2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kılzar yine dayanamdım size bi bakıyım dedim bilgisayarın başına oturdum ama bugün evlilik yıldönümüm bugün 4 yılı doldurduk bu mutluluğu sizin le paylaşmak istedim şimdi çıkıyorum hazırlık yapıcam

arkadaşlar ilginiz için hepinizeeee çoooookkk teşekkürler. darısı tüm anişlerin başına. omuzlarından büyük bir yük kalkıyor valla insanın
şu cinsiyet meselesine gelince artık ben de şaşırdım.ayrıntılıya da bi giriyim dr ne diyecek.kesin ne derse ona göre hareket edşce. yok demezse doğunca görürüm artık diyicem.napim ama dimi....
cinsiyeti öğrenen erkadaşalr herkese hayırlı olsun.allah analı babalı büyütsün.
mide yanmam ise ne yaparsam yapim hiç bişi kar etmiyo. ne ilaç ne soda ne de süt. bunları içmekten gına geldi içime napçamı bilemiyom artık.....

Norraammm; Nurdan isminin sana ait oldugunu unuttum ben.. sana bir özür borcum var, yoksa sen ve kalp kırmak aynı kefenın elemanları değil, bilirim. Bu yüzden üzgünüm. Seni savunamadım,içimde kaldı yazmak ıstedım.

kiyamam ben sana, ince dusuncen yeter, uzulme, beni burda taniyan yeterince tanidi zaten..yeni gelenlerde zamanla tanir eger isterlerse...opuldun kuzu..:asigim:

YAAAAAAAAAAAAA SU CİNSİYET TABLOSUNU KOYSANIZA BEN YINE GELDIM YARIM SAAT KAYBOLDUM OKUYA OKUYA BITIREMEDIM YAWF EVRİŞİM ESRAKOM hos geldınız evet malesef kaynımın odasını ben topluyorum hemde eşimden 1 yaş buyuk ve coooookkkkk dagınık bırısı ya benım randevumda mart 7 bakalım neler olucak ama ben dayanamam sema hastanesıne pazartesıye randevu aldım :KK70: gıdıp renklı dopler ultrason ne varsa gırıcem veeeeeeeeee cınsıyetını öğrenıcem erkek erkek ded,iler bakalım ne cıkıcak

kılzar yine dayanamdım size bi bakıyım dedim bilgisayarın başına oturdum ama bugün evlilik yıldönümüm bugün 4 yılı doldurduk bu mutluluğu sizin le paylaşmak istedim şimdi çıkıyorum hazırlık yapıcam

ayyyy çok tebrik ederim canım nice nice 4 yıllara. mutluluğunuz daim olsun inşallah hep beraber ailece.....a.s.

kaçırdınız... nazar falan değer sildim resmiii

kızlar size oğluşumu getirdim... maşallah demeyi unutmayın olur mu... bi de alıntı yapmazsanız sevinirim sileceğim biraz sonra...

Son düzenleyen: Moderatör:
maibeyaz maşallah oğluna çok tatlı
nice yıllara serni mutlu huzurlu 40. yılınızıda kutlarsınız inş.

ben 14haftalık hamıleyım muhtemel dogum tarıhı 26 agustos....sorun su ben hamılelıgım boyunca 21 kılo verdım..yapılı bı ınsanım ama sızce bu kılo kaybı onemlımı doktorlar senın ıcın kılo vermek ıyı dedı ama genede kuskuluyum...
:1shok: :1shok: 21 kılo mu doktorun bunu bılıyorsa ve sen gercekten cok aşırı kılolu bırı isen önemsiz olabılıyor.ama tabı buna ancak doktorun karar verebılır.buarada aramıza hosgeldın,bebegının gelısımı nasılmıs doktorun bişe demıyormu
ARKADAŞLAR AZ ÖNCE ARARDI DR.3 LÜ TEST SONUÇALRIM ÇOK İYİYİMİŞ ALLAHA ÇOK ŞÜKÜR HİÇ BİR PROBLEM YOKMUŞ. BUNU DA ATLATTIK ÇOKK ŞÜKÜR. Bİ DE AYRINTILI USG YE GİREYİM ONDAN SONRASI SAĞLIKLI DOĞUM İNŞALLAH. delikafadulden:sm_cool:
hihoyyyt hihoyyyt cook sevındım hayatım hadı gözünaydın darısı 3lüyü bekleyenlerın basına inşallah

marhaba arkadaslar...nasilsiniz..gecmisi okumadan hemen yazayim dedim..su an doktordan geldim...eveeeet bende esraco gibi bir erkekten sonra kiz annesi oluyorum..inanin acayip mutluydum taki eve gelene kadar...bazi insanlar erkek cocuguna doymuyorlar herhalde..hala o erkektir deyip duruyorlar..neyse duymazdan gelmek istiyorum ama ne bir tebrik ne birsey...sabir diyorum sadece..bu arada bebisim gayet iyiymis..200 küsür grammis..ayrica ben eminim kiz olduguna..kaydirigubbakcemile neyse kizlar ben bir bakayim neler olmus..abtabru da gelmis herhalde...hemen dönüyorum..
ayy oleyyy bı kız daha yaşasınnnn hihoyyyt hayırlı olsun canım.dısarda gelen olumsuzluklara kulak tıka ve bebegın dogdugunda onların sevmesıne izizn vermee :dilcikar: sinir oluyorum böle tiplere
Minik kelebekcimm
tabloyu sen yapıyordun değilmi cinsiyet olarak bana kız yazarmısın. Toplu mesajda arada kaynar belki diye ayrıca yazayım dedim :)
esracım gercekten cok utandım şimdi :eek: hem senı kutladım hem listeye eklemedım valla sopalıgım :mymeka: ama gercekten tam bır balık hafızalı bişe oldum cıktım yaneee

daha nıce yıllara inşallah.Allah hepimize huzurlu mutlu saglıklı yuvalar nasıp etsın

maibeyaz canım oğlun cok yakısıklı maşşalah ona ayy yerım ben onu ne tatlıymıs

sağolun arkadaşlar.. allah size de o günleri görmeyi nasipo etsin... inşallah hepiniz sağsalim kucağınıza alın yavruları...

