2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ayy yavrum ya..kuzucuklarım benim...ben de okurken bi tuhaf oldum...ama hayatın gerçekleri..ben de öyle büyüdüm...bi anane..bi babane..hayatın gerçekleri...ben de anneme bırakıcam eğer çalışmaya devam edebilirsem..sana göre çok çok iyi tabiki...ama eve yakın olması önemli bence...çünkü sabah sıcacık yataklarından,uykularından uyanıp sarıp sarmalayıp bırakıcaz...:çok üzgünüm:

aksamlari bi bardak iciyorum canim limonlu yemek sonrasi, simdilik sislik yok ellerde ayaklarda, bi arastirayim bende internetten, zararliysa onuda icmiycez napalim fisfisfis

bende soda içiyorum kızlar akşamları yemek sonrası benim dr önermişti bir zararı olsa vermezdi sanmıyorum yani

bende aynıyım 2.5 ay olmuştur yemek yapmayı unuttum ..kaynınvalidemle eşim kahvaltıya talim gerçi onu hazırlamak bile zor geliyo ya bana hafta sonları kayınvalidem yaptığı yemekler 3 gün idare ediyo okdar..

behiyecim gozun aydın cok sevindim
norram ben tsk ederim canım ins dedigin gibi olur inanıyorumki yavrumuz ugur getircek
comely hosgeldin canım ii olmana sevindim haber alamıoduk sendende
yeni gelen arkadaslarda hos gelmisler
AFTABRU resmin cok hos

banada kiymak zor geliyor, annem tr de bakarim diyor, yazik kucuk vermeyin krese ama ben nasil ayri kalirim yavrumdan, beni 2.5 aylikken ananeme birakmislar, 2.5-3 yasinda almislar 2 haftada bir ancek goruyormus annemler calistiklari icin cunku sehir disindaymis ananem..bide benim annem trde ben burda ayda bir bile gidip gelemem .. kucuk mucuk gozumun onunda olsun, eve yakin biyer cikar insallah, bakalim...

fasulyeko sen net olarak gordunmu cinsiyet bolumuun yani bacaklarının arasını:) çok itici bir laf bu bacaklarının arası lafı ama ne diyim baska bilemedim.
bende 14+6 da kız olarak ogrendim ama emin olamıyorum. behiyesende benimle aynı durumda acabalarda bu ctesi yine dr dayım bakalım daha net guorebilcekmiyiz hayırlı olsun kızın.

arkadaslar cinsiyetını ögrenen varsa sölesin hemencecık eklıyım.gecmısı okudumdu ama gözden kacırmıs olabılırım [/QUOTE]

MİNİK KELEBEKCİM
benimkini kız olarak deistirebilirmisin yazmıstım gozden kactı sanırım. çok tesekkurler.

AFTABRU ya kopardın beni ayak hikayelerinle :)))))
e al bendende bir okadar tersi hikaye
annemin ayakları 37 babamın 42 benimse 40 :)) ben kime cektim sence.
boyla alakalı denir boyum 170 cm ondanmı diycem bilemiyorum. ve benim ayaklarımda taraksız ince uzun sandal gibi oyle tipsiz kibende birkaç sene evel ilk kez parmak arası giydim ve guzelce pedikur yaptırıp bol kremleyip oje surunce adama benziyor valla ayaklarım. ellerim bir okadar guzeldir herkes çok begenir ama ayaklarım korkunç:) ama el daha onemli dimi:)))

evriscim yorma elini kolunu bence. yazik yani zamana yazık. nedense farklı dilde konusuyoruz sanki bunca insan yanlıs anlıyor bunca insan kotu niyetli bhunk ise çok iyi niyetli :)) ne diyim yani

gypesracım sen yoktun sanırım benim bir gece altıma kacırma maceram var uzun uzun yazmıstım pek eglenmistik:))) o yuzden daha once yapmadıgım sey değil dedim bir gece bir uyandım ve islagım:))))

AAA süper olur vallahi, buluşuruz orta bir mekanda Mecidiyeköy, Taksim vb
bebişlerde belki hissederler buluştuğumuzu

bulusalım bulusalımmm bende çok isterimmm

noraa, şimdiden mi bakıyorsunuz kreşe ay kıyamam , ama benimde çok iyi bir işim olsa bende mecvuren kreşe verirdim, ama bu iş için deymez

tabiki öye canım..kreş te olsa çocuğun yeri anasının yanı...anne sütüne ihtiyacı var..cuk cuk...allahım çok heyecanlıyım sormayın...

behiyeesen gözün aydın sonuçların güzel çıkmış sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah.....

evrişim sanada geçmiş olsun yeni dolgularını güle güle kullan ağrısız, sağlıklı günlerde....

gecen sene is arkadasim dogum yapti calistigimiz universitenin kresine verdi 3 aylikken oglunu simdi 1 yasinda ve oglen aralari gidip emziriyordu orda, cocuk ya 1 ya 2 kere ancak hasta oldu...cok da iyi bakiyorlar...

