz geriden bakınca yetişemiyorum işte napim.

kılzar yine dayanamdım size bi bakıyım dedim bilgisayarın başına oturdum ama bugün evlilik yıldönümüm bugün 4 yılı doldurduk bu mutluluğu sizin le paylaşmak istedim şimdi çıkıyorum hazırlık yapıcam
Allah mutluluğunuzu arttırsın..5. yılınızda bebeşiniz de sizinle olur inşallah
darness belki nickini değistirmistir belki hatta su anbile aramızdadır :)
sen ne akıllı ne zeki ne dobra kadınsın ya..bayılıyorum ya sana.tanışsak kesin çok iyi anlaşırdık
o bendede var..ayrica benim vücudum yine catlamaya basladi herhalde....acayip kasiniyor..

hemen krem,yağ ne varsa saldır canım..bir nebze olsun azaltırsın..

merhaba arkadaşlar. bugün doktora gittim oğlum olcakmış ama doktor kesin diyemem dedi:KK43:3'lü test için kan verdim inşallah güzel sonuçlar alırım.

inşallah güzel çıkar sonuçların zehraa..bana da öyle demişti doktor.bakalım ne zaman kesinleşecek.

merhaba arkadaşlar. bugün doktora gittim oğlum olcakmış ama doktor kesin diyemem dedi:KK43:3'lü test için kan verdim inşallah güzel sonuçlar alırım.

hayırlısı olsun canım inşallah hepimiz sorunsuz sonuçlarla sevincimizi paylaşırız ne güzel bir sparta annesi daha :nazar:

X