:nazar: 2009'UN EN GÜZEL ANNE ADAYLARI VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ :nazar:

1.aftabru...........................................1 agustos _____________________ KIZ
2.helin hivda......................................1 agustos _____________________ ERKEK
3.gyspyesra.....................................1agustos
4.Esin123…………………………….....2 ağustos
5.Kayra42.........................................2 agustos ____________________ ERKEK
6.ASLI………..…………………..........2 ağustos
7.entelliye…………………………........2 ağustos
8.Caninuss.......................................2 ağustos
9.burcubegüm..................................2 agustos ___________________ ERKEK
10.sakaleynmaster..............................2 agustos ____________________ ERKEK
11.Arda..............................................3 ağustos
12.gizze...........................................3 agustos ____________________ KIZ
13.Badibade......................................4 ağustos
14.defnedamla...................................5 agustos ____________________ ERKEK
15.essraa.........................................5 agustos
16.sarmasık.....................................5 agustos
17.behiyeesen..................................6 agustos _____________________ KIZ
17.calimero 26..................................6 agustos
18.kacakkedi....................................6 agustos
19.gamze_hlm..................................7 agustos _____________________ KIZ
20.aidaa...........................................7 agustos _____________________ KIZ
21.dlkltn...........................................8 agustos
22.ebruska.......................................8 agustos
23.minik_kelebek..............................8 agustos _____________________ KIZ
24.baybmon.....................................8 agustos _____________________ KIZ
25.dide.............................................8 agustos _____________________ ERKEK
26.eeylem07....................................8 agustos _____________________ ERKEK
27.güzel edirnem..............................9 agustos
28.angeleyes_3...............................10 agustos
29.CEMRESİ……………………...……10 ağustos
30.3karanlık1mucize.........................10 agustos
31.Evriş.......................................... .11 ağustos __________________ ERKEK
32.Milk shake..................................11 ağustos
33.eftalya66....................................11 agustos _____________________ ERKEK
34.nazlı_03......................................13 agustos
35.mercimekim................................13 agustos ______________________ ERKEK
36.gelgit…………………………...……14 ağustos ____________________ ERKEK
37.başak35……………………......…..14 ağustos
38.figen............................................16 agustos
39.esrako........................................16 ağustos ____________________ KIZ
40.nicole78......................................16 agustos _______________________ ERKEK
41.fasulyeko...................................17 agustos _______________________ KIZ
42.comely 08..................................17 agustos
44.biyalog83....................................17 agustos ______________________ ERKEK
45.keops35.……………......…..........18 ağustos _______________________ ERKEK
46.tazefasulye................................18 agustos
47.masmavi....................................18 agustos
48.prenses.....................................19 agustos
49.nora..........................................19 agustos _______________________ ERKEK
50.cadu.......................................... 20 agustos
51.sampuan....................................21 agustos
52.ebrar06......................................23 agustos
53.petrik.........................................24agustos ____________________ ERKEK
54.sal_der......................................24 agustos
55.dnzyildizi84...............................25 agustos
56.emis..........................................25 augstos
57.sedaa........................................25 agustos
58.seerni........................................25 agustos
59.tuana3434..................................26 agustos
60.siney.........................................26 agustos
61.İrem34.......................................26 ağustos
62.darknessfire...............................26 agustos
63.telkırma.....................................26 agustos _______________________ERKEK
63.Pınky_42...................................26 agustos
64.tugbaözen.................................26 agustos
65.lalace........................................27 agustos ______________________ ERKEK
66.desdona....................................27 agustos
67.selena.......................................27 agustos
68.flawlessd...................................28 agustos
69.sünger53...................................28 agustos
70.ukalam......................................29 agustos
71.050604.....................................29 agustos ______________________ ERKEK
72.burko........................................30 agustos

Son düzenleme:
seerni nise mutlu senelere oglusun ve esinle..allah mutlulugunuzu bir omur bozmasin...

seerni canim icimemi dogdu ne bebisin yerine oglusun yazmisim, cinsiyeti bellimiydii senin??

BİR ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR CANIIMMMM :içelim:
[img=http://img23.imageshack.us/img23/6328/pic0324.th.jpg]
kızlar size oğluşumu getirdim... maşallah demeyi unutmayın olur mu... bi de alıntı yapmazsanız sevinirim sileceğim biraz sonra...
MAŞALLAH CANIIIM :nazar:

Seerni..allah mutluluğunuzu daim etsin...

Maibeyaz....maşallah oğluşuna...allah ömrünü uzun eylesin....

kızlar farketteımde darknessfire de cok uzun zamandır gırmıyo.hatta aftabru ona toy dedıgı için kızdı girmiyo sandık ama azönce merak ettım profiline baktım enson taaaa subatın 2 sinde girmiş kk ya.inşalllh oda iyyidir.ve baya bı ugramayan var aslında gırmeyenlerı cogu cinsiyetlkerınıde öğrenmıslerdır.

X