arkadaşlar bişey paylaşmak istedim benim soktorum sade sodayı bol tüketmemei önerdi minerallleri fazlamış meyveli değil ama sade

selam fıstık hamişler. petrik cinsiyeti belli oldumu bebeişinin cumartesi gidicem 17 haftalık olucam o zaman cinsiyetini belli olur inşallah

marhaba arkadaslar...nasilsiniz..gecmisi okumadan hemen yazayim dedim..su an doktordan geldim...eveeeet bende esraco gibi bir erkekten sonra kiz annesi oluyorum..inanin acayip mutluydum taki eve gelene kadar...bazi insanlar erkek cocuguna doymuyorlar herhalde..hala o erkektir deyip duruyorlar..neyse duymazdan gelmek istiyorum ama ne bir tebrik ne birsey...sabir diyorum sadece..bu arada bebisim gayet iyiymis..200 küsür grammis..ayrica ben eminim kiz olduguna..kaydirigubbakcemile neyse kizlar ben bir bakayim neler olmus..abtabru da gelmis herhalde...hemen dönüyorum..

sarmasık hayırlısı olsun canım sağlıklı sıhatlı olsunlarda boşver kim ne derse desin sen tadını çıkar.

AFTABRU iyi seyirler canım.. Güzelce dinlenin naz'la..
BEHİYEESEN, hadi gözün aydın canıım darısıı başımıza inş :Saruboceq:
SARMAŞIK, bebişin süpriizine bakarmısııınn.. Gönlüne göre olmuş, geresini salla gitsiiin..

tabiki öye canım..kreş te olsa çocuğun yeri anasının yanı...anne sütüne ihtiyacı var..cuk cuk...allahım çok heyecanlıyım sormayın...

canım ne güzel yazmışsın cuk.. cuk.. çok hoşuma gitti, bende çok heyecanlıyım rüyamda bebek emziriyorum memeucunu çekiştirip duruyo bebeğim : ) hatta rüyanın etkisiyle meme ucu kremi araştırdım gerçektede böyle çekiştirirse yara olcak kaydirigubbakcemile3

selam fıstık hamişler. petrik cinsiyeti belli oldumu bebeişinin cumartesi gidicem 17 haftalık olucam o zaman cinsiyetini belli olur inşallah ...

kesin değil erkeğe benziyor ama kimseye yayma dedi, bakarken hızlı baktı geçiştirdi kızdırdı beni sen memnunmusn özlem hn.dan ?

canim tebrikler minnosuna:))allah hayirli ve saglikli evlat versin gerisi muhim degil, sikma canini, alisirlar, hele bi dogsun, bi kucaginiza alin, agucuk yapsin ilk kez,kimsenin umrunda olmaz kizmis erkekmis:)))

sarmaşık hayırlı olsun kızın prensesini kucana almaknasip etsin allah hihoyyyt

behiyee gozun aydın olsunnn. atlattın desene darısı basımıza.

ay bütün geçmişi okudum
esrakobu yatağa koyverme olayı şaka dimi ben baya şaşırdım yani

seerni çok ciddiyim :)) yani en son çocuken 5-6 yasında falan yatagı islattım heralde yada en fazla 10 dur. ama geçen lered basıma geldi çoksasırdım sana saskınlgıımı anlatamam gece uyandıgımdaki hislerimi:) sonra birkaç yakın arkadasıma anlatıtm bir arkadasım hamile iken iki kez yasamıs bunu sanırım hamilelikte olabilen birsey sakın gulme basına gelmesin :)))))

arkadaşlar bir arkadaşım üye almak istiyo kanala ama yapamıyo bende yeniyim yapamadım onu nasıl nerey etıklasın ya anlatayım ayrıntılı yazzan olursa sevinirim

bhunk merak ediyorum da acaba benimmi gozumden kactı sen soru sormak kendine yanıt aramaktan baska kimseye bir yanıt yazdınmı simdiye kadar ?????

noracım sayet orda herkes bebeklerini daha yasına girmeden krese veriyorsa ve kresler iyi denetlenip duzgun isletiliyorsa için burulacaktır dogrudur ama endise etmene gerek yok oyle değilmi oranın sartlarını sen daha iyi biliyorsun tabi. insalah içine sinen biryer bulursunuz.

anne ve bebegin ayrı sehirlerde olmasına bile kesinlikel karsı olan bir insanım. hele ki baska ulkelerde . yanındna olmasından yana benim gorusum. ben dayanamazdım. yada anne oldugumu hissedemezdim okadar zamanda bir gorsem çocgugmu.

evrisim geldin mi disciden???

evris disciyemi gidecektii ???

yahu birkaç saat giremedim isler yogundu ok adar çok yazmıssınızkı atladım ben galiba bazı seyleri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…